Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 06.10.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Черна магиянови  
АвторBlack Magic (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 23:16



Не знам дали полудявам или не, но това наистина се случва ! И това което ме плаши е, че не мога да го контролирам. На няколко човека, които ме бяха ядосали напоследък им се случиха различни нещастия. И аз това съм виновен Аз ! Просто в момент когато сам ядосан си помислям че искам да им се случи нещо лошо, насочвам омразата си към тях и то се случва. Без някакво специално заклинание или ритуал. Не искам да го правя, но това става просто за секунда. Тази зла мисъл ми преминава през главата за секунда и ... нещастието не закъснява. Как да се контролирам ?



Тема Re: Черна магиянови [re: Black Magic]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано27.10.05 11:02



Ами спри да ги мразиш. Би трябвало и сам да се сещаш за тези работи все пак

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Черна магиянови [re: Black Magic]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано27.10.05 15:49



За контрол има едно състояние на духа при което контролираш мислите си. Постигането му обаче никак не е лесно. Преди постигането му се преминава през друг етап наречен образно казано ВСЕМИРНА ЛЮБОВ. Това е състояние в което осъзнаваш, че всички сме част от едно цяло, че сме тръгнали от едно място и към друго такова вървим, всеки по своя път. Тогава обичаш всички и всичко също както и себе си, защото ти самия си част от това цяло. Тогава забравяш за чувството на омраза. Това, което изпитваш към тези, които ти правят мръсно е единствено съжаление, че те са още в началото на пътя по който всички сме тръгнали.

Други начини са - броиш до 10 (познай колко помага), налагаш си да мислиш за нещо хубаво, поглеждаш себе си и другия отстрани и тогава обикновено те напушва на смях, дишаш дълбоко.

Редактирано от SesilO1 на 27.10.05 16:17.



Тема Re: Черна магиянови [re: SesilO1]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано27.10.05 15:52



хаха
това верно с броенето е яко!
и забавно
верно и аз ще си броя редовно.

1, 10, 2, 9, 3, 8, 4, 7, 5, 6(?)

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Броенетонови [re: BPAHA]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано27.10.05 16:25



Броиш също като дъщеря ми.

Да не би да имате нещо общо?



Тема Re: Броенетонови [re: SesilO1]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано27.10.05 17:08



доста в възможно

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: Броенетонови [re: BPAHA]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано27.10.05 17:38



Годинките или начина на възприемане на света? Едва ли са годинките, защото можеш да четеш и пишеш, пък и компа да ползваш, а тя ще се обърне към тези занимания приоритетно след 5 години.
Значи остава начина на възприемане на света? Колко са хубави детските очи и колко много виждат!

Ей, това на майтап - да не ми се вържеш!



Тема Re: Черна магиянови [re: Black Magic]  
АвторXpиcтoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 18:29



Това наистина е обезпокоително, но има избавление. Това ти го казвам от личен опит. ТОГАВА РАЗБРАХ, че само Бог може да ми помогне. Купих си православен молитвеник и започнах да се моля всеки ден - сутрин и вечер.
Ако, вярваш в Бога, направи го. Той чува всяка наша молитва и ще ти помогне.
От същия молитвеник ти преписвам най-подходящата молитва за теб (според мен).
Молитва за отблъскване гибелното влияние на лукавия

Господи Иисусе Христе, Боже Спасителю мой! Дай на мене, недостойния Твой раб, съкрушение и освещение на сърцето ми, за да Ти се моля умилено с чиста молитва, та да изтрия ръкописанието на моите грехове. Изгаси, Господи, огъня на моите страсти и ме избави от неугасващия огън! Зная, че всекидневно и всеки час безмерно Те огорчавам и разгневявам; но Твоето дълготърпение ще победи моето лукавство. Господи, Боже на добротата и милосърдието, спаси ме от лукави мисли, които врагът ми изпраща и навява, за да угнетява душата ми. Запрети му Хресте, с Твоята сила, която е заповядала и на морските вълни! Нека тя го обезсили и прогони далеч от мене, Твоя раб. Защото той всеки ден прилага към мене нови замисли на своето лукавство, за да овлдее слабия ми ум, да ме отклони и отдалечи от Тебе и от Твоите спасителни заповеди. Многомилостиви Владико Господи, прогони от мене тоя лукав дух с всичките му коварни злоумисли и намерения, за да Те възпявам и прославям с Твоя безначален Отец и с благия и животворящ Твой дух, сега и винаги, и во веки-веков! Амин!

Бъди здрв и Бог да ти помага! Hristova23@abv.bg





Тема Re: Черна магиянови [re: Xpиcтoвa]  
Автор zahary (adeptus)
Публикувано28.10.05 09:59



Христова, ето докъде се стига с неразбирането на Духовното Знание.....
За да се чете такава молитва е необходимо да се спазват определени условия, изискващи изчистване на параметрите на душата. В противен случай може да се случи нещо много опасно за здравето на потърпевшия.
Нямаш си и представа какво се получава при дразненето и предизвикването от некомпетентни на това, което вие наричате "Дявол".
Препоръчвам с екзорцизма да се заеме подготвен в окултно отношение човек, да се направи анализ на причините, довели до това състояние на изкривяване на съдбата. И едва тогава да се предприеме необходимата стъпка.
Всяко друго отношение може да се отрази негативно върху пострадалия, или в най-добрия случай да има нулев ефект върху него.
Пак повтарям, заклинателни молитви се прилагат /А НЕ ПРОСТО ЧЕТАТ/ от подготвени за целта лица.
Заклинателни молитви /Василиеви, Златоустови, Киприянови, други/ могат да се намерят в сайта на www.occultism.tk



Тема Re: Черна магиянови [re: zahary]  
АвторXpиcтoвa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 10:18



Веднага Ви отговарям.
Това го споделям от личен опит. Аз точно от окултизма пострадах.
"Параметрите" на душата се изчистват с покаяние, изповед и Свето причастие.Всеки може да чете Киприянови, Василиеви, Златоустови и всякакви
молитви, написани от Светите отци. А Бог чрез тях ни лекува душите и ни помага.
Обичам Ви и се моля за Вас. Христова




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.