Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Любовната Магиянови  
Автор Wizard. (магьосник)
Публикувано24.08.02 17:04



Нека тези от Вас, които имат Въпроси свързани с ЛЮБОВНАТА МАГИЯ да ги пускат в тази тема, защото така по-въпрос повдигнат от тях няма да бъде загубен някъде по постингите. А и така всеки който влезе в Клуба с подобен проблем би намерил (евентуано) своето разрешение.



ЧОВЕК НЕ СТАВА МАГ ТОЙ СЕ РАЖДА ТАКЪВ



Редактирано от Neon на 03.08.02 20:17.



Тема Liubovnata Magiaнови [re: Wizard.]  
Автор Wizard. (магьосник)
Публикувано14.06.02 16:30



Podobnoto privlitca podobnoto. Magiosnitsite izpolzuvat svoite tvor4eski sposobnosti, za da opredelqt predmetite i energiite "Vibrirashti" na opredelena tcestota.
Shte vi naso4a kym nqkoi metodi, za da razberete kakyv pyt na rabota trqbva da sledvat va6ite misli pri syzdavane na zaklinaniq.

Fazite na Lunata ot novolunie do pylnolunie sa nai-blagopriqtni za energiite na Liubovta. Fazite na Lunata moje da proverite po luniq kalendar, vestnika ili astrologi4eski spravo4nik.
Planetata koqto e nai-mnogo svyrzana s liubovnata energiq e - Venera. Makar tce i izpolzuva6tite energiite na Slyntseto(za uspeh) ili Merkurii( za ob6tuvane) sy6to dobre se sy4etavat pri tozi vid magi4eska rabota.
Tsvetovete koito vliaqt na liubovnata magiq sa Tcerven(strasta), Bial(4istota), Zlatistiq(topli semeini otnosheniq), Kafiav(drujbata) i Rozoviq(o4orovanie). Bydete po-vnimatelni s rozoviq tsvqt. Dokolkoto smesvaneto na tcerveniq i beliq tsvqt moje da dovede do silno otdavane, osobenno ako izpitvate dvoinstveni 4uvstva ili ne ste uvereni v svoqta rabota. Shte vi prepory4am Rozoviq tsvqt za ukrepvane na Liubovta kym sobstvenata vi persona-)), naistina 6te imate nujda ot tova v podhodq6t moment na kriza, no ne i za drugi liubovni zaklinaniq.
Za Liubovnata magiq mogat da se izpolzvat razli4ni predmeti. Naprimer, ot plodovete i ovo6nite dyrveta mogat da se izpolzvat - qbylkite, vi6nite, kaisiite, limon, avokado, kru6ata, slivata, malinata.
Kym trevite i rasteniqta , koito se izpolzuvat 4esto spadat - bazilikus, valeriana, vanilata, gardeniqta, hibiskus, jen6en, klen, koriandar, lavandula, margaritka, melisa, nartsis, orehi, rozata, rozmarina, tamian, orhideq.
Sy6to taka mogat da se izpolzuvat i silata na 4etirite stihii : silata na Vyzduha(za qsnota i svobodno ob6tuvane), silata na Ogynq(za probujdane na strastite), silata na Zemqta(za uskoren i nepromenq6t se rastej na liubovta ni), silata na Vodata( za pridavane na na6ite 4uvstva podvijnost i jivost ili za vytre6no izrastvane).
Simvoli na Liubovta : bqla i tcervena Roza, tcerveno Syrtse, lebedi, izobrajenie na Angeli, bra4ni halki, Dyga, Ednorog, zlaten Kub.....
Sled kato se vyoryjite s tezi simvoli, vie shte polu4ite prakti4eski bezgrani4no koli4estvo zaklinaniq za Liubov, koito moje da si syzdadete sami, izpolzvaiki VASHITE tvor4eski sposobnosti.



ЧОВЕК НЕ СТАВА МАГ ТОЙ СЕ РАЖДА ТАКЪВ





Тема Zaslujava li si ........нови [re: Wizard.]  
Автор Wizard. (магьосник)
Публикувано14.06.02 16:38



Izvadih tozi moi posting ot drugata tema i go lepnah tuk za da ne mi se razpokysva mnenieto po vaprosa.


Mnogo hora sa sklonni da mislqt, tce s pomoshta na Magiq mogat da omagiosat majyt ili jenata na svoite me4ti. Vse pak Vie mojete da privle4ete s pomo6ta na magiq mom4eto ili momi4eto, no NE taka kakto na vas vi se e iskalo. Magovete imat osobeni pravila otnosno praveneto na Liubovnata magiq.
1. Nikoga ne se opitvaite da omagiosate Tcovek protiv negovoto jelanie. Ne mojete da zastavite nqkoi da vi zaobitca prosto taka i pri tova da iskate da jiveete dylgo i shtaslivo. Daje i da vi sraboti zaklinanieto, TO shte se obyrne protiv VAS! A vie gotovili ste da se pojertvate zardi "neqsna" liubov? Samo tcovek zagubil rasydaka si moje da napravi liubovna magiq na drug.
2. Nikoga ne se opitvaite da RAZDELITE sypruzi ili blizki hora s pomoshta na magiq (a i bez neq). Da zavladeesh svoq liubovnik s pomoshta na omagiosvane, oznatcava da obretcesh sebe si na stradaniq i neqsno bydeshte.
3. Vie nemojete da vladeete drug tcovek. Toi ne vi prinadleji kato nqkakva dvijima ili nedvijima vesht. Osven tova Magovete ne predostavqt svoqta Magitceska sila na drugi hora, za neqsni tseli. Vie sami ste dlyjni da syhraniqvate i nabavqte svoqta litcna sila.

Moje da vi se stori tce tezi pravila li6avat Liubovnata magiq ot vsqkakva romantika, no magovete imat prevyzhodni sposobi, za tova da mogat da obogatqt svoiete otnosheniq s drugite hora, BEZ da narushat tqhnata svobodna Volq.



ЧОВЕК НЕ СТАВА МАГ ТОЙ СЕ РАЖДА ТАКЪВ



Редактирано от Wizard. на 14.06.02 16:41.



Тема Re: Liubovnata Magiaнови [re: Wizard.]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано14.06.02 18:59



Браво! Ама все пак що не ползваш кирилица??? Много е трудно с тоя шрифт

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Liubovnata Magiaнови [re: Wizard.]  
Авторнeмar (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 20:06



браво - много благородно начинание!
искам в мен да се влюбиии....чакай да помисля...
а може ли повече от един?




Тема Re: Liubovnata Magiaнови [re: Wizard.]  
Автор Amazon (момиче)
Публикувано14.06.02 21:50



Абсолютно прав си, Wizard, подкрепям мнението ти , насила хубост не става:)
Самата аз никога не съм правила такава магия . и не бих.
Желанието да притежаваш някого няма нищо общо с любовта .



Тема Re: Liubovnata Magiaнови [re: Wizard.]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.06.02 22:12



Какво Ви е мнението по въпроса със заплащането ?
Всеки гратис трябва си има граници, щото оттам нанатък си е живо кярене.
То магията си ми е хоби, хоби ама си ми коства и време и енергия, пък и full service фитнес, масаж и арома камера си е скъпо удоволствие.



Тема И все пак...нови [re: Wizard.]  
Автор Eлpoнд (елф)
Публикувано14.06.02 23:26



...не е ли любовта ВИНАГИ магия?В прекия смисъл на думата?След като не подлежи на никакво научно и рационално обяснение?Защо се блюбваме в хора,които просто не ни подождат?Осъзнаваме го и въпреки това някаква незнайна сила (наред с хормоните) ни тегли към този човек?Ами любовта от пръв поглед?

То понякога дори и близоста между хората(приятелството) е също не съвсем ясно.

Та не е ли влюбването плод именно на магически сили?Дали с ритуали и заклинания и талисмани или просто с аура не поглъщаме ли енергиите на другия?



Тема Liubovnata Magiaнови [re: Anuel]  
Автор Wizard. (магьосник)
Публикувано15.06.02 02:22



Kein problem, ще ползувам вече само кирилица.
Радвам се, че намирате за добре подобно начинание. Ще продължа и за вбъдеще да пускам подобни неща свързани с Любовната магия. Но си запазвам мнението относно това дали си струват усилията с подобен род Магия. Просто понякога когато един човек НАИСТИНА силно обича изпада в някакво особено състояние, при което е способен да направи дори и невъзможното, само и само да "спечели" обекта на своите чувства. Та затова бих дал някои рецепти на хора желаещи да си изпробват късмета в любовната магия...

По-принцип в една Жена могат да бъдат повече от един, Влюбените мъже, така че..... нищо не те спира да опиташ, но физическата и душевна красота също е от голямо значение.

Относно това със заплащането, поне засега това което ще давам като Ритуали ще бъде absolutli free, така че не бих настоявал за заплащане. Ако стане нужда за много сериозен проблем, тогава ще си струва и да се заплати.

Бях споменал, че магьосникът не си отдава своята енергия назаем - с това исках да кажа, за тези които не ме разбраха, че НЕ си заслужава магът да се изразходва за глупави ритуали.


ЧОВЕК НЕ СТАВА МАГ ТОЙ СЕ РАЖДА ТАКЪВ





Тема Re: Liubovnata Magiaнови [re: Anuel]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано15.06.02 22:47



Mnogo dobra ideq Anuel, shte izpolzvam sluchaq za da si sloja moq tsenorazpiz

1 Skanirane na aurata- edna bira (pri zadalbochavane moje dve)
2 Profesionalen savet- edno kafe
3 Obezvrejdane na muska- kafe pliusk proizvedenie na sladkarskata promishlenost
4 Liubovna magiq (seriozna rabota)- kasa bira(svetla ili tamna, zavisi ot sezona)
5 Razvalqne na magiq( pak seriozna rabota)- paket kafe (da e silno) i golqmo proizvedenie na sladkarskata promishlenost(torta ili sladkish, domashni izdeliq sashto ne vrashtam)
6 Magiq za zashtita na doma i semeistvoto. - po dogovarqne.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.