Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Магията на смърттанови [re: Lana]  
Авторdead (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:40



Това писмо е обиколило света.Това е писмо на щастието ,след прочитането му задължително трябва да го Постнете в още поне 3 Форума в Следвашите 3 часа иначе ще ви се случи нещо много лошо.Ако разпратите писмото ще ви се случи нещо прекрасно.Не си мислете ,че това е някаква Глупост.След постването на това Писмо във Форума на Data.bg то беше изтрито и след 4 дена Модератора Който го беше изтрил Почина ,същото се случи и с Администратора на *******arenabg**** преди няколко дена ,той вече е мъртъв защото се опита да спре разпространението на писмото.За разлика от тях тези който са разпратили писмото са били възнаградени щедро и са живяли щастливо и ще живеят така до края на живота си.Ако искате да имате късмет и успех в любовта и парита разпратете писмото дори в повече от 3 Форума ,3 е минималната Бройка.Писмото е Урисано с Магията и съдбата на Илюминати и не! е някаква шарлатанство ,истинска магия се крие в тези редове........[/



Тема Re: :) за Минаващитенови [re: Lana]  
Авторxpиcтoвa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 17:57



Искрено ти съчувствам! Ти си за съжаление!
Щом си толкова раздразнителна, БЕСЪТ Е В ТЕБ !



Тема Пътят на Утротонови [re: dead]  
Автор ngs ()
Публикувано07.10.05 18:12



Ама къде е писмото :)) .защото аз не смятам да умирам и след 3 дни съм тук да го докажа като не компирам писмото никъде.

НАСИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА. ЛЮБОВТА Е В СВОБОДНАТА ВОЛЯ , не в МАНИПОЛАЦИЯТА. Когато обичаш... ще направиш ,защото сърцето го иска не писмото :)

АЗ СЪМ ТУК със цялата си любов и сила която ми дава живота .
ЖИВ СЪМ и ЩЕ ЖИВЕЯ - с вас , във вас , чрез вас -----
чрез СИЛАТА НА ЛЮБОВТА .. което Е.. Пътят на Утрото :)
.

По добре рано ,отколкото всеки път!


Тема Re: :) за Минаващитенови [re: xpиcтoвa]  
Автор emi_ (...)
Публикувано07.10.05 18:13



Напротив, в нея няма никаъв бяс, просто твоите виждания и спомени са доста различни от истината... Не е нужно да съжаляваш, това е просто начин да покажеш превъзходството си над някого, но май не е съвсем удачно да демонстрираш каквото и да бело пред Лана...

.


Тема Re: :) за Минаващитенови [re: xpиcтoвa]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано07.10.05 18:51




pazi se,che mnogo te haresa i trugna kum tebe!bej,liske!



Тема Re: Магията на смърттанови [re: dead]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано07.10.05 19:02



Ама и на тебе не ти е лесно а?

Между другото извинявай за оффтопик-а но преди известно време ми попадна тест за интелигентност, които мисля че много ще ти пасне.
Няма да давам засега отговорите, за да е по коректно, ако много се затрудниш на някой въпрос можеш да питаш ще даваме насоки:







Редактирано от BrandofAmber на 07.10.05 19:52.



Тема АЗ СЪМ ТУК !!!нови [re: Lana]  
Автор ngs ()
Публикувано10.10.05 16:45



Аз съм ЖИВ :)
Обещах да се появя и го направих!

Нужно е само да осъзнаваш с цялото си същество ,душа и дух ,че ИСКАШ ДА ЖИВЕЕШ и тогава смъртта ще трябва да почака ,докато сам не я пожелаеш.
Защото тя идва със желанието , а когато то е за Живот..... ЩЕ ЖИВЕЕШ и ЩЕ СЕ РАДВАШ ,защото е хубаво . ХУБАВО Е :)
Радвайте се на живота ,за да ви се радва и той.

По добре рано ,отколкото всеки път!


Тема Re: АЗ СЪМ ТУК !!!нови [re: ngs]  
Автор emi_ (...)
Публикувано10.10.05 17:49



естествено

.


Тема Re: :) за Минаващитенови [re: Xpиcтoвa]  
Автор Tara% (новак)
Публикувано17.10.05 01:58



А на места се твърди, че човек се сблъсква, с всяка своя лоша мисъл, постъпка, лоша дума, под формата на Карма. Всичко лошо което правим, излъчваме се записва в нашата Карма, която ще изплащаме в този ивот, под фората на болест, или нещо друго, или в друг живот, за да я изчистим.

Сътвтно за безусловната Любов, търпение, проявена доброта получаваме награди.
А по темата- отношението ми към Смъртта е донякъде позитивно, не е такова обаче към загубата.
Вярвам, че сме тук за да учим уеоци и да се развиваме.



Тема Re: :) за Минаващитенови [re: Tara%]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано17.10.05 11:13



Здравей,Тара
скоро ще осъзнаеш,че загубата е илюзия,че нищо никога не се губи,само сменя формата си!
И тогава ще се промени и отношението ти към загубата в позитивно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.