Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Магията на смърттанови [re: vret7]  
Автор emi_ (...)
Публикувано02.10.05 02:14



Това за страха е много правилно, но нали знаеш, че страх има само където няма яснота...а за тези две цели които поставяш, също имаме сходни мнения, но аз бих се изказала по малко по-различен начин. Не смятам че съм тук за да робувам /работа - раб - роб/, по скоро съм склонна да си мисля че целта ми е да творя, да се променям и развивам, и да напомням на другите, че знаят не по малко от мен, и ще се сетят за всичко, когато са готови. Слязла съм в материалния свят и материалното тяло също защото така съм поискала... но за ученето - не съм сигурна къде учим повече, в материалния свят, или по време на престоя ни извън него...






.


Тема Re: Магията на смърттанови [re: emi_]  
Автор vret7 (Mrawkata)
Публикувано02.10.05 02:32



ами аз сьм на4инае6т спомня6т си,и сьм сьгласен сьс вси4ко,имам о6те да си спомням



Тема Re: Магията на смърттанови [re: vret7]  
Автор emi_ (...)
Публикувано02.10.05 02:47



Страхотно! Какво например помниш?

.


Тема Re: Магията на смърттанови [re: emi_]  
Автормpaвkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 03:09



ами 4е сьм бил не6то друго,по оби4а6то,по вярва6то,по истинско,по реално,по....



Тема Re: Магията на смърттанови [re: мpaвkaтa]  
Автор emi_ (...)
Публикувано02.10.05 14:31



Да, ние всички сме това... Аз вярвам, че всеки човек има ангелска или божествена същност, но понякога обстановката тук на земята не ни предразполага да проявим истинската си същност, и ни е нужно малко повече време за да се сетим кои сме. А след края на един наш живот в материалния свят когато се озовем извън материята, доста от тукашните блокажи отпадат, и е много по лесно да се достигне до извора на информацията за всичко

.


Тема САМОСАБОТАшЖ от първият етаж :)нови [re: emi_]  
Автор Xepцora (СЪР Дитко Петко)
Публикувано02.10.05 18:47



Смъртттттт-та :) незнам как се пише :)))))
Определяме ние кога ще настъпи.Когато сметнем и осъзнаем,че няма повече какво да дадем на света.Когато света сметне ,че няма какво да вземе от нас ,но защото ние сме спряли да желаем да даваме и да искаме от него.
СМЪРТТТТТ-та :))) е точкава ,която си забиваме в съзнанието ,че вече ,стига толкова.......... .Мозъкът разбира и дава съответните команди към тялото,което прекратява постепеннннннн-но :))) или по-бързо жизнените цикли на тялото. НО ПО НАШЕ ЖЕЛАНИЕ. СТАРЕЕМ И УМИРАМЕ ,защото ИСКАМЕ ...
понеже ограниченията ,които сме си наложили немогат да съществуват в изтормозеният и започнал да умира постепенно мозък ,поради предишни команди подавани от песимистични ,самодоволни, грешни преценки... ,че човек има лимит. Че човек трябва да умре ,че живота е 80 /100 години.
ГРЕШНИ СЪВКУПНОСТИ от матрици изтощаващи съзнанието ,което разрушава психиката ,така че човек да не ИСКА да продължи да ЖИВЕЕ. САМОСАБОТИРАМЕ СЕ.
Човек може да живее Вечно ,стига да предава наученото нататък.... и да мисли извън матриците възприети от масовото общество.
Трудно е :))) ,но нека се опитаме да мислим По матричарски начин,за да съществуваме... и извън него , ЗА ДА БЪДЕМ И ПРЕБЪДЕМ.

А как ще стане това? Нека да чуем мнения :)

Обективен Реа лист ™


Тема Re: САМОСАБОТАшЖ от първият етаж :)нови [re: Xepцora]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано03.10.05 11:37



Пише се смъртта,от смърт+та
Съгласна съм с тебе
Ние решаваме кога да умрем,....
.... по различни причини....
И всъщност няма никаква магия в смъртта.
Това е един процес,който е продължение на процеса живот.
"но нека се опитаме да мислим По матричарски начин,за да съществуваме... и извън него , ЗА ДА БЪДЕМ И ПРЕБЪДЕМ"-тук не те разбрах.....?
Да мислим матричарски за да удължим земния живот?
За да бъдем и пребъдем?-та ние и без това ще бъдем и пребъдем....
А може би говориш за нещо друго?



Тема ТУК и ТАМ и ОЩЕ ПО НАТАМ???нови [re: Lana]  
Автор Xepцora (СЪР Дитко Петко)
Публикувано03.10.05 12:50



Да Бъдем тук - ЖИВЕЕМ ПЪЛНОЦЕННО БЕЗ СТРАХ от смърт-та :))) ,която може да е пречка за да оставим пълният си потенциал на земята. Също и да живеем Повече ДА :) ,защото ние си скъсяаме живота и можем да го одължаваме естествено без медикаменти а със правилна самонастройка. Човешкото тяло е Феномен,който неразбираме. Можем да упознаваме ,да вярваме и да се надяваме. ВЯРА НАДЕЖДА И ЛЮБОВ.
С това имам предвид елиминирване и успокояване на съзнанието, за да ПРЕБЪДЕМ там където ще продължим следващият момент от РАЗВИТИЕТО ... защото времето тече в посока ЖЕЛАНИЕТО НИ.

Ако знаеш или предполагаш на къде ще продължим ,моляте кажи ми :) ?

Обективен Реа лист ™


Тема Re: ТУК и ТАМ и ОЩЕ ПО НАТАМ???нови [re: Xepцora]  
Автор emi_ (...)
Публикувано03.10.05 13:44



От чие име говориш, и по чии адрес? Защото от начина по които се изразяваш, това не става особено ясно... А дали предполагаш че е възможно да пропускаш нещо? Не искам да звуча остро, винаги съм се развала истински на ентусиасти като теб, но това което се опитваш да дадеш, ми се струва някак непълно

.

Редактирано от emi_ на 03.10.05 13:44.



Тема Re: ТУК и ТАМ и ОЩЕ ПО НАТАМ???нови [re: Xepцora]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано03.10.05 13:49



действително човешкото тяло е феномен и е много специално- мисълформа от чиста съзнателност, материализирана до най-грубата възможна плътност, за да се прояви имено по такъв начин, а по-точно в най-отдалеченото "място" в абсолютното съзнание, където противополжностите са най-силно из
разени, но и балнасирани в противпоставянето си, за да могат да бъдат свободно избираеми от въплатилата се духовна воля.
общо взето Земята и човешкото тяло са най-ниските точки на проявление на съзнанието, в които обаче то може да запази свободната си воля и съзнателната си автономност, в смисъл да е в съзнание и да е индивидуалност, а не просто част от колективен организъм.
Това съдържа много възможности за развитие, макар и придружени с много трудности, разбира се... нещо на което будистите много държат и неслучайно казват, че няма просветление без човешко въплащение. С други думи намазали сме отвсякъде че сме хора... но сме намазли от всичко


you'll never understand..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.