Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема включете се в магически експеримент  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано23.08.05 10:01



Всеки по своЙ начин го прави, но имаме обща цел.
Резултата виждаме всички.
А именно: примерно говорителят на новините по канал 1 или някое предаване на живо да сбърка някоя специфична дума, която казва всеки ден. Примерно да каже: Драги говорители.. вместо драги зрители. Може на тея от "добро утро българия"
Всеки който вярва в "Магията", внушението от разстояние може да участва, ако не знае как стааа ше го обучим на бързо.
Айде, ща е забавно. А и ще проверим уменията си.


горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано23.08.05 14:20



ще прекараш още дълго време в лимбо

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор Lana (davashta)
Публикувано23.08.05 14:48



brei,che si palavo.....?



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: Rider on the White H]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано23.08.05 22:38



това внушение, предупреждение или какво е?
А лимбо какво е? Неква дискотека... Поне аз в дискотеки не ходя.... . И понеже не се съмнявам в добронамереността ти, ще кажа: мерси, подобно.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор aleks_in_love (непознат )
Публикувано24.08.05 11:47



а ще кажеш ли как да се включим в този експеримент? :)



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: aleks_in_love]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано24.08.05 13:03



ами, то просто ми хрумна на мен.
1. Трябва да се съберем поне няколко човека
2. Угаваряме се за дата, час, телевизионно предаване, в което водещият трябва да направи грешката.
3. Седмица-две преди това започваме работа

Може и нищо да не стане. Може да се наложи няколко пъти да се постараем. Може пък да стане. Във всеки случай е развитие и опит, практика.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (True Messiah*V*)
Публикувано24.08.05 14:27



че би било забавно - да
но е абсолютно безсмислено, най-много да ги вкараме в Господари на ефира...

по добре медитирайте върху нещо позитивно и заредете себе си с резултата от медитацията

Raziel-Champion of Free WIll



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано24.08.05 16:55



смисъла поне за мен е, че всеки един нов явен (безспорен) успех в магията ще засили увереността и ще спомага за окончателния успех в по-смислените неща.

А и ми хрумна доста по-елементарен експеримент, но той няма как да е от 100% полза за всички, няма как да е доказателство. Например в точно определен ден (дата) да си намериш 2 лв на пътя.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (True Messiah*V*)
Публикувано24.08.05 18:12



поне това е по-практично да

Raziel-Champion of Free WIll



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор aleks_in_love (непознат )
Публикувано25.08.05 00:01



дори и нищо да не стане поне ще бъде забавно :)
то добре го казваш уговаряме се за дата и час, но не трябва ли тези няколко човека, които ще се съберем да сме на едно място...? В смисъл ако не сме от един град какво правим?



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано25.08.05 15:52



ти смислено нещо като те гледам няма да родиш, така че дерзай.
лимбо е психическия затвор, в който си

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор ckopпиoн. (съдист)
Публикувано25.08.05 16:49



хахахахахха бууууууухахаха ти луд ли си бре????



Тема смислена анкета от един "затворник"нови [re: Rider on the White H]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано08.09.05 00:26



Та тя е следната и е провокирана от Белият Ездача (на апокалипсиса) .
Какво правите в момента, а през днешния ден? щяхте ли да правите същото ако бихте умрели след седмица? С какво поведението ви би трябвало да е по-различно?

Не че не е банално известна смисленост, но се забравя.

Колкото до теб, Ездачо , ти отговарям въпреки че вероятно си губя времето. Отношението ти към мен е провокирано от горделивост и надменност, едно повсеместно разпространено заболяване, което именно подържа състоянието на психичен затвор у всички хора, включително и у мен. Но аз съм сигурен, че ти се чувстваш доста по-свободен от мене, ако не си стигнал вече до трагичното положение да се мислиш за освободен.

Все пак понеже съм откровен човек не мога да не споделя, че и аз още си страдам от надменност и горделивост и също като теб смятам, че ти най-вероятно си доста по-вързан от мен. Но все пак не съм толкова сигурен като теб, което трябва да ме прави малко по-свободен.

Поздрави.


горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Синергиянови [re: kamael]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано10.09.05 12:59



Може да стане - правил съм го.
Няма нужда от кой знае колко народ - въпроса е да се синхронизирали помежду си - 2-ма 3-ма са напълно достатъчни, но все пак има ли смисъл от подобни детинщини.

Все пак какво достойно има в това да саботираш труда на някой и да го правиш за резил пред всички?

Синергията може да работи и за по-достойни каузи.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
АвторCTAЛKEP (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 15:34



За магическия експеримент съм много навит. Може да се направят и много други експерименти,важното е това което се прави да не навреди на някой,защото тогава вече нещата могат да излязат извън контрол!Въпросът наистина опира в синхронизацията на мисълта на всичи участници в експеримента.Може да го направим. Ако има найстина желаещи ще трябва да се уговорим.Тия неща са колкото и интересни и полезни,толкова и опасни! За сега толкова!



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор kpилe ()
Публикувано10.09.05 22:04



защо пишеш с червени букви?


ако успеем да накараме Ахмед Доган да признае, че е взел едни пари, ще е задоволителен експеримента иначе мога да помогна при огранизацията на експеримента - да се провери дали наистина е статистически значим ефектът, защото ако гледаш 2 месеца новините, все някой ще се обърка и ще каже "говорители" вместо зрители, този тип езикови грешки са доста чести.



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Авторmagaricata (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 16:18



Tova obeshtava da bude interasno!Az sum navita.



Тема Re: смислена анкета от един "затворник"нови [re: kamael]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано23.09.05 01:43



Ами значи...
1. не мисля че тая грешка ще намправи за смях за смях Куритаров напримерно, нито ще развали труда му.
2. що се отнася до статистическото преценяване... именно за това аз предложих да бъде в точно определен ден, с точно определен човек. Даже сега предлагам и конкретно Куритаров и Добро Утро България по Нова телевизия. Когато се съберат десетина души може да почнем бачкане...
3. А защо повече от двама-трима. Ами не всички са правили успешно такова нещо като тебе, Валсо, и така да се изкефят на себе си повече народ и да си поверват.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: Rider on the White H]  
Автор alfiO6 (непознат )
Публикувано23.09.05 12:30



Tova za obshia eksperiment e mnogo opasno.Sigurno znaesh che magiata suzdava i hrani satana .Kak togava she ia izpolzvasg za dobro ?Dori i da imash vremenen uspeh toi she e ot satana a ne ot Boga .Kak taka si govorite za magiata kato za neshto mnogo prosto ?Znai che pari!Suglasiavam se che s magia mojesh da postignesh dosta no ne vsichko.Vlast, pari.No zdrave i liubov ne !Samo zabluda!Spasenieto idva ot vutreshnata potrebnost da se promenish kum dobro,a ne chrez magiata!



Тема Re: смислена анкета от един "затворник"нови [re: kamael]  
Автор kpилe ()
Публикувано23.09.05 14:48



и в конкретен ден да е, пак е нужна оценка на статистическата вероятност.

примерно вероятността някой водещ да каже "здравейте драги зрители" е доста висока :) или да направи някой случаен лапсус в ефир, те почти всеки ден правят.

ако го накараш да каже "парам парам прам!" това вече ще е интересно, но честно казано силно се съмнявам да успеете и 100 човека да се напънете :)



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: magaricata]  
АвторD.M. (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 00:50



И аз съм вътре. :)
Само кажете кога, с кой и какво?
А и... голяма услуга ще ми направите ако изберете нещо следобед или в събота и неделя по възможност по някой от националните канали, понеже в новата квартира все още нямам кабелна :/
А и горе споменахте нещо за разяснение.... с удоволствие ще прочета инструкциите, защото точно такова нещо не правя всеки ден(в смис нещо като този експеримент... попринцип се занимавам с други неща)



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: alfiO6]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано26.09.05 17:19



По-добре се моли за душите ни (и своята), а не задълбочавай и без друго раздутото его и горделивост на магьосниците, защото всички тези мнения като твоето будят само смях и високомерие.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Е това е приказка!нови [re: kpилe]  
АвторГъз Лaйнян (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 15:46



Да тласнем всички български политици към самопризнание!!
И аз мога да помогна! Но няма смисъл!



Тема Re: Синергиянови [re: valsodar]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано05.10.05 21:01



Валсодар, щом ти си правил успешно такова нещо, няма да е лошо да поемеш конците водещи към ръцете и краката на доброволците. Понеже аз конкретно такова нещо до сега успешно не съм правил, а и не съм опитвал много да си призная.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор some_spirit ()
Публикувано12.10.05 19:19



какво да ти кажа, усещам че главата ти е пълна само с бръмбари и бримбарите представляват като цяло една магическа енергия. Сега по въпроса, за да сбърка ччовек докато говори трябва някой да свърши тази работа тоест да му се намеси в мисловните му процеси така чче някой трябва да свърши работата, от само себе си няма как да стане. Сега как ще стане - ами някой глупендър телепат трябва да е направи работата - за човек да го направи е доста трудно ( не и невъзможно) така че остават твоите хора от паранормалното дето ти правят магиите.



Тема Re: Синергиянови [re: kamael]  
Автор neptune (зависи...)
Публикувано12.10.05 19:54



И аз съм вътре - само кажете кога.
Достатъчно безобидно е.

Усмихни се на този, който не ти се усмихва. Той най-много от всички се нуждае от твоята усмивка.


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Авторmagaricata (Нерегистриран)
Публикувано14.10.05 11:54



Ami haide da se razberem,no ni trqbvat poveche hora!



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор carmell (burnt sugar)
Публикувано14.10.05 16:31



И аз съм навита.
Някой да уточни и постне подробностите.



Тема относно ник-а тинови [re: carmell]  
Автор smokche (хвъркато)
Публикувано14.10.05 16:59



стана ми интересно, относно ник-а ти...
от карамел ли идва или от онзи женски манастир "кармел" ??...или от нещо друго...



Тема Re: относно ник-а тинови [re: smokche]  
Автор Kamael Abraksos (EternalEcstasy)
Публикувано18.10.05 00:47



та очаквам валсодар да поеме нещата, щом има опит

Редактирано от Kamael Abraksos на 18.10.05 01:06.



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
АвторHиa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 23:46



ти май имаш доста свободно време:)



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: Hиa]  
Автор Kamael Abraksos (EternalEcstasy)
Публикувано21.10.05 23:27



aham, i za sajalenie skoro moje bi 6te mi priwar6i

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано27.10.05 10:56



Камаеле, бруте, цял живот ли ще се занимаваш с глупости.
Честно за толкоз години това е най-безумното нещо, което измисли.
Отчайваш ме сериозно, драги говорительо!

Ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: Kamael Abraksos]  
Автор Strange_Woman (непознат)
Публикувано28.10.05 13:04



vij ...ne pilei energiq za da syzdawa6 o6te po-golemi problemi...energiqta e razpredelena pravilno i tova 4e i ti q poznava6 kato potok i mo6t, ne zna4i 4e trqbva da si igraem s neq....ako moje6 da pomogne6 nqkomu...davai,vypreki 4e i tova e otnositelno,za6toto pomo6ta ni v mnogo slu4ai se okazva me4e6ka usliga...edno znam...za da imame takiva politici, za da ne sme se rodili w amerika...za da sme tolkova bolni, kolkoto sme - pri4ina si ima i ako si mislim, koito i da e ot nas ,4e mojem da obyrnem hoda na razvitie, za6toto vidi6 li sme usetili pri4inata....tc tc tc mojem samo da napravim kup4inkata s akota po-golqma...



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Авторmirkata (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 13:25



vatre sam.ama zavisi da li sha doida ako sam svoboden.i kade sha go pravim
toq eksperiment.



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: alfiO6]  
Автор valdesito (непознат )
Публикувано25.01.09 12:49



imam priatel koito otide da mu napraviat magia za liubov i ve4e 10 godini e neveroitno 6tasliv



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: valdesito]  
Автор PHOENlX (безсмъртен)
Публикувано25.01.09 22:00



Ти видя ли от коя дата е темата?
Вече е загубила давносг, защо си я вдигнал?



Тема Re: дата на първото антифаши въстаниенови [re: kpилe]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано11.01.21 13:27



Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 09.01.2021 00:52
до:
v_polyanova@abv.bg



---- Прикрепено писмо (споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: info@dir.bg
Относно: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
Дата: 09.01.2021 00:15

Все още нямам достъп до клубовете ви.
Споделено със собственика на Фейсбук - копие: Details Re: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing от: Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg) дата: 24.12.2020 20:49 до: fbi@subscriptions.fbi.gov як: v_polyanova@abv.bg https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=facebook_login Find Your Account

No Search Results Your search did not return any results. Please try again with other information. Please enter your email or phone number to search for your account. Cancel >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 24.12.2020 19:59 Това съдържание не е достъпно в момента Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил. Към новините Назад Посещение на Помощния център Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77 Help me, I beg You. There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent. >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI >Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 23.12.2020 23:46 Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI National Press Releases Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020. Dec. 23, 2020 Full Press Release You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy | Visit >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 23.12.2020 22:04 https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583 >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 21.12.2020 22:15 FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb. Dec. 21, 2020 Full Story You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy |




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.