Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано25.08.05 15:52



ти смислено нещо като те гледам няма да родиш, така че дерзай.
лимбо е психическия затвор, в който си

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор ckopпиoн. (съдист)
Публикувано25.08.05 16:49



хахахахахха бууууууухахаха ти луд ли си бре????



Тема смислена анкета от един "затворник"нови [re: Rider on the White H]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано08.09.05 00:26



Та тя е следната и е провокирана от Белият Ездача (на апокалипсиса) .
Какво правите в момента, а през днешния ден? щяхте ли да правите същото ако бихте умрели след седмица? С какво поведението ви би трябвало да е по-различно?

Не че не е банално известна смисленост, но се забравя.

Колкото до теб, Ездачо , ти отговарям въпреки че вероятно си губя времето. Отношението ти към мен е провокирано от горделивост и надменност, едно повсеместно разпространено заболяване, което именно подържа състоянието на психичен затвор у всички хора, включително и у мен. Но аз съм сигурен, че ти се чувстваш доста по-свободен от мене, ако не си стигнал вече до трагичното положение да се мислиш за освободен.

Все пак понеже съм откровен човек не мога да не споделя, че и аз още си страдам от надменност и горделивост и също като теб смятам, че ти най-вероятно си доста по-вързан от мен. Но все пак не съм толкова сигурен като теб, което трябва да ме прави малко по-свободен.

Поздрави.


горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Синергиянови [re: kamael]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано10.09.05 12:59



Може да стане - правил съм го.
Няма нужда от кой знае колко народ - въпроса е да се синхронизирали помежду си - 2-ма 3-ма са напълно достатъчни, но все пак има ли смисъл от подобни детинщини.

Все пак какво достойно има в това да саботираш труда на някой и да го правиш за резил пред всички?

Синергията може да работи и за по-достойни каузи.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
АвторCTAЛKEP (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 15:34



За магическия експеримент съм много навит. Може да се направят и много други експерименти,важното е това което се прави да не навреди на някой,защото тогава вече нещата могат да излязат извън контрол!Въпросът наистина опира в синхронизацията на мисълта на всичи участници в експеримента.Може да го направим. Ако има найстина желаещи ще трябва да се уговорим.Тия неща са колкото и интересни и полезни,толкова и опасни! За сега толкова!



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Автор kpилe ()
Публикувано10.09.05 22:04



защо пишеш с червени букви?


ако успеем да накараме Ахмед Доган да признае, че е взел едни пари, ще е задоволителен експеримента иначе мога да помогна при огранизацията на експеримента - да се провери дали наистина е статистически значим ефектът, защото ако гледаш 2 месеца новините, все някой ще се обърка и ще каже "говорители" вместо зрители, този тип езикови грешки са доста чести.



Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: kamael]  
Авторmagaricata (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 16:18



Tova obeshtava da bude interasno!Az sum navita.



Тема Re: смислена анкета от един "затворник"нови [re: kamael]  
Автор kamael (EternalEcstasy)
Публикувано23.09.05 01:43



Ами значи...
1. не мисля че тая грешка ще намправи за смях за смях Куритаров напримерно, нито ще развали труда му.
2. що се отнася до статистическото преценяване... именно за това аз предложих да бъде в точно определен ден, с точно определен човек. Даже сега предлагам и конкретно Куритаров и Добро Утро България по Нова телевизия. Когато се съберат десетина души може да почнем бачкане...
3. А защо повече от двама-трима. Ами не всички са правили успешно такова нещо като тебе, Валсо, и така да се изкефят на себе си повече народ и да си поверват.

горното е просто моето мнение по въпроса


Тема Re: включете се в магически експериментнови [re: Rider on the White H]  
Автор alfiO6 (непознат )
Публикувано23.09.05 12:30



Tova za obshia eksperiment e mnogo opasno.Sigurno znaesh che magiata suzdava i hrani satana .Kak togava she ia izpolzvasg za dobro ?Dori i da imash vremenen uspeh toi she e ot satana a ne ot Boga .Kak taka si govorite za magiata kato za neshto mnogo prosto ?Znai che pari!Suglasiavam se che s magia mojesh da postignesh dosta no ne vsichko.Vlast, pari.No zdrave i liubov ne !Samo zabluda!Spasenieto idva ot vutreshnata potrebnost da se promenish kum dobro,a ne chrez magiata!



Тема Re: смислена анкета от един "затворник"нови [re: kamael]  
Автор kpилe ()
Публикувано23.09.05 14:48



и в конкретен ден да е, пак е нужна оценка на статистическата вероятност.

примерно вероятността някой водещ да каже "здравейте драги зрители" е доста висока :) или да направи някой случаен лапсус в ефир, те почти всеки ден правят.

ако го накараш да каже "парам парам прам!" това вече ще е интересно, но честно казано силно се съмнявам да успеете и 100 човека да се напънете :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.