ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 22.09.14 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: BeЩиЦa]  
Автор Tailun (новак)
Публикувано05.08.06 06:33

ако в твоя случай може да се говори за магия - направила си я само на себе си -
такъв вид въздействия не стигат до баланса на вселената, така че спокойно. Колкото до желанието да се въздейства - то винаги е осъдително, а съдник е истинската природа на човека - само от нея зависи баланса и допускането на възможности.

Автор Tailun (новак)
Публикувано05.08.06 06:37

ако е използвана менструална кръв е възможно да има прикачване, но за магия не може да се говори - така или иначе, хората са скачени съдове.

Тема Re: само ти си:)))))))))нови [re: slyn4ev_ly4]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.08.06 23:35

напротив,на плажа не е зле.........

а ти ще помагаш ли или ще ми пишеш за жеги?
разваляй тази магия................
иначе те включвам към харема си

I love Еvgenia !!!

Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: Tailun]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано05.08.06 23:43

ти ползваш ли такава кръв.................хехехе ?

I love Еvgenia !!!

Тема Re: разваляне на любовна магия.....нови [re: haslachy]  
Автор Lan77 (член)
Публикувано06.08.06 23:35

Терапията на тази магия е много лесна. Две седмици на село - тежък физически труд (поне осем часа) и като се върнеш вечер от полето можеш да си вземеш книжка на английски, френски или нещо друго интелектуално и поне четири часа четене. Ще ти мине за нула време.
Девойко, нямаш абсолютно никакво влияние, голямото ти страдание е скука, мързел за тялото и за сивите клетки и ако продължаваш така наистина ще си докараш болест или поне порядъчно изоставане ...

Авторkkkkkkkkk (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 18:10

kuklo ot koi grad sa tezi dvete magiosnizi , trqbva mi magiq za lubov, molq te pomogni mi,ako moje6 da mi pomogni6 mi otgovori tuk ,az 6te ti dam mail ,molq te

Авторnavigator (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 14:29

zdravei,pi6ati po-povod magiata koqto si napravila na tvoqt priqtel,bih iskal da te popitam koi ti pomogna da my naparvi6 magia,za da potarsq i az tqhnata pomo6t ,6tot s priqtelkata mi behme zaedno 3g i polovina,oba4e me zarqza zaradi edin det i se prave6e na priqtel,i sega iskam da si q varna pls,kaji mi koi sa te?i kakva to4no magia napravihte,i za kolko vreme sled kato si q napravila tq podeistva i kakvi bqha parvite priznaci pls,i ako moje6 da mi kaje6 kak da otkria tezi,"magiosnici"pls:)pi6i mi na navigator765@abv.bg ili 0886909981 pls,molqte pomogni mi!

Тема Re: разваляне на любовна магия..... [re: navigator]  
АвторAБB (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 11:35

КОГАТО НАПРАВИШ ЛюБОВНА МАГИЯ , ЧОВЕКЪТ НА КОГОТО Е НАПРАВЕНА УМИРА МЕЖДУ 8МАТА И 12ТАТА ГОДИНА ОТКАКТО Е НАПРАВЕНА, МИСЛЕТЕ ДОБРЕ КАКВО ИСКАТЕ, БЯХ НАПРАВИЛА ЕДИН РИТУАЛ, скоро разбрах за тези последствия сега полудявам и не знам какво да правя.

Тема Re: разваляне на любовна магия..... [re: AБB]  
АвторЦвeтe (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 14:39

Това което пише АБВ е вярно. Аз обаче зная, че е около осмата. Аз лично имам познат, който си правеше на себе си за пари и късмет. Наистина му вървеше, някъде до 6-тата година...а после....лошо стана.

Тема Re: разваляне на любовна магия..... [re: BPAHA]  
Авторjana491O (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 22:23

Не бива дори да си помисляме за магии-било то бели или черни.На мен ми се случи да бъда отблъсната-все още не съм изгонена,може би за това,че съм много упорита.Дори в моменти се питам-хората които се държат мило ги пренебрегваме-а другите търсим-необяснимо,защо.И се питаме-не е ли това предсказано,безсилни да го спрем .Ние сме само едни човеци-които променяме съдбата,но не я изменяме.Всичко в живота се връща.Аз вярвам, че лошото ще настигне,който го прави.

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.