Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема прозрачна магиянови  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано15.02.05 13:49



някой да каже нещо по-въпроса? търсих инфо не не открих, само знам че е нещо от сорта на бялата магия, и все пак ми прозвуча доста интересно.. т.е малко инфо ако ми дадете ще съм мнооо хепии!



Тема Re: прозрачна магиянови [re: ckopпинa™]  
Автор geogrup. (ди бе?)
Публикувано15.02.05 23:57



малко инфо



Тема Re: прозрачна магиянови [re: ckopпинa™]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано16.02.05 00:22



ам значи имало и такава магия, това обяснява в каква магия се фраскам непрекъснато, а то било, щото е прозрачна... дайте бързо лек...

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: прозрачна магиянови [re: Rider on the White H]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано16.02.05 03:32



хахах и аз незнаех, но скоро ми го казаха че и такава съществува, за съжеление инфото което имам е доста ускъдно...та..ако некой се е интересувал от таз магийка да си кажеее аххх! колко е красивослънцетоо



Тема Re: прозрачна магиянови [re: geogrup.]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано16.02.05 03:34



ех...колко си изчерпателен! та и 2 думи чак написа, е поне 3 за щастие да беха брех маааму.



Тема Re: прозрачна магиянови [re: ckopпинa™]  
Автор Rider on the White Horse ()
Публикувано16.02.05 15:26



на мен ми звучи абсурдно. преди няколко дена на един познат от полша му казали в някакъв айреси канал на психици, че бил нападнат от меме и той веднага повярвал и тръгнал да търси лек за това. меме са африкански обредни маски, които свързват африканския маг с човека, на който е подарена или я ползва. обаче въпросният човек никога не е бил в африка нито е имал контакти с каквито и да е африкански магове, за да си правят труда да го контролират с меме. обаче е много доверчив и веднага си е изработил оплаквания, които да лекува.

From the highest peak to the deepest valey


Тема Re: прозрачна магиянови [re: ckopпинa™]  
Автор emi_ (...)
Публикувано17.02.05 01:19



Интересно за още колко цвята ще се сетят маговете...
Какво означава според теб? Аз още не съм чувала за тази измислица, но предполагам е за да привлекат вниманието с нови думички, защото нали знаеш, че старото омръзва, а новите неща са интересни, и т.н..
Общо взето става въпрос все за едно и също - нискочестотни глупости...
Ако все още те интересуват, желая ти успех в търсенето!

.


Тема Re: прозрачна магиянови [re: emi_]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано17.02.05 02:13



хм можеби си прав/а..незная но някак си ме навежда на мисълтта че, тази магия не е от най чстите..тоест то май няма чиста магия все в един кюп са:)))))
поздрави



Тема Re: прозрачна магиянови [re: ckopпинa™]  
Автор geogrup. (ди бе?)
Публикувано17.02.05 12:52



още малко инфо



Тема Re: прозрачна магиянови [re: geogrup.]  
Автор ckopпинa™ (blackS™)
Публикувано17.02.05 13:35



ахахах аре стига повтаряш се, дай ново инфо




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.