Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Може ли някой да ми обясни..нови  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано20.01.05 14:29



Няколко пъти се случва нещо, което взе да ме притеснява...първия път беше преди година някъде, а сега в рамките на няколко месеца стана 3 пъти.
Не знам точно как да го обясня, но ще се опитам...та значи в общи линии е следното: Малко преди да заспя,всъщност знам,че не спя защото усещам всичко около мен изпадам в състояние, в което ми е много трудно да изляза от него...усещам,че нещо или някой ме натиска насила към леглото...искам с цялото си съзнание да прекратя това състояние защото ме плаши,но понякога доста зор виждам докато пак вляза в нормално състояние...през това време виждам и чувам, но не с с нормалните си сетива а с вътрешните или незнам как да го опиша... и в трите случаи видях различно присъствие в стаята, в смисъл първия път, същество, което се беше надвесело над мен и ме гледаше, тогава се изплаших много, но нещо ме накара да се загледам в очите му...иненада ме когато открих някакво спокойствие и любов в тях, те сякаш ми казаха, да не се плаша...после се "събудих". Следващите пак протекоха по същия начин, пак имаше присъствие, но не го помня...Последния път, видях да пробягва същество, което ми приличаше на огромна тарантула...
Абе не знам ..откачена работа...Понякога ме е страх да заспя, защото не зная дали няма пак да стане нещо такова...никога не знам кога ще се получи, няма някаква зависимост според мен.

Благодаря на всеки, който може да внесе малко яснота по въпроса!



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор vilialice (непознат )
Публикувано20.01.05 18:24



Ще се опитам да ти помогна, защото когато бях малка на мен ми се случи подобно нещо! Спомням си само веднъж, не повече. Но има много хора на които това им се случва, аз лично познавам поне двама! Трудно е в твоята ситуация, но трябва да се опиташ да повишиш енергийното си ниво! Това са същества които често се хранят с енергията ни и може би най-лесния начин да ги отстраниш е да я повишиш, въпросът е, че това е трудно, а и понякога малко опасно. Това което можеш да направиш на първо време и ако сметките за ток не те притесняват много, смятам, че би било добре за теб да спиш на светло, т.е. на запалена лампа, а не през деня, и другото което би ти помогнало сравнително бързо е да се опиташ да медитираш. Има много хора на които това им се е случвало, занимаващите се с НЛО го наричат "среща от трети вид" - типичния пример за посетител в стаята. Просто се опитай да запазиш самообладание и да не се страхуваш, защото може би това е което те целят!



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: ToЧиЦa_]  
Автор NefertumМодератор (Joy Jurney)
Публикувано20.01.05 20:44



Първо забрави всички глупости и суеверия, които си чула, видяла, чела, слушала включително и в този клуб.

Това, което ти се случва, не е много по-различно от двиенията на картинките по екрана на телевизора. Говоря съвсем сериозно. Това не е реално същество, не притежава собствено съзнание, индивидуалност, нито какъвто и да било техен еквивалент. Това е просто "картина" прожекция, прожекция като в кино салон.

Можеш да го приемеш и като "сън" въпреки, че качеството, естеството на преживяването е друго, да го наречем "сън на яве".

Това не е среща от трети четвърти пети или седенайсет цяло и педесет и седем стотни вид. Това не е са нито извънземни, нито разни лоши същества пълзящи из тъмните кътчета на вселената и чиято единствена радст в живота е да разболяват хората от безсъние.

Образът който е виждаш е там, да, наистина е там, има го, също както и образът върху белия екран в киното, и е реален също колкото него.

Той не се "храни" с твои емоции или енергия, това са пълни глупости на окултисти, прекарали прекалено много време в мрачни мухлясъли мазета, лишени от приток на свеж въздух, свястна храна и компания от противоположния пол, с две дума - обикновени луди.



Образът не се храни с теб, просто ти го създаваш, твоето съзнание го създава. Колкото повече мислиш за него, колкото повече място му "отделяш" в живота, мислите и чувствата си, толкова по-реален ще става той, но това не е защото се "храни" с твоите мисли и емоции, не просто процекционния апарат на тази картинка си ти, и ако просто се успокоиш и забравиш за него "лентата ще свърши" и "екранът" в "киното" отново ще стане бял, такъв, какъвто винаги е бил.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: Nefertum]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано20.01.05 21:34



Все пак Неф , и двамата знаем, че най-умно е като те погнат глутница кучета да не показваш, че се страхуваш, нали? ДА де ама аз бих се уплашил леко в подобна ситуация..
Та тези картини в съзнанието са най-страшни защото само ти си ги виждаш (ама хич ли не вярваш в НЛО ) и като разкажеш за тях на някои друг , най-логично ще ти препоръчат психоаналитик, щото и аз не съм сигурен че мога да помогна в подобна ситуация...
Адски тъпо е живееш в страх от нещо и все пак, някои го правят непрекъснато.
Пък и на мен ми се е случвало да хвана момента преди заспиването, да осъзная че съм на границата и ако искам мога да се събудя, ако искам- да заспя..Повече от минутка-две или поне аз така си ги представям не мога да се задържа в описаното състояние. Та някак неестествено е-признавам...и все пак енергиини фигури още не съм засичал :)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: vilialice]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано21.01.05 10:13



Благодаря ти за помоща..поне разбирам,че има и други, които са преживели това..
Винаги спя на лампа и дори включен телевизор поради тези съображения..но въпреки всичко пак се е случвало...
занимавала съм се с медитации, но доста отдавна, сега не..вероятно е както казваш ти енергийното ми състояние да е отслабнало...



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: Nefertum]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано21.01.05 10:25



Даа, честно казано допускала съм и тази възможност, т.е това да е плод на моето съзнание...всъщност в нищо не съм сигурна...повярвай ми аз също избягвам да си мисля за тези случаи точно защото не сикам да ги подхранвам, но аз казах,че това става в момент в който ни най-малко не съм го предизвикала с такива мисли за извънземни или каквито и да било същества. Да интересувам се от всичко, което е в нас и извън нас, но досега не съм залитала в никакви крайности...само интуитивно приемам или не това, което е близко до мен..
Все пак благодаря ти , надявах се на точно твоя отговор! Мисля,че твоя начин на възприемане на нещата ми е доста близък.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: Пpивидeниe]  
Автор ToЧиЦa_ (минаващ)
Публикувано21.01.05 10:35



Да прав си за страха...той се появява точно когато съм в това състояние и правя усилия да се измъкна от нещото, което ме държи прикована...тогава чувствам,че колкото повече се страхувам ми е по-трудно да се измъкна, затова съвсем съзнателно със силата на ума съм си казвала,че ТРЯБВА...че нищо не е е в състояние да ме застави против ВОЛЯТА ми да правя каквото и да било и тава определено води до положителен резултат.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: Nefertum]  
Автор some_spirit ()
Публикувано21.01.05 11:59



Доколкото знам като отидеш на кино някой ти прожектира филма.



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: ToЧиЦa_]  
АвторГaвpил (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 15:29



Навремето ми показаха как се работи с радиестезично махало. Можете ли да си представите какво изпитах, когато, размахвайки го над леглото си, то очерта силуета на лежащ там човек?! Всичките ми косми се изправиха за секунда!!!
Може да е автохолограма, може и да не е...



Тема Re: Може ли някой да ми обясни..нови [re: Nefertum]  
Автор vilialice (непознат )
Публикувано21.01.05 17:42



Много ти благодаря, че ме окачествяваш като луда, отрезвяващо е, но не вярвам да имаш особено подходящ друг начин да обясниш, защо хората се губят във времето, след което разказват разни глупости за зайчета, сърнички, магиосници и всякакви от сорта и с месеци не могат да се оттърват от главоболие или някаква друга болка и това докато не направят регресивна хипноза иначе казано, докато не изкарат всичко наяве! Що се отнася до съществата болката която те могат да причинят на физическо ниво е силна и РЕАЛНА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.