Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Знаете ли какво си мислянови  
Автор bobarizka (новак)
Публикувано26.08.04 13:16



Мисля си, че тук сте се събрали само чесачи на езици и сеирджии.Не отговаряте смислено на 90% от постингите а просто се заяждате с хорицата и проблемите им.Мисля си,че просто нямате какво да кажете, а се правите на мн компетентни.Всъщност грам не познавате материята ( с малки изключения). Защо не си направите друго клубче? Например- "Клуб на Злобарите"



Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: bobarizka]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано26.08.04 22:07



Смятам че това с бъзикането е по коректния подход. Хората могат да си решават сами проблемите всичко останало е самозалъгване, а не смятам че мотото на клуба трябва да е нещо от сорта на - "хайде сега всеки с някакъв проблем да пише тук, пък ние ще му го решиме, 'щото магъосниците сме турбо-компетентни за решаване на всякакви проблеми".
Ако искат такъв вид решение да звънят на 2001 там ентусиасти има много, и ще им отговорят точно, каквото искат да чуят.

Иначе ако чак пък толкова усилено се търси някакво решение от тук, то 3-те най-горни теми са само за това.Мисля че е достатъчно.
Ако става въпрос за коректност, коректно би било преди да постнеш нещо в някой клуб да провериш дали не е постнато досега.Всички проблеми които се вадят напоследък са предостатъчно обсъждани преди(в повечето случай дори още на първите няколко страници). След като те не са коректни да разгледат къде пишат, ние защо трябва да сме коректни към тях?

П.С. Ако тази реакция беше предизвикана от триждимъдрия заради това с иглата, човека това му е начина на писане. Ако не се заяжда с всички не се чуства достатъчно извисен за да може да се занимава с к'вото там се занимава.Това лошо говори за него, но съм сигурен че той си го осъзнава и сам.Както казват класиците всеки с проблемите си,нали така?



Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: bobarizka]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано27.08.04 17:12



neshto mi pisna v parka...ta reshih da vidq kfi gi vyrshite :)
i ot vratata za krakata :)
znam kfo si mislish....ti izobshto qvno ne mislish :))
xixi :)
Brand dam praf si d0bre si go napisal :)
bobarizka...shte ti zadam nqkolko vyprosa i kato si otgovorish na tqh...se zamisli naistina vyrhu glupostite koito pishesh tuk :)
pyrvo shto nqkoi drug trqbva da poeme otgovornostta za reshenieto na kakyfto i da e lichen problem ?
vsichki z0mbita koito postvat tuk pravqt tova...iskat da si sedqt i nqkoi da im snese kfo da napravqt :)
ne ti li se struva che postypvam malko naglo :)
a na vsichko otgore ne proumqvat kakvo im se pishe i posle oshte po naglo ned0volstvat ili pyk prosto ne se vesvat :)
q da pitam pyk teb ti kolko si kompetentno :)
shtoto se symnqvam che si sled kato drynkash otkrovenni gluposti ei taka samo shtoto imash nqkfi nabludeniq bez da si naqsno s prichite za "skandalite" tuk :)
i sled kato ne ti haresva tuk shto ne hodish da se rahodish v parka da podishash chist vyzduh da se poradvash na prirodata i da ne ni zanimavash s nqkakfi si tfoi misli...koito d0ri ne sa smisleni :)
moga da te nakaram da se zamislish pone za oshte 100 neshta...no mislq che i tova shte e d0sta nad vyzmojnostite ti...
i predi da postvash pyrvo cheti kakto kaza Brand pyrvite tri posta..posle misli...sled tova neka minqt nqkolko dena za da uzree v syznanieto...i posle popitai za prichinite...
i chestno kazano ama izobshto ne mi dreme kfo si mislish :))

just d0

I came out from the deep to help and understand but not to kill


Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: BrandofAmber]  
Автор bobarizka (новак)
Публикувано30.08.04 13:01



Съгласна съм с теб,че хората трябва да си решават проблемите сами като цяло. Също така би било коректно да се попрегледат постингите преди да се пише,но едва ли повечето хора имат достатъчно време да прегледат всичко.
Съответно си мисля,че чак пък толкова остро да се реагира не е ОК.
А има и въпросчета които нямат за цел конкретно да питат за решението на някъкъв житейски проблем, а се интересуват само от някъкво мнение по въпроса или някъква информация относно неща с които не са наясно.
А това че на вас някои въпроси ви изглеждат примерно тъпи поради простата причина,че евентуално сте прочели достатъчно по темата , не означава че ви дава право да се държите безобразно и нападателно с хора които без никакви лоши чуства питат за нещо което не знаят.
А реакцията ми се породи от прочитането на няколко постинга в които вместо някъкъв смислен отговор или мнение се пишат някакви страшни глупости и безмислено заяждане и обиждане на хората от подобни на DO_ умници които си мислят,че са достатъчно интелигентни, а всъщност единственото което демонстрират е простотия.
Поздравявам те и мерси за мнението



Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: bobarizka]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано30.08.04 13:27



'ми dO наистина се държи доста странно, на моменти. Понякога мисля че е нещо много дълбокомислено, като например да ги отблъсква от цялата тема за магии, за да не си навредят или пък така да им даде възможност да се озлобят на него и да "издрапат" нагоре или нещо подобно, но напоследък започвам да мисля че просто се заяжда.Дано да бъркам.
Обаче не върви да се уточнява тука, със скороста с която се поства ще си го уточняваме с месеци.
Ще ми се да направим една среща на клуба едновременно с вампирите, та ако се домъкне най-накрая ще разберам 'що така станно пише. Но май си има причина човека.
В общи линии не смятам че вреди.Напрактика обеждава хората че занимаващите се с магии са кретени, а това в глобален план е едно найстина полезно убеждение.За това и вече не се меся много, като се нахвърли върху поредния нещастник.



Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: dO_]  
Автор bobarizka (новак)
Публикувано30.08.04 13:32



А ти най добре си стой в парка по дългичко и не се прави на умник,защото явно не ти се отдава.Едва ли можеш да ме накараш с елементарните си разсъждения и комплексарските си изказвания да се замисля над каквото и да
било така че по добре си спести писанията.
А самия факт че си си направил труда да изпишеш толкова глупости те
вкарва в противоречие с последното ти изречение.
Няма да е лошо също да осмислиш това което сам си написал, но май на теб този процес изглежда ти е труден



Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: BrandofAmber]  
Автор bobarizka (новак)
Публикувано30.08.04 13:43



Мисля че едва ли бъркаш за DO_ Сегашния ми постинг не е свързан с магии а той бърза с засипването с глупости. Както и да е не ми е идеята да се заяждам. Просто се възмутих и пуснах темата. Ако сам обидила някой с нещо
се извинявам. Поздравявам всички



Тема Re: Знаете ли какво си мислянови [re: bobarizka]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано30.08.04 13:56



Не се притеснявай, доста трудно се обиждаме(поне повечето) пък и имаш доста основание за темата.





Тема Re: Знаете ли какво си мисля [re: BrandofAmber]  
Автор bobarizka (новак)
Публикувано30.08.04 15:12







Тема Re: Знаете ли какво си мисля [re: BrandofAmber]  
Автор Neon (delightful)
Публикувано30.08.04 18:05



аз пък мисля, че няма основание за темата си. всеки е свободен да говори каквото иска, но това не означава, че всеки е прав.

Dharma
Do not seek to follow in the footsteps of the wise men; seek what they sought.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.