Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Magiq za lubovнови [re: Morti]  
Автор razlichnata (непознат )
Публикувано22.07.04 20:17



bez poveche bla-bla-izmi: blagodarq za edinstvenoto mnenie, v koeto ima malko poveche otgovor,otkolkoto agresiq



Тема Re: Magiq za lubovнови [re: dO_]  
Автор razlichnata (непознат )
Публикувано22.07.04 20:59



dobre,da kajem,che ne suznavam po nachina, po kojto ti schitash,che e pravilno. da kajem i che vsichki ostanali,za koito takava magiq ostava posledna alternativa sushto ne osuznavat. togava zashto q ima? ...ili iskash da kajesh,che e iluzorna izmislica - nqma bog kato takuv ima bog kato vuzmojno uspokoenie za greshkite,koito pravim i smurtta; nqma magiq za lubov - ima shiroka fantaziq za reducirani umove...taka li? ili smisulut, kojto vlagash e drug? plashish li me? ne e ostanalo s kakvo,povqrvaj mi, vupreki che ne se poznavame. ako se poznavahme sigurno shtqh da ti obqsnq infantilnata si smelost, na tozi etap priemi che prosto sum naqsno s absurda. toj e malko mrachen kato podhod kum jivota,no pone se okazva po-razumno uspokoenie,otkolkoto vqrata v smisula.
za lubovta (bez drugite katastrofi;-)) - prav si,nqmam opit. dobre che sa se namerili avtori,koito da spodelqt svoq takuv i naj-posle da stigne do men,vibrirajki prez tvoite chestoti;-) proshtavaj, che te ironiziram -nishto lichno,no ponqkoga se pravq na golqma...samo taka uspqvam, na lubovniq si opit ne moga da razchitam naistina.
s obich i omerzenie!



Тема Re: Magiq za lubovнови [re: razlichnata]  
Автор Morti (in chaos)
Публикувано23.07.04 01:36



хехехе не обръщай особено внимание на приятеля ДО_ :)
питаш защо има такава магия ? няма такава магия ... ти я правиш да я има. Магията сама по себе си не избира каква да е, тя просто е. Ти я правиш любовна - смърттна, градивна - диструктивна, тя няма отношение с това. Магьосникът (или както искаш го наричай) придава смисъл на нещата. От теб зависи какво се случва и какво не.
И по горе го почертах, явно сега трябва да го потретя .... любовта като и дойде времето сама ще дойде при теб точно тогава когато не очакваш ни най-малко, ще те погълне, ще те издигне.... Не я чакай. Ти си безсилна пред нея според мен тя избира кога и как да се случи, защото според мен се случва а не се предизвиква :) незнам дали ще ме разбереш, потарси единствено спокойствие, не търси любов. Търсената е неистинска. Истинаската ще те разтърси тогава когато най-малко очакваш, ще промени целия ти живот, и дори да си отиде ти няма да си същата след стрещата. Ако се научиш да живееш сама тогава ще можеш да живееш и с друг. Ако осъзнаеш че в живота винаги си сам, ще разбереш и останалите и тогава може да се получи. Но Нищо не е вярно, всичко е позволено





Тема Re: Magiq za lubovнови [re: razlichnata]  
Автор!!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 09:23



...Аиде и Бог...и смисъла...Коя си ти че си придаваш права да разполагаш с чужда съдба...ма хаъде троши си главатаСамо гледай да не докопаш някой скъп ми човек, че ша ми станеш само на магиики



Тема Re: Magiq za lubovнови [re: razlichnata]  
Автор Xaнa. (строга)
Публикувано23.07.04 10:27



Ми да ти кажа и аз, за което съм компетентна.
Всичко това, което се каниш да направиш (дано не си го направила), е някаква отврат.
тц..тц..тц...



Тема Re: Magiq za lubovнови [re: Morti]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано23.07.04 12:25



praf si morti
nikfo fnimanie ne trqbva da mi obryshta onofa z0mbi
i razbere vsichki nai nakraq ..magiq nqma...tfa sa prostotii izmishliotini ot hora koito hal haber si nqmat kfo e tfa energiq kak cirkulira shto go prai i t.n....
are stiga prostotii che mi pisva...kolkoto i da sym spokoen...
ili nazovavaite neshtata s istinskite dumi i smisli...ili si pravete razhodki i razmishlqvaite vmesto da drynkate glamotii
ama taka e to kato vseki drynka edno i syshto kak "lubofta" shte te raztyrsi i ala bala...
are nqma da vi obqsnqvam poveche shtoto ne vi e d0shlo vremeto qvno...

I came out from the deep to help and understand but not to kill


Тема Re: Magiq za lubovнови [re: razlichnata]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано23.07.04 12:35



abe povredeno z0mbi si ti...
maloumno li si...ili se pravish na takova /sorry che sym losh i direkten i zloben i tam kfoto vi d0ide na akyla /
da sym kazval che ima magiq ?
kazah NQMA!
dali ti haresva ne me vylnuva opravqi se...
Bog ama hal haber si nqmash kfo e...za teb e edna duma lishena ot smisyl...
taka che spri se ...spri da bryshtolevish otkrovenni gluposti i da si vqrvash che si prava...
tfa ne e post za teb...ti ako mojeshe da go razbirash pravilno nqmashe da prodyljavash da drynkash gluposti...tfa e post za nqkoi s po otvoreno syznanie...koito moje da proumee kolko si zadrystena i z0mbirana...i kak mislovniq proces ti e chujd!
i ne te plasha a ti kazvam kak stoqt neshtata...
kfi avtori te gonqt...kfa lubof ot knigi i pisaniq...
ama qko ne si v chas ....
to nqma edna duma za koqto da ne se hvana v tvoite liricheski otkloneniq...
ne si struvash vremeto i usiliqta...troshi si glavata i se spasqvai....
are d0

no more comments!

I came out from the deep to help and understand but not to kill


Тема Re: Magiq za lubovнови [re: dO_]  
Автор Morti (in chaos)
Публикувано24.07.04 00:13



абе приличаш ми на няколко човека дето не свършиха много добре ... :)
ха да те видим тебе, каде ще се дянеш в последствие
Morti = любопитен
ахахахахахахахахахахха





Тема Re: Magiq za lubovнови [re: Morti]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано24.07.04 10:03



bebe...


I came out from the deep to help and understand but not to kill


Тема Re: Magiq za lubov [re: Morti]  
Авторisperih (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 20:42



abe kato vi 4eta kakvi gluposti pi6ete i ideq si nqmqte za kakvo stava na vapros ama vsi4kite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.