Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Как да направя магия?нови  
Авторнeщacтницa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 18:51



Как да направя магия? Или някакво проклятие?
Искам да си отмъстя на един гаден мъж, който ме измами и се влюбих в него!
Така и не разбрах защо ме лъга толкова време!
Помогнете ми, защото вече 2-ри месец нямам мира.
Искам да стане най-нещастното същество на земята!



Тема Re: Как да направя магия?нови [re: нeщacтницa]  
Авторsladyrkata (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 21:26



ni6to v tozi svqt ne e slu4aino!sadbata sa6testvyva,no nie si q gradim savsem sami s deistviqta si i s misllite si,ako ti my napravi6 magiq 6te ti napravqt i na teb ne6to mnogo lo6o!!!ne go pravi!!!nqma6 pravo da razpolaga6 s sadbata na drygite toi sam q pravi takava no badi sigyrna 4e ako naistina e napravil ne6to lo6o to toi si e izgradil ne6to lo6o za sebe si v bade6te,a moje bi i v tozi moment!kaji malko pove4e kakvo tolkoz ti napravi?



Тема Re: Как да направя магия?нови [re: нeщacтницa]  
Авторgaden muj (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 08:51



moje li da te izchukam i az




Тема Re: Как да направя магия?нови [re: gaden muj]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 09:45



Тъпак...



Тема Re: Как да направя магия?нови [re: нeщacтницa]  
АвторMaia (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 09:47



Az sashto.Ako namer niakoi,koito ti e pomognal-kaji.



Тема Защо да направя магия?нови [re: нeщacтницa]  
Автор Cynthia (Moon Light)
Публикувано31.05.04 12:22



Как да я направиш?
-С мерак и силна воля

Ако човека, когото си обичала /?/ стане
"най-нещастното същество на земята",
ти ще бъдеш ли щастлива?!

Замисляли ли сте се някога колко близко
стоят любовта, омразата и отмъщението.
И каква любов е това в същност?.......

You told I had the eyes of a wolf.
Search them and find the beauty of the Beast!


Тема Re: Защо да направя магия?нови [re: Cynthia]  
Авторne6tastnica (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 15:38



Ако човека, когото си обичала /?/ стане
"най-нещастното същество на земята",
ти ще бъдеш ли щастлива?!

- Da, shto da ne strada i toj, taka kakto me nakara da stradam i az?



Тема Re: Защо да направя магия?нови [re: ne6tastnica]  
Автор Изrpeв ()
Публикувано31.05.04 15:50



Голямо нещастие е наистина човек да си мисли, че изпитва любов, а всъщност да очаква да получава и когато това вече не става, да желае злото на "любимия". Толкова любов има навсякъде около тебе, а най-много в тебе, а ти си тръгнала да я търсиш от един човек... Чувала ли си приказката "Вода гази, жаден ходи." Дали и ти не я потвърждаваш? Усети това!



Желая ти любов и светлина!Животът е най-голямата магия, научи се да я живееш!



Тема Re: Как да направя магия? [re: нeщacтницa]  
Автор Lilllit (дяволче)
Публикувано02.06.04 14:18



Opitai se da poglednesh situaciqta ot strani. Zaslujava li si da otmashtavash na nqkogo vmesto da jiveesh jivota si. Ostavi go da pase choveka, kakvoto e napravil shte mu se varne. A ti shte si duhovno po izvisena ako go podmineshi i prodaljish napred. Otmashtenieto nqma da te napravi shtastliva. Prosto se opitai da go zabravish i da vidish hubavite neshta v jivota. Kogato edin chovek ti e bezrazlichen tova e po losho otkolkoto da go mrazish. Omrazata e vid chustvo dokolkoto bezrazlichieto ne. I fakta che si bezrazlichna kam tozi chovek shte mu dostavi poveche bolka otkolkoto ako izpitvash omraza kam nego!

Osven tova magiqta e neshto koeto ne ti preporachvam da izpolzvash i da tarsish!

Това, което не ме убива ме прави по-силна!


Тема Re: Как да направя магия? [re: Lilllit]  
Автор dilu (aquarius)
Публикувано02.06.04 19:29



Pri4iniavali sa mi mn bolka i stardanie v minaloto i sam sigurna che za v badeshte sashto niama da sam lishena ot tiah.Ne moje bez tezi neshta.Te sa chast ot nashia jivot,chast ot patia.No za razlika ot teb ,az nikoga ne sam iskala da otmashtavam,vinagi si zadavah vaprosa,zashto se sluchva na men sas kakvo sam zaslujila da stardam taka.I eto sega sled godini imam tozi otgovor i sam shtastliva.Pogledni napred ,trudno e no mojesh.Zabravi i zahvarli tazi omaraza v teb.Po leko shte ti stane i kogato se osvobodish ot neia shte doide neshto hubavo i krasivo.Poviarvai mi taka e.Ne pravi magia zashtoto shte ti se varne.I tova e taka.Poviarvai mi.Niamam opit v magiite no sam sigurna che e taka.
Ima edna takava misal-Vsi4ko si idva na vreme stiga da znaesh kak da chakash.Imai tarpenie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.