Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема abe i vas da pitam za vampiriteнови  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.04.04 19:49



dali mislite che sushtestvuvat istinski vampiri ne energiini vampiri no istinski nemurtvi ili pone neshto podobno ,vuobshte nemurtvi , chuval sum za magii koito praviat zombita i podchiniavat duhove na umreli no pitaneto mi e za istinski nemurtvi zombita a ne prosto hipnotizirani horitza ot vudu prostotii (ne che ne viarvam na vudu ) ,a murtvi i vse pak animirani,sujiveni ili kakto tam go iskate no ne vuzkreseni
aaa chestit velikden , Hristos voskrese!!

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: necrossumus]  
Автор Dryad (hurt)
Публикувано08.04.04 20:37



за зомбита и възкресения - това мисля, че си е некромантика....е, не се наричат "зомбита", хех, поне не мисля. А за вампирите...да. Вярвам, че съществуват, или поне, че са съществували. истински. Както и върколаците.

Kill nothing but time...Take nothing but pictures...Leave nothing but tracks...


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: necrossumus]  
Автор sweet_amber (vampire)
Публикувано08.04.04 21:15



Естествено, че съществуваме!
Нашите души живеят.
Телата ни-не чак дотам...
Самата аз живея в тяло на обикновено момиче, тя не е мъртва...все още...
Беше прекалено слаба. Сега е твърде силна, затова не мога да се преборя с волята й...Има единични спечелени битки-тогава надделявам, за да ти отговоря по-обширно ще се наложи да изчакаш настъпването на нощта...Когато слънцето умира и Диана се ражда...

"Само в мълчанието има слово; само в Мрака- светлина; само в Смъртта-живот"


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: sweet_amber]  
Авторilzus (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 21:40



znaesh li, struva mi se strashno smeshno tova koeto kazvash. i tova che vsushtnost ne go vqrvash, no pozata na 'vampir' ti e mnogo udobna i ti se struva strashno 'qko' da budesh vampir... nqkak si... lichi ti kolko si izkustvena. pone se napravi na po-realna. smeshna si taka.



Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: ilzus]  
Автор sweet_amber (vampire)
Публикувано08.04.04 22:13



Е, много мило, мерси ти скъпо, сладко илзусче...Абе изроде, ще се разправяме като се видим във вторник...
Ти така или иначе си до болка запозната с моето мнение...

"Само в мълчанието има слово; само в Мрака- светлина; само в Смъртта-живот"


Тема Re: abe i vas da pitam za vampirite [re: necrossumus]  
Автор Cивия вятъp ()
Публикувано08.04.04 22:47



имало е преди, но вече не. всъщност мисля, че става дума за нещастни същества обсебени от стремежа към материята, които са черпели жизнени сили от хора, за да продължат прекомерно дълго съществуването си в тази си форма.

Нова аура - нов късмет!


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: Cивия вятъp]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано08.04.04 23:14



da ako govorim za onaia grafinia Batori li kva beshe tam ,togava te razbiram ,no dali e vuzmojno poddurjaneto na edno murtvo tialo sus zatvorena v nego dusha
tova e liubopitno za men , ne che iskam da go razbiram ot blizo no dali magiata moje da sutvori takova izvrushtenie (kato mahnem che vsichko v toia sviat e vuzmojno) .da si priznaia ne mi se viarva,no puk to i v bog mojeshe da ne viarvam ma viarvam... nali razbirate kakvo imam predvid
nai mi e chudno spored okultizma ,kabala yoga i religiite dali takiva otstupnichestva ot normalnoto sa vuzmojni ,shtoto ako v okultizma vampirstvoto ili sushtestvuvaneto na nemurtvi suzdania se schita za vuzmojno to znachi e vuzmojno

смърт и разложение
death makes angels of us all and gives us wings ... - Jimbo


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: necrossumus]  
Автор Cивия вятъp ()
Публикувано09.04.04 15:12



вампирите не са имали душа.

всъщност става въпрос за някакъв полуживот в най низшия астрал, на границата с материалния свят, при който пиенето на кръв и т.н. служи, за да запазваш материалната форма, която се мени лесно (което е видно в легендите) Ледбийтър беше писал по въпроса, но не ми се обяснява сега, защото ми се струва, че въпросът не е сериозен, а се лигавите нещо, деца...

в момента няма такива вампири, разни ненормалници пият кръв, а и хора разфасоват по фризерите, но това никаква магия не е.

Нова аура - нов късмет!


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: Cивия вятъp]  
Автор NeonМодератор (dharma)
Публикувано09.04.04 16:26



защо да не съществуват? при положение, че около 2% от хората нямат души, а само сбор от нискоастрални енергии, какво пречи на някой вампир както го описваш ти, да се роди тук?

One's own misdirected thought can do one more harm than an enemy or an ill-wisher


Тема Re: abe i vas da pitam za vampiriteнови [re: Neon]  
Автор Cивия вятъp ()
Публикувано09.04.04 16:45



да, обаче днешните вампири действат по елегантно от захапване за врата и по лесно успяват да си запазят материалната форма за разлика от колегите си в миналото, които не са били съвсем наясно човек ли са, прилеп ли са, вълк ли са, мечка или или пък някое друго животно... :))

за тези 2 процента не съм съвсем убеден... и аз съм чувал нещо подобно, всъщност за много по голям процент, но по такива въпроси не бих се произнасял толкова категорично, дори да го бях видял със собствените си очи...

знаеш, стават грешки

изглежда живеем в много особено време и всякакви интересни случаи и изключения има, а умът е доста ограничен и има навика всичко да напъхва в едно чекмедже, ако не знае къде точно му е мястото.

Нова аура - нов късмет!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.