Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема В дупканови  
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 10:59



ли съм или някой ме е урочасал не знам, но от няколко месеца насам адски не ми върви! Е, слава Богу, по не сме живи и горе-долу здрави, но се скапвам от работа, правя и невъзможното, но не получавам кажи-речи никакъв резултат, никакво признание - само критики или пък точно съм постигвала нещо и се появява някой и направо ми разрушава тотално нещата, връща ме в изходна позиция или другият вариант - обира плодовете на труда ми. Тоест искам да кажа, че не достигам до успеха, който съм заслужила според мен с адски, адски много труд, нерви и дори лишаване на семейството ми от грижи и внимание. Какво става? Как да успея? Има ли някакви магийки за късмет? Бях чела в един вестник как да си направиш "пролетна магия". Пишеш си проблемите на един лист, взимаш лупа и на балкона хващаш пролетен лъч и изгаряш листа. Да взема да пробвам ли? Защо има такива периоди, когато все не ти върви?



Тема Re: В дупканови [re: Poби]  
Автор Anuel (Zlanta akula)
Публикувано04.03.04 13:25



На ме това, което описваш не ми плилича на урочасване, защото при него в лекия вариянт енергията просто те "блъсва" и получаваш най-често главоболие (това са т.нар хора с "лоши очи"), в средно тежкия вариант енеригята се опитва да "разсече" 7-ма чакра (неслучайно изключително силно урчасано новородено получава рана на главата в областта на 7-ма чакра старите хора казват "пръсна му се на детето главата"), в "най-тежкия" вариант наблюдаващ се при хора на зряла възраст и по-големи урокито просто обръща обратно нормалния енергиен поток.
Кагато почах работа преди години на село ми направи впечатление, че възрасти хора се оплакват: "докторе огин ми излиза от главата" - и аз си викам, че имам май змей за пациент, защото такъв симптом няма описан в учебниците.
От няколко месеца се хванах се една работа, която не бях правил много отдавна, но сега просто обработката на данните и респ. анализа става по друг начин, не както преди - много усилия ми коства, това като всяка се седмица се налагаше да си изяснявам причините за неуспеха и понеже съм бито магаре (на първата ми тренировка като ученик ми дадоха чифт боксови ръкавици и един от по-напредналите просто си ме преби, пък не бях се записал да тренирам бокс ) не се отчайвах и продължавах напред, защото разбрах, че успеха идва когато имаш добри познания.
Верно късмет трябва навсякъде, но то си е като картите - изиграеш ли си добре ръцете, следват хубави карти при новото раздаване.
Просто съдбата обича смелите.
Иначе у нас си има достатъчно високо ниво на окултна простотия и сериала: "Да нямаш, да не можеш, да не бъдеш... и т.н." се върти на пълни обороти по села и градове

Fighthing for fun


Тема Re: В дупканови [re: Poби]  
Автор Изrpeв (с Дъга)
Публикувано04.03.04 13:48



Еми сигурно защото после ще дойдат периоди, в които ще ти върви. Как ще ги оцениш и ще благодариш, че ги има. Защо има планински върхове и долини?



Тема Re: В дупканови [re: Изrpeв]  
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 15:49



Да, ама много е изнервящо да чакаш кога ще дойде "добрият период"! И трябва ли да се чака или може да се ускори идването му?



Тема Re: В дупканови [re: Poби]  
Автор Anuel (Zlanta akula)
Публикувано04.03.04 16:20



Много е лошо, когато offline практикуващи "колеги" си купят най-накрая компютър и си кажат: "я да ги препитам тия тук".
На тома аз мук казвам окултен келешлък, разликата му с неокултния е че келеша има способности, понякога има и смесени варианти когато един човек си е келеш навсякъде където отиде и online и offline.
Естествено препитването върви после и с показване, обаче точно днес нямам настроение за шеги така, че...
Понеже си нова, ще ти кажа нещо само за сведение:
преди 2 години работих при едни хора, които ползваха магийките изключително за себилчни цели, като във всяко от селата които обслужвах имаше и по няколко човека, които урчасваха (независимо дали ще те погледнат или не), та една вечер (след като една ткакава простачка се опита да ме урчаса и мен) реших, че тая работа така няма да бъде оставена и пуснах вечерта 1 (един) от хаос драконите си, като на сутринта нито една от тях нямаше вече възможността да прави бели на хората.
Доколкото има информация две години след това не са се оправили още, според мен няма и да могат вече да урчасват.
За тях това бе само от полза, защото остротата на чертите им изчезна постепенно, добиха някаква благост и приятен вид.
За какво се касае: урокито, както и способността за магическа практика свързана с ползване на собствен енергиен ресурс се дължи на специфична конфигурация на чакрите съчетана с по-голям техен енергиен обем.
Не искам да останеш с впечатлението, че съм против хората със способност - НАПРОТИВ !
Не обичам келешите: вземи "Господари (ебати заглавието) на ефира" извинявам, се но тези хора, защо имат за обект на себедоказване беззащитни хора, що не отидат да направят постановка дори на обикновена мутра ?
Щото знаят много добре какво ще последва !
Така е и с окултния келешлък: мислсиш си че си Велик, правиш някакви демонстрации ПРЕД ХОРА КОИТО СЧИТАШ ЗА ПО-СЛАБИ ОТ ТЕБ докато една сутрин (ако попаднеш на неподходящия човек) се събуждаш без способности или в добрия вариант със силно редуцирани такива.
Та мисълта ми е: аде малко повече уважение, всеки си има някакви познания съобразно интересите си, от друга страна тук обсъждаме (или се опитваме да го правим мнения), ако се чувстваш за силна има магически състезания и т.н. и т.н.
Това е което мога да ти кажа.

Fighthing for fun

Редактирано от Anuel на 04.03.04 16:22.



Тема Re: В дупканови [re: Anuel]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано04.03.04 16:57



'ми тя май имаше предвит по скоро някой от тук да и помогне с ускорението.
Всъщност като спомена хаос магията, та се сетих да питам, те черпят енергия от Кетер нали?'щото ако черпят енергия от хаоса отвън(ако въобще има хаос отвън

),би трябвало супер яко да разбалансират нещата(всъщност май би трябвало да е невъзможно)

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.

Тема Re: В дупканови [re: Brand of Amber]  
АвторPoби (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 17:54



Май стана няква грешка. Аз дойдох при Вас за помощ, защото се чувствам объркана, но ако с нещо Ви подразних, моля да ме извините! Бъдете живи, здрави и правете само добро! Роби



Тема Re: В дупканови [re: Brand of Amber]  
Автор Anuel (Zlanta akula)
Публикувано04.03.04 18:02



Не мисля, че жената е напълно искрена.
Заради такива хора сме се поскарвали често тук (кой да даде по-добър съвет ?), като имах проблеми преди да имам някакви способности да не съм ходил където се събират магове ?
Жената притежава почти всички негативи на обикновена вещица, като основните са:
- келешлък
- фалш
Преди време се сбих с една румънска вещица, която ми писа мейл: ще се омъжвам в чужбина и т.н. След като й казах, че не е редно такива неща да стават между хора с някакви способности последва атака и сега доколкото мога да я усетя си ходи постоянно с нещо като енергиен бункер около себе си.
Много е тъжно (имам дузина наблюдения) когато една такава се опитва да комуникира по този начин с околните, но и без нет при тях комуникацията в най-добрия случай е на ниво енергиен вампиризъм от странва на вещицата.
Келешлъка лежи в основата на конфликтите, които са неприятни, защото:
- подстригваш се - някой се закача с теб
- говориш с готино коте, пък същата работа
- искаш да се концентрираш, аде пак същия
Всяко търпение си има граници.
Конструкционната рамка на сервиторите ми е да черпят енергия от Кетер, досега не са показали признаци, че са излезли извън тази рамка в негативен аспект.
Наблюденията ми дават основание да твърдя, че енергията на Кетер може да се ползва успешно и за разрушение.
Няма ка да бъде нещо друго, най-малкото защото ако енергиен комплекс е впит толкова много в друг, че не е възможно да се модифицира - образуванието трябва да бъде разрушено (ими разрушение и градеж да вървят едновременно) и после въстановено без паразитната енергия.

Fighthing for fun


Тема Re: В дупка [re: Poби]  
Автор Anuel (Zlanta akula)
Публикувано04.03.04 18:05



Желателно е за в бъдеще да не постъпваш по този начен, още повече че аз отправям упреци към теб
Благодаря ти за пожеланията, ии ще ти бъдем много благодарни ако ни кажеш твоето мнение за това, какво е "добро", защото това което направи определено не е такова

П.П И понеже има някакъв нескопосан опит да се капсуловат клубовете е добре да се раздадат куверти, щото да не влизам всеки път с касата на вратата и е добре също да се заложи ефикасен механизъм срещу вампирите

Fighthing for fun

Редактирано от Anuel на 04.03.04 18:43.



Тема Re: В дупканови [re: Brand of Amber]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано04.03.04 22:52



Като как го виждаш нещо си вътре и отвън хаос?
За мен хаосът и порядъкът са вплетени едно в друго.

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.