Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема за куклите иглите и Вудунови  
Авторнe знaeщa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 22:28



има ли някаква вероятност да навредиш някому или на теб да ти навредят...ако ти ..или отсрещната страна са абсолютно начинаещи...но са много нахъсани да се случи пожеланото



Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: нe знaeщa]  
Автор Cивия вятъp ()
Публикувано27.02.04 22:53



няма опасност, не се притеснявай


но не е хубаво дори да си играе човек с тези неща, нали знаеш - от играчка плачка :)

има вероятност да навредиш на себе си, ако си много нахъсан да се занимаваш с глупости...

да преизпълним следващата духовна петилетка за три години!


Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: нe знaeщa]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано28.02.04 00:26



Винаги ми е било страшно интересно, колко всъщност е достатъчно за да се направи връзката(между куклата и човека).Нямам си и понятие как седи на практика(така и не изкопах ентусиасти, които да са навити да тествам на тях), но доколкото знам основната идея е, че след като връзката е направена куклата е напълно идентична с човека.В смисъл, че не е само средство за фокусиране, а каквото направиш на куклата ще рефлектира 1:1 на човека.Това е на теория, ако сте толкова ентусиазирани да тествате напиши после, какво се е получило, ще е интересно...
П.С. Изкопай си материали за това какво да правиш, ако наистина се получи, защото после има някой ритуали при разтурването на куклата, които е хубаво да се спазват за всеки случай.

А накратко ако искаш отговор:
Да,може(да навредиш на някой).

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: Brand of Amber]  
Авторнe знaeщa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 09:49



явно нещо не правя както трябва..човека още е цял..единствето зло е че не забременява..ама има и такива жени дето не им се ще....научи ме да искам да се случи нещо МНОГО го искам



Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: нe знaeщa]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано28.02.04 11:43



Ами ако става въпрос за тебе си, просто разбери защо не става.Има някоя нагласа в тебе, която по някаква причина е против.Обикновено е страх от нещо, но не винаги,а може и просто да не е момента.
Накратко ако го искаш силно и нищо в ситуацията не те притеснява ще е доста по сигурно, че ще стане от повечето системи, които можеш да изпробваш.
Ако много държиш да тестваш с някоя система пробвай писмата до архангелите на Годарт.Доста е простичко и засега се оказва доста ефикасно.
(има книжката по книжарниците)

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: за куклите иглите и Вуду [re: нe знaeщa]  
Автор LSD-25 ([fuck_off]°[/])
Публикувано28.02.04 21:28



a move bi prawi6 dostaty4no za da ostanat ne6tata nared, a kakwo "iska6" nqma nikakwo zna4enie nito za teb nito za tozi na kojto iska6 da nawredi6

This is the noise that keeps me awake my head explodes and my body aches :D


Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: нe знaeщa]  
Автор Anuel (Zlatna akula ;))
Публикувано29.02.04 23:33



Понякога си мисля, че е добре обсъждането на потенциално сериозни теми да не става чрез "анонимни" постинги.
Остатъците от познанието на Атлантида се е разпръснало неравномерно по света - може би в зависимост от това къде, кой и в коя част на света се е намирал в момента на катастрофата (а според мен на целенасеното им унищожение), защото не е сериозно на изолиран остров да бъде създадено такова нещо.
Може би въпросът ти трябва да бъде формулира: защо не действа нещо, което е описано като силно, ефикасно, безотказно и с тем.подобни суперлативи ?
Ми просто си няма такива неща според мен, защото на всяко нещо от магическия арсенал може да бъде противопоставено друго подобно/антагонистично като резултата ще е патов или всеки ще си ближе раните. Ако приемеш това за вярно можеш да си направиш поне 3 извода с различни последствия като евентуално внушение.
Ако разгледаме този въпрос в аспекта му на взаимоотношение кандидат магьосник/клиент или жертва нещата стоят по различен начин.
Първо не е рено ако не си застрашен от нещо да ползваш магия за лични цели и ще се аргументирам защо при все, че общоприетото разбиране е: ние си правил магийките с цел личен просперитет, защото ако не правим това какво друго да правим ? За мен това е много неправилна позиция, но не мога да бъда отговорен за това какво някой друг е решил да прави.
Опростено казано ние сме създадени по Божие подобие (имаме видима и невидима част, като последната я наричат "душа").
Устройтстото на душата се състои от енергийни резервоари (чакри) и канали по които тече енергията, която се усвоява чрез чакрите от различни източници.
Колкото и смешно да ти прозвучи кожата е основната връзка между невидимата ни същтност и видимата, защото тай има най-много акупунктурни точки, които при използването на съответните начини може да повлияе както състоянието на душата, така и на тялото.
Акупунктурни точки (макар и по-малко на брой) има и по вътрешнито органи, сърцето, белия дроб и големите нервни сволове.
Неслучайно израза "жив ще те одера" се ползва като синоним на голямо наказание, пък може и да е случайно - де да знам
Тази чакри и енергийни канали формират няколко вида невидими с просто око обвивки, които наричаме обикновено "ефирни тела" и могат да бъдат оприличени на отделните слоеве съставящи човешката кожа, като при някои хора тези слоеве са по-малко на брой, а при други повече.
Тези слоеве се пронизват и обвиват от нещо наречено кармичен комплекс", който е като дреха за душата т.е той е под и над тези ефирни тела !
Кармичния комплекс е активна енергийна структура, която деформира и стимулира дооформянето на ефирните тела.
Кармичния комплекс може да спре/намали усвояването на енергия от душата.
Вуду (в часта му с куклите и иглите) действа радикално като пронизва гореописаната енергийна структура до най-защитеното й място (1-ва чакра), недостатък е че дори областта на въздействие (върху куклата) да е различна енергийната й насоченост в човешкия организъм остава същата.
И колкото по-големи деформации има по ефирните тела толкова по-силно е въздействието на вуду.
Тази зависимост е правопропорционална също и по отношение на големината на кармичния комплекс т.е. ако човека на когото искаш да въздействаш е чист по душа, можеш да го убиеш, но трудно ще го накараш да направи това, което искаш
При всички положения, независимо дали работата ще стане или не, масрафа си е за твоя сметка, като понякога сметката която се натрупва от подобни експерименти е толкова голяма, че се плаща поколения наред !
Има и друго нещо: можеш да придобиеш нещо, само ако можеш да го владееш.
Има техника от хаос магията, която би помогнала на бездетна двойка да имат дете, но ако има дори малко отклонение от техниката (която не е сложна) се създава чудовище - ако ти е възможно помисли над това.



Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: Anuel]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано01.03.04 08:53



Искаш да кажеш, че този кармичен комплекс се натрупва, така ли?
Не съм сигурен, че разбирам основната идея.Тъкмо мислех че съм си го изчистил след темата в окултизъм, но не ми е хрумвало, че е в такъв вид.
Ако се натрупва това значи ли, че има хора без такъв?
И иначе как действа, привлича определени събития, които да го балансират,така ли?

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: Brand of Amber]  
Автор Anuel (Zlanta akula)
Публикувано02.03.04 15:12



Повече от добре, е че и тук можеш да размениш 2-3 смислени лафа с някой
Кармичния комплекс се имплантира към душата около 40-я ден след раждането, защото няма смисъл да се наслагва ако детето не може да се адаптира към света, а и да не бъде "обвиняван" че е причина за смъртта !
Попреди бях споменал, че той е "генофонда на душата", защото както гените ни имат мултипотентност (делят ни 1.5-2% разлика от жабите) така и този комплекс е активна матрица.
Веднага след имплантирането му той може да взаимодейства с този на родителите му, като резултата е неприятен за новороденото, а също така е много възприемчив към външни енергийни въздействия (напр.уроки), които могат да предизвикат безпокойство и други неприятни емоционални проблеми на новороденото, както това да има и по-лоши въздействия (което обаче за щастие е рядкост).
Много е интересно взаимодействието на комплекса с душа, която е била извикана в нашия свят чрез магия (!) или майката е ползвала протективна/насочваща магия касаеща бъдещото развитие на детето в определена посока (примерно пари и щастие) докато е била бременна. В този случай обикновено първите две 11-ки от годините преминават като немного добър период от живота, следват 2, 11-ки които реализират заложеното, като тези 11-ки не са гладък период, но все пак като резултантна имат желаното, според мен те са и определящи дали в следващите цикли нямда има неблагоприятно последствие, според мен ако се касае за обикновена инкарнация на душа от друг свят няма да има такива последствия, но ако е реинкарнация често такива хора не доживяват да старини.
В "лошия" случай 11-ките са групирани по 3 (!)
Ако родителите нямат окултни наклонности следват нормалните взаимодействия, като всеки от нас реализира т.нар."дърво на решенията", една част от които са под въздействие на комплекса.
Не е задължително той да бъде разглеждан като проклятие, на практика си е енергийна конфигурация като модификациите върху него могат да бъдат разделени на 2 големи групи:
- мадификации само на комплекса без да се държи сметка за това че той е имплантант
- модификации на имплантанта т.е въздействие което може да не повлияе много отвън комплекса (ако не е възможно това) но да повлияе свързването му с душата и резп.да намали натиска който оказва върху ефирните тела респ. да спре деформациите на душата вследствие кармата
Има една особеност при този втори метод който ползвам, душата освободена от натиска на комплекса буквално "бухва" в еволюция която през първите месеци (при мен продължи около 4 месеца) при някой може да продължи и повече имаше много некомфортни проявления ! Като имаш предвид, че при мен комплекса бе и разкъсан преди това.
В пъвия случай се касае за обикновено енергийно раздробяване с различин по проявление негативни последствия за човека подложил се на такова въздействие.
Не е възможно да бъде махнат кармичен комплекс - ще последва незабавна смърт. Да бъде олекотен обаче - да.
накратно основното действие на комплекса е чрез емоционалното и по-рядко чрез менталното ефирно тяло т.е. той генерира мисли и емоции както и оценъчни размисли.
Неправилните решения (и по точно тяхната енергия) които взимаме и които не са съобразени с общоприетите порядки "утежняват" комплекса, като това може да бъде много голям проблем ако човек се е подложил на модификация т.е ако комплекса е олекотен един грях ще удари душата много по-силно отколкото ако е бил предишния комплекс !!
Това е много важно да се разбере.
Ако комплеска не е модифициран наслояването на неправилни решения (грехове) предизвиква появата на нещо като "дупки, които правят душата особено ранима респ. подлагат на деформации ефирните тела.
Получава се порочен кръг. Такива хора обикновено избягват от ергегорен контрол и могат да предизвикат големи проблеми за околните.
Онзи ден бях свидетел на една случка, която не знам как ще Ви прозвучи:
човек с лошо пиянство се оказа, че е имал съблазняваща майка и е реализирал обратно енергийно смесване като й е бил любовник, това се оказва невероятно фатално както за неговия коплекс/деша/ефирни тела така и за този на майката, който все пак бе много по-малко деформиран.
Та лафа: "Да си е.. майката" явно не е лишен от основания.



Тема Re: за куклите иглите и Вудунови [re: Anuel]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано02.03.04 16:24



Кофти.Добре де,то при това положение от него(комплекса) няма някаква практическа полза(само пречи).А след смърта продължава ли да съществува?
И как се меси морала в цялата работа?Положението ще се сдухва, ако правиш нещо което считаш за неморално, така ли?Или което обществото счита за неморално.Накратко при какво положение, гореспоменатото нещо се прецаква?

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.