Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано28.02.04 22:25



Мисля че бъркаш функциите на световете.Може и аз да бъркам,знам ли?

Иначе причиния свят е менталния(етерния),ако не се лъжа.Всъщност е света над астралния, но там не е причината за всичко.Всеки свят се поражда от този над него, така че по тази система и астралния и менталния ще се пораждат от световете в моралния триъгълник(Тифаред,Гебура и Гедула) , които пък от двата над тях(Бина,Хохма), а те от Кетер.И Кетер се поражда от нещо, но се води че на това ниво на съзнанието не бихме схванали от, какво затова след него се спускат три воала...

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор NeonМодератор (блестящ)
Публикувано29.02.04 02:47



opredeleno si na prav pyt

somewhen or another, a mind will discover it is not the source of reality.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор LSD-25 ([fuck_off]°[/])
Публикувано29.02.04 05:48



6eguwam se :D

This is the noise that keeps me awake my head explodes and my body aches :D


Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор d8a (ч.б.м.)
Публикувано01.03.04 19:21



Първо, не давам оценки, а изказвам мнение.

Второ, нито мога, нито иска да се състезавам с теб за титлата "пръв глупак на републиката" Радвай се - имаш я баз конкуренция!

Трето, ако обичаш, не започвай пак с интрижките и погрешните умозаключения.

Ппредпоследно, никога не съм те мразила, а ако това е което изпитваш към мен, само мога да те съжалявам.

И последно, говорех с анонимната чуденка и много се учидих, когато ти отговори вместо нея. Да не би случайно да сте един и същи човек?!

Редактирано от d8a на 01.03.04 19:25.



Тема Re: Олеле, значинови [re: Brand of Amber]  
Автор d8a (ч.б.м.)
Публикувано01.03.04 19:28



Именно, много врява за нищо особено. Обаче, друго си като го потвърдят виждащите от този клуб :)))



Тема Re: Олеле, значинови [re: d8a]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано01.03.04 20:51



'ми знам ли?Аз лично към ник'ви виждащи не спадам.Ако искаш чакай потвърждение от Неон или Некрос

.

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.

Тема Re: Олеле, значинови [re: Brand of Amber]  
Автор d8a (ч.б.м.)
Публикувано01.03.04 22:05



Не аз чакам потвърждение...



Тема Re: Олеле, значинови [re: d8a]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано01.03.04 22:55



Ами Kaily потвърждението си го получи от Neon още с първия си пост,а аз моето мнение по въпроса го написах още при вас(то май от там тръгна всичко), така че можеш да ги бройш за две.
Както и да е,какво се меся и аз?Заяждай си се спокойно, аз лично ще чакам нови теми,че тази малко се поизчерпа...

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Brand of Amber]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано01.03.04 23:01



Не гледай Дейти, гледай дълбочината. И ще видиш, че не се е изчерпала темата, а даже още не е започнала.

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.


Тема Re: Олеле, значи [re: Brand of Amber]  
Автор d8a (ч.б.м.)
Публикувано01.03.04 23:10



Мдааа, поставя се въпрос има ли нещо вярно и само 2 потвърждения, срещу останалите съмнения са достатъчно за изчерпване на темата :)) Моят интерес приключи, както и участието ми, надявам се. Не съм имала намерение да се заяждам и не разбирам защо всяко мнение което не потвърждава въпроса да-на се приема за заяждане. Но както и да е...

Дано да доживеем краят на прогнозирания период /още само 10 дни ни остават до съдбовния 11 март :))/ и всеки сам може да си направи заключенията.

До скоро..Дейти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.