Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 14.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Олеле, значинови [re: d8a]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано28.02.04 18:55



'ми де да знам.Видя ми се странно, че всички се засинявате толкова за това че щяло да има три дни със "специални" влияние на разни celestial objects.Не че не е интересно, ама чак пък толкова...

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Brand of Amber]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано28.02.04 19:41



Точно това разбрах и аз-че ще има разни енергии, които ще бъдат доста кризисни, но в никакъв случай не значат края на света.
Затова го и пускам тук-кой ако не магьосниците би трябвало да са в час какво се мъти на ниво тънки планове.
А за Дейти просто нямам думи. Желанието и да ми докаже колко съм неадекватна и да го покаже на целия свят започва да се превръща в болестно състояние.
Избрала съм да го пусна тук, защото тук смятам, че ще получа повече инфо от виждащите, отколкото ако се ровя в западната преса.
А знам, че тук има виждащи и вярвам в тях.

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.


Тема Re: Олеле, значинови [re: d8a]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано28.02.04 20:10



Неон е модератор на този клуб и отговори съвсем подробно и сериозно на въпросите ми.
Теб какво те бърка?
И щом модераторът смята, че е за този клуб, коя си ти, че да даваш оценка дали е за тук или не-и то никой не ти е искал оценка.
По какъв начин ще търся допълнително инфо е изцяло моя работа, а не е твоя непрекъснато да ме коментираш и особено лъжливо да влагаш в чужди реакции собствени нагласи.
Питам, отговаря ми се, ти докога ще се влачиш подире ми да претендираш за пръв глупак на републиката?
По темата точно Неон се отнесе сериозно-това го повтарям, щото явно не схващаш от раз.
Остава сега и срещу него да започнеш да каканижеш в собствения му клуб. А утре, вдругиден дори да обобщиш, че от клуб магия нямало никаква нужда и бил направен, само за да има модератор.

Дейти, от толкова омраза вече взе да се държиш просташки неадекватно.

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано28.02.04 20:21



Ами на мене ми се струват две нормални седмици с няколко странни дни в тях(петъка поне за мене беше доста странен ден...)
Ако питаш какво става като цяло, това вече е друго, но се съмнявам, че някой ще ти отговори.По нета има тонове информация, а понеже повечето народ са свикнали да четат автори умрели поне преди 100 години, когато някой спомене за достигане на Христово съзнание или отиване на цялата планета в 4D(астрала), звучи тъпо.
Иначе можеш да го прибавиш към въпросите към Неон.Кога ще се преместят полюсите?
Хе-хе, доколкото знам предсказванията на бъдещето в момента доста куцат(нали говорехме за това в окултизъм), така че не знам дали ще може да ти отговори, но все пак...

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Brand of Amber]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано28.02.04 20:51



Какво значи онова преместване на планетата в 4Д?

Значи нали знаеш, че нещата първо се плетат в тънките светове, даже сме говорили с теб за това кой къде бърка и вижда.
Преди да се прояви нещо, то вече е изплетено някъде, иначе не става. Та това, което се плете-то ме интересува. А проявлението къде ще е и по какъв точно начин-това май никой не може да знае.
Имаше една много хубава притча за ятото...сега ще опитам да я намеря. Принципът е такъв-можеш да предвидиш средносрочните събития. Не можеш да предвидиш краткосрочните-т.е. конкретното проявление на дадена тенденция, нито пък дългосрочните-там е напълно божа работа.
Поне аз съм стигнала до тоя извод от лични наблюдения, при теб как е?
Затова ме интересува тенденцията и завихрянията на тази тенденция в тънките планове. Сега дали има вихри?

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор Brand of Amber ()
Публикувано28.02.04 21:24



4Д е астрала.Ако ги наричаш тънки светове, то това е най-близкия такъв до нашия свят.От там както казваш е логично че всичко от тук, се проявява първо там.
Обаче някак това, което става сега ми се струва твърде голямо за да му търсиш проявления по астрала.Не че няма да се появят, но причината по скоро е доста по нагоре.Самото местоположение на астрала е малко омотано,обаче.В смисъл че доколкото разбирам по разделението на МерКаБа се води за нещо като полутон(един от седемте) на нашия свят, който пък е един от седемте свята.
Обаче общ ли е и за седемте свята или всеки свят си има собствен астрал?

Въобще малко трудно интегрирам МерКаБа-та към останалите системи, но пък "основателя" и спада към така наречените от Златната Зора Higher Chief-ове, който Мадърз и Кроули така и не са стигнали(въпреки че това им е било критерия за това кой-е-по-по-най) и от там ми се струва логично, тази система (МерКаБа) да е по достоверна от Кабала, както я знаем(пък и на мене ми се струва по достоверна,въпреки че основните противоречия в Кабала успях да си ги изчистя)
За конкретни факти обаче не мога да ти отговоря,защото няма как да проверя информацията(нямам Христото съзнание, а дори и астралното ми зрение е доста зле), така че всичкото е само на теория...

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.
Love is the law, love under will.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Kaily]  
Автор LSD-25 ([fuck_off]°[/])
Публикувано28.02.04 21:33



spokojno, swetyt taka ili ina4e ne sled mn wreme 6te swyr6i, pone takyw kakywto go poznawame :D no towa e ne6to hubawo .. swetyt 6te stane po-dobro mqsto za viwot

This is the noise that keeps me awake my head explodes and my body aches :D


Тема Re: ето притчатанови [re: Brand of Amber]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано28.02.04 22:04



Учителят казал: "Затвори си очите. Или дори ако твоите очи са отворени, представи си следната картина: ято птици и вятър. Сега ми кажи колко птици си видял. Пет? Единадесет? Шестнадесет? Независимо от това какъв е отговорът, а на всеки би му било трудно да каже колко птици е видял — едно нещо става съвсем ясно в този малък експеримент. Ти можеш да си представиш ято птици, но броят на птиците в ятото е извън твоя контрол. Изображението е все още ясно, отчетливо изразено и точно.Това трябва да бъде и отговорът на въпроса. Кой ще определи колко птици ще се появяват в представяната сцена? Не ти!"

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.


Тема Re: Олеле, значинови [re: Brand of Amber]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано28.02.04 22:07



Май не говоря за астрала, а за така наречения причинен свят. Той е доста по-нагоре.
Но както и да е-все пак смятам, че който може да влиза там, усеща накъде се движи ятото и въпреки че не може да знае точния брой птици вътре, т.е. конкретните събития, знае посоката, тенденцията и оттук какво би могло да се случи.

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.


Тема Re: Олеле, значинови [re: LSD-25]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано28.02.04 22:08



Обясни какво визираш?
Иначе така общофилософски казано всички го знаем май вече. Нещо конкретно?

Това, което за какавидата е краят на света, за пеперудата е само ново начало.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.