Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Astrologiq I MAGIQнови  
Авторquot;Vquot; (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 22:28



kakvo 6te kajete?



Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: quot;Vquot;]  
Авторминa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 12:33



има голяма връзка. аз не съм толкова добра нито в едното, нито в другото, но проявявам интерес. В момента плутон ми е на върха на девети дом и този интерес ще се задълбочи:). После ще кацне върху Лилит и тогава не знам какво ще се случва:) Да не говорим, че след години и уран и нептун ще влезнат в дванадесетия ми дом и тогава....
Имам натален марс в 12 дом. Подчертан интерес към смъртта. Лошото е, че владетелят ми на 12 дом е в 8 дом и значи че ще умра внезапно, а може и в някоя чужда държава.
Мисля, че има голяма връзка...започнах да се интересувам сериозно от астрология, откак плутон задълба в 8 дом. А сега и транзитиращият ми марс е пак в 12 дом и дълбае месеци наред там, а аз все повече се интересувам за организацията в небитието...Добре че нама лоши аспекти с уран или Плутон, защото не искам операции, но не ми се размина висене по болници, е слава богу на празно:))) вече марс е в овен...мисля, че на всички ще ни е по-добре:)повече активност, по-малко тъга и меланхолия, повече енергия и спорт...

а ти какво ще кажеш???



Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: quot;Vquot;]  
Авторrealka_ (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 19:23



As mislq 4e konkretikata e nai-vajna v astrologiqta...ne moje da se pravi taka sapostavka na kilo...trqbvat danni..ima pravila v Astrologiqta! Dokato v edna magiq ima mnogo danni no nikoga ne se znae s to4nost za kakvo stava vapros.
Magiqta e ne6to spored men savsem razli4no..mojebi v nqkoi astralni aspekti sa6testvuva nqkakva zagadka koqto ne mojem da razberem i ootkriem ot kade idva i za6to.



Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: realka_]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано18.12.03 19:27



"Dokato v edna magiq ima mnogo danni no nikoga ne se znae s to4nost za kakvo stava vapros. "
pylni gluposti...
neka nqkoi drug ti obqsni zashto sa pylni gluposti tova koeto citirah...

I came out from the deep to help and understand but not to kill


Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: realka_]  
АвторPeaлka (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 19:58



хехе опс, лека грешка имах в предвид астрална магия.. нямах в предвид "магия"
добре де защто трябва да се обеснява , не може ли да се поправя..вместо да се правим на интересни
Ти чувал/а си някога за Астрална Магия?



Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: Peaлka]  
Автор Brand of Amber (минаващ)
Публикувано19.12.03 11:17



Абсолютно правялно според мене,това за поправянето де,не му обръщаи внимание на dO от време на време нещо го прихващта и започва да се заяжда.

Виж обаче астралната магия е страннен въпрос.Ако работиш с нея е нормално да "ne se znae s to4nost za kakvo stava vapros",защото при нея не се използват сили от нито една от двете странни така че е доста вероятно,при нормално течене на събитията да се overwrite-не това, което наслагваш като промяна.
Обаче "астрална магия" е доста кофти термин,защото магиите от доста други системи въздействат доста повече на астрала(макар и не така брутално),а и звучи малко надуто,особенно имайки предвит, че дори и да го правиш директно от астрала пак си остава форма на съзидателна визуализация.

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.


Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: quot;Vquot;]  
Автор Brand of Amber (минаващ)
Публикувано19.12.03 11:19



Имаше такава тема преди:



Do what thou wilt,shall be the whole of the law.

Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: Brand of Amber]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано19.12.03 11:50



moje da me "prihvashta" neshto ot vreme na vreme...no tova ne e zaqjdane...a spomenavane na fakti max direktno
kakto i da e...
kakvo razbirate pod "astralna magiq"
shtoto az ne sym chuval za takofa jivotno...makar che e napylno vyzmojno da znam za kakvo stava duma...
i oshte edin vypros...d0ri i astralna da e...zashto da ne se znae za kakvo tochno stava duma?
prosto iskam da si izqsnim ponqtiqta...ili pone da mi gi izqsnite vie

I came out from the deep to help and understand but not to kill


Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: dO_]  
Автор Brand of Amber (минаващ)
Публикувано19.12.03 12:08



Ами не е много разпространен термин.Обикновенно се използва от образи, който се мотат из астрала и променят нещата от там, като наслагват готови форми,обаче също честичко се използва и от образи, който си седят тук и правят същото като просто визуализират, каквото искат да стане.
А за не знаенето,ами предполагам, че искаше да ти го върне заради предишното ти заяждане и затова изкопа точно този термин.В крайна сметка това с "pylni gluposti" си беше обидничко,пък ако има тя има предвит точно това,там наистина нещата са доста несигурни.

Do what thou wilt,shall be the whole of the law.


Тема Re: Astrologiq I MAGIQнови [re: Brand of Amber]  
Автор dO_ (d0)
Публикувано19.12.03 12:29



hubavo, da priemem che sym bil v umopomrachenie i sym se zaql...
tfa ok...
obache tova koeto ne mi stana qsno e slednoto...
ok ima takiva hora koito se motkat na astralno nivo...
ima i takiva koito ot tuk se mychat da pipat tam...
tova vsichko e ok...no vyprosa mi e zashto da ne e qsno kakvo se pravi...ili az ne razbiram pravilno neshto...ili naistina sa pylni gluposti tova che v "magiqta" ne bilo qsno neshto si...
kakvo znachenie ima na koe nivo se pipa...
ima i drug moment...
az znam metod za "pravene na magii" spored koito se pipa na vsichki niva...oshte poveche che toi raboti...i za sega e pravilen...eventualno moje da se nalaga da se optimizira...i opredeleno e qsno za kakvo stava duma...

taka che za tova pitam zashto da ne sa qsni neshtata...

ediniq otgovor e che moje da sa neqsni ako nqkoi ne e naqsno kakvo pravi...no tova ne znachi che principno ne sa qsni neshtata...
zatova kazah "pylni gluposti"

taka che tova iskam da izqsnim

I came out from the deep to help and understand but not to kill



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.