Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 06.10.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "нещо"присъствиенови  
Авторkaмeлия (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 11:32



извинявам се, ако темата ми не е за тук, но от клуб "окултизъм" ме насочиха към вас.
само не ме вземайте за някоя луда.
от известно време насам, имам чувството за , знам , че странно звучи, но точно "нещо"присъствие".
само не ме вземайте за някоя луда.
например, че пробягва покрай мен като сянка, или чувам шум, а няма никой в къщи, освен мен.
има ли някой логично обяснение за подобни случаи, или си въобразявам разни глупости.
нямам никакви психически отклонения.

благодаря.



Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: kaмeлия]  
АвторdO (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 21:48



vsqko neshto si ima obqsnenie
kato za nachalo spri da se strahuvash che nqkoi she te vzeme za luda
men ako pitash ludite sa blizo 6 milqrda
na chuvstvoto mu nqma nishto...stiga da ne se panikiosvash i plashish
a ot kakvo e porodeno...she ti kaje nqkoi drug...ot men A,B-to



Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: kaмeлия]  
Автор Brand of Amber (непознат)
Публикувано15.11.03 22:41



ОКи,значи най-стандартния отговор в случая е,че виждаш разни неща от астрала.Крейг например ги наричаше астрални боклуци.Във всякакъв случай,ако е така,то всичко си е напълно нормално,даже доста хора се опитват да го направят съзнателно.
Ако не знаеш какво е астрал,има много книжки по въпроса,а ако се опитам да обясня на кратко сигурно само ще те объркам.
Разбира се с повече въображение може да се измислят и още доста други обяснения,но ще ти ги спестя.И без това са малко вероятни.

Do what thou wilt,shell be the whole of the law.


Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: Brand of Amber]  
АвторMatilda (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 10:37



I na men ponqkoga mi se struva che nqkoi hodi v apartamenta kogato sam savsem sama ,i dori v momenta sam sas baba si i pak mi se struva che nqkoi hodi ,ponqkoga mn se plasha .I neznam ot kakvo e tova ,sigurno sam gledala mn filmi i imam golqmo vaobrajenie



Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: kaмeлия]  
Автор LSD-25 (Bluemaker)
Публикувано20.11.03 00:16



ili ot wreme na wreme use6ta6 nqkakwi astralni (4D) sy6testwa ili si 6izofreni4ka, makar 4e ponqkoga ne6tata se pripokriwat

wyzmovno e prosto da si wyobrazqwa6

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: kaмeлия]  
Автор Лилит (тъмноока)
Публикувано20.11.03 08:03



Всички изброени дотук неща, са възможни вероятно.
Лично аз си мисля, че може някой да се опитва да се свърже с теб - под "някой" разбирам починал човек или по-точно духа му (или както там се нарича това, което остава след смъртта).
На мен това ми се е случвало много пъти - от години е така. И съм свикнала, може би и затова не се впечатлявам особено. Обикновено много ясно усещам дали има някой или не, а често мога дори да кажа кой е и какво иска. Нямам идея как става технически това - при мен става спонтанно някак си.
Последният път беше преди няколко месеца. Между другото котката ми винаги усеща същото, дори понякога ми служи за ориентир дали наистина има някой или просто съм прекалила с филмите. Ако ти е интересно как точно почва да се държи, ще ти разкажа.

Та ако предположим, че и в твоя случай става дума за същото, бих те посъветвала да се отпуснеш и да се опиташ да не се страхуваш. Опитай се да се концентрираш и попитай "нещото" какво иска. И някак си ще усетиш за какво става дума. Възможно е да има някаква по-култивирана техника за "разговор с нещото", но аз не знам такава - нека вещите тук да се произнесат. Лично аз просто усещам и никога досега не съм бъркала.

Ако искаш да си поговорим "насаме", се регистрирай и ми пусни бележка или ми пиши на мейла, който съм оставила в профила си.

Нищо лично.


Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: Лилит]  
Автор LSD-25 (Bluemaker)
Публикувано20.11.03 19:26



ako e po4inal rodnina toj rano ili kysno 6te razbere 4e qnma smisyl da kravi naokolo ti, trqbwa prosto da mu prosti6 wsi4ko i da go obi4a6

btw kotkite imat astralno zrenie .. ku4etata powe4e astralen sluh

This is the noise that keeps me awake my head's on fire and my body aches :D


Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: Лилит]  
Автор Brand of Amber (непознат)
Публикувано23.11.03 00:49



Хмм...ами не знам дали това е много мъдър съвет.Ако искаш техника най-удобно е с инвокация(в този случай по-ще мязи на спиритизъм,но то си е почти едно и също де).Няма да описвам методи,защото ако се замислиш са очевидни,пък и наистина не смятам,че е препоръчително да даваш тялото си на разни хора(в случая),който вече нямат тяхно.
Това че някой е умрял не го прави много по умен от преди,така че не знам дали угаждането на астралните тела на бивши познати е най-гениалната идея.Самия факт,че киснат толкова близо до материалния свят(Малкут)...

Това беше един от вариантите,които предпочетох да спестя,защото не мисля че можеш да направиш нещо в случая(като изключим казаното от LCD-25 което май е най-подходящо,но става само,ако знаеш кой е).
Друг вариант е някой твой познат да прави астрални проекции около тебе,което също предпочетох да ти спестя поради същата причина.То не че не можеш да се защитиш доста лесно и от двете де,но това е друга тема.
Също е възможно да е някой егрегор,който си създала и си захранила много силно(всъщност извънредно силно,би било по-точно).Пак не смятам че можеш да направиш нещо по въпроса.
Така че какво значение има какво е?
Що се отнася до шизофренията,мисля че спада към последния случай,но в доста засилен вид.Предполагам че по удачната дума за случая е параноя,обаче определено се съмнявам че става въпрос за това.

Do what thou wilt,shell be the whole of the law.


Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: Brand of Amber]  
Автор Лилит (тъмноока)
Публикувано24.11.03 15:53



Не можах да разбера този постинг за мен ли е или за камелия? Понеже отговаряш на мен, а имах усещането, че не е съвсем така.

Въпреки това би ли ми казал/а нещо повече за егрегорите - какво точно е това? Виждах такава тема в клуб Астролози, но нещо не успях да схвана за какво точно става дума - и дали е същото, което ти имаш предвид?

Нищо лично.


Тема Re: "нещо"присъствиенови [re: Лилит]  
Автор Brand of Amber (новак)
Публикувано24.11.03 17:25



Първата част беше за тебе,sorry трябваше да ги разгранича.
В Темата в астролози(нямам си накаква идея,какво прави такава тема там) го обясняват,но ще се пробвам и аз.
Егрегорите са малко трудни за обяснение,въпреки,че на практика са доста просто нещо.Представи си че всяко нещо тук,има еквивалент в астралния свят и тези еквиваленти са "живи" в смисъл,че дават всичко от себе си,за да могат да изпълнят целта си.Ако да кажем си голяма фенка на нещо голямо(да кажем софтуерна компания или футболен отбор или каквото и да е друго...),така се получава двустранно въртене на енергия.От една странна получаваш енергия от егрегора на отбора,който много хора зареждат,от друга той получава от тебе.Сборната енергия винаги е по-голяма от събраната енергия на единиците.(това си е закон)

Може да се каже че те са идеята,която влагаме зад всяко нещо,като в астралния свят,тя логично придобива живот.Колкото повече хора вярват,толкова по силен е егрегора(същото важи,ако се страхуват и тн.) и съответно толкова по трудно ще умре след като подържащите го вече ги няма.

Do what thou wilt,shell be the whole of the law.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.