Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 20.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля за съветнови  
Автор Бoян lYl (магесник)
Публикувано03.10.03 01:18



Ами трябва ми съвет относно развалянето на един тип магий, по принцип може и да ме посъветвате как да разбера дали със сигурност е това. Преди време се забърках с една вещица която се беше специялизирала в нещо на което незнам точно как му се вика, но аз си му викам пускане на астрални нишки. Тоест може да създава нещо като мостове с астралните тела на други хора и да им смуче от енергията или да ги манипулира, със сигурност знам, че и аз имах подобна нишка, но не съм много сигурен, че съм я прекъснал. Бях направил един ритуал, но как мога да съм сигурен ако нещата са се получили. Когато го направих усетих болка под пъпа прекъсвайки символично нишката, но след няколко дена като видях въпросната личност болката ме преряза на същото място по същия начин, до колкото знам това е тип магия която се разваля трудно защото винаги може да се възтанови нишката ако имаш контакт с тоя човек а при мен това за съжаление е неизбежно. И някой знае ли нещо супер ефективно за подобни ситуаций.

*Нека бъде дървото до небето, но ако лишиш го от корени,
пада то като тънка тревичка.*



Тема Re: Моля за съветнови [re: Бoян lYl]  
Авторзyмyнr (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 02:14



преди време когато ме бяха наплашили за астрални атаки и т.н. пробвах да създам нещо като сервитор (въпреки че изобщо си нямах представа за ритуали и концепции относно сервиторите)

визуализирах упорито едно слънце над главата си и го бях програмирал да поема всякакви енергийни нишки, които се опитват да достигнат до мен - т.е. всякакви опити за астрален контакт. предполагаше се, ако има желание за недобронамерен контакт (атака, вампиризъм и т.н.), слънцето да изпазни цялата натрупана енергия в моста/връзката, като по този начин я унищожи.

по късно разбрах, че сервитори се захранват по принцип от някакъв външен източник, примерно слънцето, земята, огън и т.н, защото в противен случай се изчерпа енергията на създателя на сервитора.

но тогава моята идея тогава беше въпросното слънце (или огнена сфера?) да се зарежда чрез контактните енергии които се вливат в него - т.е. да се захранва от самите опити за атака.

поддържах визуализация с всичките й параметри непрекъснато в активното си съзнание (въпреки че така не се прави) и трябва да отбележа че имаше ефект. дори пробвах да го премествам насам натам, да го накарам да обикаля в орбита, да го направя по голямо, по малко и да го използвам за други неща (пуснах го веднъж около клуб окултизъм, или поне се опитах :)))))

проблем се получи, когато пробвах да изпратя енергия от въпросното слънце към една приятлка ,която беше болна и не се чувстваше добре, тогава просто се сринах за около час, имах силни болки в стомаха и червата (които може и е вероятно да не са били само от това )

мислих, че слънцето е изчезнало тогава, но в последствие се оказа че в гърдите ми има нещо подобно на концентрирано слънце, може да е сърдечната чакра, не знам. един доста дълъг период се забавлявах да пускам лъчи от там към хората по улиците и да ги галя примерно като гледам дали ще реагират. после ми омръзна.

от тогава не съм имал никакви проблеми с атаки, а енергийни вампири не са проявили кой знае какъв интерес към енергията ми за съжалние, изглежда не съм особено вкусен :((

всъщност и тогава нямах проблем, много хора от окултизъм се оплакваха и си бях навил на пръста че и аз съм застрашен, което не беше вярно :)
затова не съм правил повече опити в тази насока, безмислено е за мен... може би другите ще ти споделят повече - потърси и в архивите, имаше тема за "психическа самозащита" или нещо такова в самото начало на клуба :)



можеш да направиш нещо подобно на описаното от мен, като за твоя случай би могъл да използваш и хитрина - ако вещицата почне да черпи енергия от изкуственото слънце което си създал (вероятно доста ще й хареса), можеш да го запратиш цялото към нея, за да видиш дали няма да й приседне още по тънко и хитро би било да използваш естествената смърт на слънцата и да визуализираш как твоето изпада в колапс и се превръща в черна дупка. не знам какъв би бил ефекта, ако успееш и честно казано ми изглежда много жестоко, така че ти предлагам просто да изгориш енергийните нишки.

всичко това се прави с визуализация и концентрация, можеш да използваш и сигил (някаква ключова фраза, която да активира в подсъзнанието ти този обект - пр. "слнцгр!" или както го почувстваш)

ако държиш на ритуал - до колкото знам днешните ритуали, които се използват са от уика и от златната зора - от уика ще си на нейна територия и не е много идейно да пробваш, от златната зора са сложни и повечето са еврейски, не знам дали се кефиш на еврейски мистицизъм, аз лично не много - но от там можеш да използваш "малък прогонващ ритуал на пентраграмата" примерно - вероятно няма да ти е трудно да го намериш пък и не е никак сложен, въпреки че действа ако го направиш добре :))

можеш да призовеш и езическо божество на помощ, ако вярваш в него. споменатото слънце може да ти бъде подарък от хефест да речем или пък ако си фен на прометей можеш да го помолиш за изгарящия огън :))


най важното е да не се страхуваш - страхът често сам по себе си предизвиква болка там където си казал :))

там е свадхисдхана чакра (на 3-4 пръста под пъпа) - тази която отговаря за секса и сескуалната енергия. там са насочени най некадърните атаки мисля. сериозните са в слънчевия сплит, в сърцето или недайси боже в третото око (за пълно обсебване на ума)

може би просто вещицата ти е много навита, хех, защо не пробваш и немагически начин да й "дадеш" енергия? :))

успех, приятелю и не се безпокой!



Тема Re: Моля за съвет [re: Бoян lYl]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано03.10.03 20:33



Ima edin dobar metod koito sam probval lichno i deistva dori pri dosta ekstremni situatsii stava vapro za prizovavane na arxangel Mixail. Ne che prizovavaneto na arxangel e ot nai lesnitezadachi no pone nqkoi ot po niskite angeli ot sashtiq da go narechem klan. Prosto pomeditirai 20, 30 minuti i sled tova se sasredotochi varxu arxangela s molba kam nego da prekasne absoliutno vsichki vrazki koito sashtestvuvat mejdu teb i vaprosnata jena. Siguren priznak che naistina vsichki nishki sa prekasnati e ako sled tova izobshto ne se seshtash za jenata. Ako se seshtash ot vreme na vreme znachi nqkoi ot nishkite sa ostanali.



Тема Re: Моля за съветнови [re: зyмyнr]  
Автор NeonМодератор (новак)
Публикувано03.10.03 20:45



mnogoto hora ot klub okultizam se oplakwat samo kogato edin s mnogo zastoqla i razgradena na parcheta energiq zapochne da pishe po-chesto a vie mu se radvate. govorih s edin ot nai-dalgo pisheshtite, dosta chuvstvitelen chowek, i ciklite na "napadeniq" savpadat s pisaniqta. chovek deto si kaza edno zdrasti sled tova edna sedmica si imashe problemi. vnimavaite kogo dopuskate do sebe si, ne mojete da se spravite s vseki.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Бoян lYl]  
АвторX-X-X (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 03:32



Не подценявай тази жена !!!





Тема Е кажи го, бре ! Чак толкоз ли те е страх?!нови [re: Neon]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.10.03 15:49



Защо не говориш с факти?
Страх ли те е или... просто всичко си е от цикъла мокри сънища?


Имай впредвид , че сугестията има същата сила както останалите начини за въздействия!
Така че, ако ще продължиш да си играеш с огъня , то поне го прави извън него!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Е кажи го, бре ! Чак толкоз ли те е страх?!нови [re: valsodar]  
Автор NeonМодератор (новак)
Публикувано05.10.03 17:01



imeto na zasegnatiq li iskash? ili imenata na drugite koito se oplakvaha no ne bqha sigurni? nqmam namerenie da sugestriram nikogo a mokrite si sanishta ne gi spodelqm po forumite.



Тема Re: Е кажи го, бре ! Чак толкоз ли те е страх?!нови [re: Neon]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано06.10.03 10:40



"...mnogoto hora ot klub okultizam se oplakwat samo kogato edin s mnogo zastoqla i razgradena na parcheta energiq zapochne da pishe po-chesto..." - кажи ми името(ника) на този човек!
Останалите нямат значение.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Е кажи го, бре ! Чак толкоз ли те е страх?!нови [re: valsodar]  
Авторвятъp (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 10:57



стига бе, няма теб предвид, параноико :)

стига, че и без това много кофти неща се изписаха и казаха, а няма смисъл



Тема Коректно е да се конкретизира.нови [re: вятъp]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано06.10.03 14:34



Иначе си е подлярщина.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.