Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Маг Ивайло  
Авторниkoл (Нерегистриран)
Публикувано10.08.03 17:37



Искам да Ви попитам,дали случайно някой от вас има информация за Маг Ивайло.Посещавал ли го е някой?Някакви отзиви?
Благодаря ви!



Тема Re: Маг Ивайлонови [re: ниkoл]  
Автор Marьocниka Плaмeн (сив магьосник)
Публикувано14.08.03 21:24



Слаба ракия,този човек може да е ясновидец,но маг не е!

Магияте е една съвършена реалност,а реалноста е една несъвършена магия!


Тема Re: Маг Ивайлонови [re: Marьocниka Плaмeн]  
Автор tanariil (Черен маг)
Публикувано16.08.03 16:19



kkkkkkkkkkkkakkkkkkwo da e?qsnowidec? a stiga be. ne e i towa dori.
toq e shut - da mu se hilish, da mu se hilish i pak da mu se hilish.
kato mi se styjni denq i hubawo me razweselqwa...


<<Имам дух, ама нямам кой да ми го ръководи. Той за това си ходи където си иска. >>


Тема Re: Маг Ивайлонови [re: tanariil]  
АвторMar Eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 13:29



Az sum Маг Елена ot kanal 2001 i go poznavam toia drut pru4 Маг Ивайло i e mnogo opasen taka 4e vnimavaite da ne pinete studena vodica !!!
Profuni takiva!!!



Тема Re: Маг Ивайлонови [re: Mar Eлeнa]  
Автор tanariil (Черен маг)
Публикувано24.08.03 10:25



az pyk gledam redowno "gospodari na efira"... mnou qko gafowe prawi666 i ti. kef mi e da gi gledam i da se smeq!!! ta... profani q!!! i mani drugoto, ami i mogat da razli4at samozwancite ot ostanalite!!!
odi sega da pie666 edna studena wodica ot men!!! az 4erpq!!!

<<Имам дух, ама нямам кой да ми го ръководи. Той за това си ходи където си иска. >>


Тема Re: Маг Ивайлонови [re: tanariil]  
АвторMar Eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 14:41



Gospod da vi ubie vsickite do dove4era.A ti mnogo im se vruzvash na tia ot 7dni mome vnimavai da se ne nabodesh na edinia rog na diavolo s tia cerni magii!!!
I se ne ebavaite s 4oveko Маг Ивайло ,ce she vi stigne prokliatieto mi!!!



Тема Re: Маг Ивайлонови [re: Mar Eлeнa]  
Автор tanariil (Черен маг)
Публикувано25.08.03 12:44



ахам.



не е ли готино!!! винаги съм искала да се свържа с някой от тоя канал.

направо ще те офертирам да се веснеш на едно място - ще е готино да се види какво знаеш и какво можеш, най - ве4е какво можеш. съгласна ли си?
дано да си, защото отварям тема-покана за теб там.



<<Имам дух, ама нямам кой да ми го ръководи. Той за това си ходи където си иска. >>

Тема Re: Маг Ивайлонови [re: Mar Eлeнa]  
Автор tanariil (Черен маг)
Публикувано26.08.03 13:12



taka kato gledam otziwite - horata shte se radwat da te widqt tam... nali nqma da ni razo4arowash, a? nali? ako ne dojdesh i shte pla4a, obeshtawam da pla4a... naistina!!! nqma lyja, nqma izmama!!!



<<Имам дух, ама нямам кой да ми го ръководи. Той за това си ходи където си иска. >>


Тема Re: Маг Ивайлонови [re: ниkoл]  
Автор Mag Stefan ()
Публикувано10.09.03 15:47



Kolegata razbira i moje da vi svarshi rabota v sublimnia moment. Mnogo e vajno vasheto otnoshenie kam maga ili iasnovideca... Kakvoto povikalo takova se obadilo...



Тема Kakvoto povikalo takova se obadilo...нови [re: Mag Stefan]  
Автор tanariil (Черен маг)
Публикувано10.09.03 19:44



амиии - не е вярно, не е така!!! Аз ве4е колко време викам по маг Елена, а тя не се обажда ич!!! Поне проклятието и да ме бе стигнало, ама на - дори това не се случи!!! Аман! Нема убаво у тая поговорка - ич не е вЕрна!

<<Имам дух, ама нямам кой да ми го ръководи. Той за това си ходи където си иска. >>



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.