Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 13:40



Да балансираш енергията си без да изхвърляш неправилно циркулиращата енргия, която в този момент се е превърнала в отрицателна за самия теб

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 13:48



Умението да насочиш от излишната си енергия към някого, който в момента има недостиг, не бих го нарекла изхвърляне. Считам, че енергията е да се обменя, не да се задържа. Приемане - отдаване. Така го усещам. За всяко дадено идва нужното.

Дъгата


Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 14:24



Болестното състояние не се предизвиква от липса на енергия, а от неправилната й циркулация в организма. Това съвсем не означава, че имаш излишък от енргия, кото трябва да отдадеш.
Намаляването на жизнената енергия се изразява в отпадналост и сънливост. Това показва, че се нуждаеш от почивказа да възстановиш енергийният си баланс.
Когато отдаваш, не трябва да да го правиш за да получиш това от което се нуждаеш. Какво ще получиш не зависи от теб, а от този на когото си отдал. За това е по-добре да не очакваш нищо, а когато получиш, да го приемеш без условия

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 14:38



Нямах предвид да получавам от човек. Става дума през тебе да тече свободно енергията, тя си знае пътя, когато няма никъде блокажи. Тогава дори само с присъствие може да се помага, да се отдава...Само дето ние сами си поставяме бентовете...

Дъгата


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.04.03 17:24



като видиш еволюцията на постинга може би сам ще рабереш защо съм избрал да постъпя така

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Благодарянови [re: magick]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:37



на всички за отговорите!
Сега подред
Magick, как мога да науча тази молитва на Св. Киприан? Откъде да я намеря или ти можеш да ми я кажеш? Оставям e-mail за връзка ако така предпочиташ.
благодаря още веднъж
ro133@yahoo.com



Тема Re: как да разберанови [re: AZZA]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:45



Това, което имам предвид е например, че майка ми се разболя от рак (тя вече веднъж се пребори с това преди 9 години) и сега отново се случва! Просто невероятно. Претърпях голямо разочарование в работата си- 6 месеца труд отидоха на вятъра...... и други подобни неща за които не искам да пиша. Една жена ме спря на улицата и ми каза че е направена магия на цялото ми семейство за много години напред. За това питам какво да направя и как да разбера дали аз съм предизвикала всичко това по някакъв начин?????



Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:53



Прочетох внимателно всички постинги. Това което казваш за отпадналостта и сънливостта в пълна степен се отнася до мен. Има моменти в които едвам се вдигам от леглото, при условие че съм здрава, спортувам редовно и няма някаква видима причина, поради която да се чувствам така...... Как можеш да насочиш енергията в организма да циркулира правилно? И как човек може да възстанови енергийния си баланс????? Извините ми че задавам толково въпроси, но съм признателна за всяка помощ.



Тема Re: как да разберанови [re: Hия]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 18:58



Хей, горе главата!

Всеки има трудности. Понякога идват наведнъж, но нали знаеш, че никога не ни се дава повече, отколкото можем да понесем. Дават ни се, за да ставаме по-силни. Благословени да са приятелите, които в такива моменти ни подават ръка, а не ни обръщат гръб, за да не ги натоварваме. Бог ни помага чрез тях. Дори в момента имам същия проблем като твоя с мой близък човек, но имай вяра и бъди подрепа и опора на майка си. Не търси вина в себе си. Скоро четох, че когато имаме трудности, това значи, че сме на верния път.
Обърни се с цялата си вяра и любов към Този, от който сме излезли, към духовния ни баща и помощта ще дойде. Не се интересувай как. Вярвай. Ти прави всичко, което считаш за нужно, а за останалото има кой да се погрижи.

Здраве, сила и живот!
Мир, Любов, Светлина!

Дъгата


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 19:37



Преди време беше писал нещо за маските. Учуден съм, че така ревниво се криеш зад твоята.
Не обичам да се повтарям, но щом трябва... Прави разлика между помощ и синтезирана оценка! Чети контекста! Ако ще помагаш - помагай, ако не искаш, не обърквай тези които влизат в този клуб за помощ!

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.