Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема как да разбера  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 15:25



дали ми е направена магия? Има ли някакъв начин? Признавам си, че нищо не разбирам от тези неща и никога не съм се интересувала, но няколко пъти ми казват че ми е направена магия, а и напоследък ми се случват ужасни неща. Моля ви, кажете ми какво да направия?????



Тема Re: как да разберанови [re: Hия]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано24.04.03 17:37




дай 25 лева на някой просяк.
постни, че си го направила и ще ти помогна

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'

Редактирано от Anuel на 24.04.03 17:51.



Тема Re: как да разберанови [re: Hия]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 10:08



Парите няма да развалят ритуала, ако има такъв.
Използвай молитвата на Св. Киприан. Прочетия 5 пъти наглас преди да си легнеш. Докато я четеш, ако имаш усещането, че звучи различно от предния прочит, пиши отново или ми остави бележка.

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!

Редактирано от magick на 25.04.03 10:09.



Тема Re: как да разберанови [re: Hия]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 10:27



Кажи си в себе си с абсолютна вяра и любов:
"Божият Дух, възлюбеният на моята душа ще изпълни всичко за мене."



Дъгата


Тема Re: как да разберанови [re: Hия]  
Автор AZZA (минаващ)
Публикувано25.04.03 11:13



Това, че ти се случват "ужасни" неща, не винаги означава, че имаш направена магия. Понягога просто човек сам си е виновен за някои неща. Какво точно имаш в предвид? Ако искаш сподели тук. Ако искаш ми пиши. Ако искаш изчакай и други мнения.
Успех




Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.04.03 11:44



направи добро, за да получиш добро - това бе смисъла на постинга ми.

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Re: как да разберанови [re: Anuel]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 11:52



Точно така е. Пробвала съм го многократно. Когато примерно ме е почвала хрема, ако дам на някого нещо да си хапне, приготвено от мене, ама с радост да го дам, с хремата дотам.

Дъгата


Тема Re: как да разберанови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 13:12



Имаш интересен критерий за доброто

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 13:16



Добрината е най-доброто лекарсто з душата, а тялото е неразривно свързоно с нея във физическия свят.
А какво мислиш за самолеението?

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 13:35



Не знам дали правилно съм разбрала думата - да бликаш от самосебе си ли, сам да си извор?

Дъгата

Редактирано от Изrpeв на 25.04.03 14:01.



Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 13:40



Да балансираш енергията си без да изхвърляш неправилно циркулиращата енргия, която в този момент се е превърнала в отрицателна за самия теб

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 13:48



Умението да насочиш от излишната си енергия към някого, който в момента има недостиг, не бих го нарекла изхвърляне. Считам, че енергията е да се обменя, не да се задържа. Приемане - отдаване. Така го усещам. За всяко дадено идва нужното.

Дъгата


Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 14:24



Болестното състояние не се предизвиква от липса на енергия, а от неправилната й циркулация в организма. Това съвсем не означава, че имаш излишък от енргия, кото трябва да отдадеш.
Намаляването на жизнената енергия се изразява в отпадналост и сънливост. Това показва, че се нуждаеш от почивказа да възстановиш енергийният си баланс.
Когато отдаваш, не трябва да да го правиш за да получиш това от което се нуждаеш. Какво ще получиш не зависи от теб, а от този на когото си отдал. За това е по-добре да не очакваш нищо, а когато получиш, да го приемеш без условия

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 14:38



Нямах предвид да получавам от човек. Става дума през тебе да тече свободно енергията, тя си знае пътя, когато няма никъде блокажи. Тогава дори само с присъствие може да се помага, да се отдава...Само дето ние сами си поставяме бентовете...

Дъгата


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано25.04.03 17:24



като видиш еволюцията на постинга може би сам ще рабереш защо съм избрал да постъпя така

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Благодарянови [re: magick]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:37



на всички за отговорите!
Сега подред
Magick, как мога да науча тази молитва на Св. Киприан? Откъде да я намеря или ти можеш да ми я кажеш? Оставям e-mail за връзка ако така предпочиташ.
благодаря още веднъж
ro133@yahoo.com



Тема Re: как да разберанови [re: AZZA]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:45



Това, което имам предвид е например, че майка ми се разболя от рак (тя вече веднъж се пребори с това преди 9 години) и сега отново се случва! Просто невероятно. Претърпях голямо разочарование в работата си- 6 месеца труд отидоха на вятъра...... и други подобни неща за които не искам да пиша. Една жена ме спря на улицата и ми каза че е направена магия на цялото ми семейство за много години напред. За това питам какво да направя и как да разбера дали аз съм предизвикала всичко това по някакъв начин?????



Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:53



Прочетох внимателно всички постинги. Това което казваш за отпадналостта и сънливостта в пълна степен се отнася до мен. Има моменти в които едвам се вдигам от леглото, при условие че съм здрава, спортувам редовно и няма някаква видима причина, поради която да се чувствам така...... Как можеш да насочиш енергията в организма да циркулира правилно? И как човек може да възстанови енергийния си баланс????? Извините ми че задавам толково въпроси, но съм признателна за всяка помощ.



Тема Re: как да разберанови [re: Hия]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано25.04.03 18:58



Хей, горе главата!

Всеки има трудности. Понякога идват наведнъж, но нали знаеш, че никога не ни се дава повече, отколкото можем да понесем. Дават ни се, за да ставаме по-силни. Благословени да са приятелите, които в такива моменти ни подават ръка, а не ни обръщат гръб, за да не ги натоварваме. Бог ни помага чрез тях. Дори в момента имам същия проблем като твоя с мой близък човек, но имай вяра и бъди подрепа и опора на майка си. Не търси вина в себе си. Скоро четох, че когато имаме трудности, това значи, че сме на верния път.
Обърни се с цялата си вяра и любов към Този, от който сме излезли, към духовния ни баща и помощта ще дойде. Не се интересувай как. Вярвай. Ти прави всичко, което считаш за нужно, а за останалото има кой да се погрижи.

Здраве, сила и живот!
Мир, Любов, Светлина!

Дъгата


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 19:37



Преди време беше писал нещо за маските. Учуден съм, че така ревниво се криеш зад твоята.
Не обичам да се повтарям, но щом трябва... Прави разлика между помощ и синтезирана оценка! Чети контекста! Ако ще помагаш - помагай, ако не искаш, не обърквай тези които влизат в този клуб за помощ!

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 20:01



Напълно си прав за бентовете. Както и за останалото.
Надявам се да не ми се сърдиш

Желаяти безоблачен изгрев над дъгата

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.03 11:17



благодаря ти за поученията, повтаряй се в това няма нищо лошо
обаче се опасявам 4е далновидността ти, както и способноста за логическо мислене са слабо изразени в момента

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано26.04.03 12:59



Не си критерия по който трябва да се равняват всички
Запази оценките за себе си и не обременявай другите с тях

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор sesil (**********)
Публикувано26.04.03 14:37



Следейки дискусията ви бих искала да се намеся ако нямате нищо против.

Енергията постоянно тече и циркулира навсякъде в природата и преминава от едно състояние в друго, но естествено по определени пътища или правила ако мога да ги нарека така. Не преминава и през човека току-така. Него можеш да си го представиш като сбор от рзлични канали или пътища през които тя циркулира. За да живееш ти е необходим определен минимум, които циркулира в клетките ти. Естествено може да си добавиш и енергия и по други канали, не през клетките /това за клетките го разбирай като преработка на храната и водата/. Тези други канали обаче не са отворени за вход отвън еднакво при всички хора, при някои частично са отворени, при други напълно запушени, а при трети изцяло отворени. Когато са изцяло или частично отворени ти приемаш не само енергията която свободно циркулира в природата, а и тази излъчена и от другите хора съзнателно или не, като под съзнателно визирам не само директното насочване на мисъл и енергия, а и мимолетните мисли на всеки човек, които той без да си дава сметка също зарежда с част от енергията си. Та каналите ти са отворени и ти приемаш всичката тази енергия, която минава през теб - усещането не винаги е съпроводено с приятни емоции, затова си има и защити.

Та според мен вие двамата говорите за две съвсем различни неща. Magick ти говори за едно, а ти разбираш за съвсем друго. Дано тази информация ти помогне в разбирането на отговора му.



Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор hello (непознат)
Публикувано26.04.03 16:54



Василиевите молитви са по-силни, но изискват пост.



Тема Re: миличък ми magic............нови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.03 19:22



ще си приказвам каквото си искам
freedom...........................
един го ступах преди време заради тази свобода - а е хубаво да се дразниш по малко, полезно е, здравословно е............
а и си много слаб за да ми поставяш условия, на мен или на който и да е друг

---
P.S. Странен е нашият град, странни неща стават в него. Ето, в последните години например, се появиха много екстрасенси. Горе-долу всеки втори жител на града е екстрасенс. И говори с Бога. Наплодиха се и много бизнесмени. Те пък говорят с мобифони. А има и такива, които говорят с Бога посредством мобифон.

Наблюдавали сме следната сцена в кварталната кръчма:

Човек долепва мобифона до бузата си и казва:

- Боже, дай една мастика!

Сервитьорът Божко търчи и след малко мастиката: трак! - на масата.

Иди, че бъди атеист при това положение!

Впрочем атеистите съвсем изчезнаха. Всеки в града вече вярва в нещо. Едни вярват в Христос, други в Буда или в Мохамед, но най-много вярват в застрахователните фирми. Защото практиката показва - ако не вярваш в застрахователните фирми и не се застраховаш - я ток ще те тресне, я пистолет, я пък пожар ще те сполети.

Появиха се в нашия град и зелени човечета. Няколко жени забременяха от тях а няколко мъже ядоха бой. По същото това смутно време на бой и забременяване една врачка-екстрасенс от цигански произход говори с Бога, изясни въпроса на най-високо ниво и каза, че не са туй зелени човечета, душко, туй са от зелените патрули, дето заран клечат край реката, а вечер пият гроздова в парка, обаче битият си е бит, а забременелият - забременял.

Същата тази врачка-екстрасенс разказваше и за друга странна случка, която се случила в нашия град. Както си вървяла тя една сутрин през площада, отивала по нейни си - екстрасенски работи, изведнъж паметникът на Хаджи Димитър я попитал:

- Кажи ми. сестро, де е Караджата?

- Онемях! - кръстеше се екстрасенската. - Онемях, душко, щото как да му кажа, че Караджата е в бараката на свекър ми?!

После, когато наистина намериха бюста на войводата там, свекър й я бухна с парче от бордюр и тя съвсем онемя, но за кратко.

И още много, и много странни неща ставаха в нашия град, но последното, което се случи, дава надежди, че работите ще тръгнат на добре.

Оня ден заваля дъжд. Друг път, като завали и загърми, алармите на колите почват да вият както си вие аларма. Една вие "инуу-минуу", друга вие "ауа-ауа", трета вие "пю-пюкъррр", а сега като загърмя и затрещя, алармите пак се включиха. обаче една вика "инуу-минуу, Пешооо!", друга вика "аууу, Стойчооо!". а трета направо псува - "пю-пю-къррр, мамка ви бандитска, пак ли ме краднете, пю-пю-пю, вашшшта мама!".

Ей затова в града си мислим, че работите отиват на към добро, на към нормализиране, понеже, щом машината вземе да се очовечава, това предсказва, че и хората скоро ще се очовечат. Даже и екстрасенсите са на същото мнение. Макар че кой знае?
---

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'

Редактирано от Anuel на 26.04.03 22:21.



Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
АвторRutha (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 22:36



mnogo hubav P.S... iskreno se smiah :) a si i beshe na miasto, za syjalenie ;P



Тема ДИПЛОМИРАН ЕКСТРАСЕНС:нови [re: Rutha]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.03 22:49



Извършвам документална измама, подправям подписи, лъжесвидетелствам, заплашвам по телефона, насочвам по грешна следа. Зелени карти, нотариални заверки, обяснения в любов. Пускам вятър и мъгла. Пържа, пързалям. Всякакви други спекулации правя.
надявам се да не стигна дотам и аз, че да се взема така насериозно, като човека.

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'

Редактирано от Anuel на 26.04.03 22:50.



Тема Re: как да разберанови [re: sesil]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано29.04.03 14:44



Разбрах. Благодаря и на тебе за съдействието.

Дъгата


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано29.04.03 18:25



Пази боже сляпо да прогледа

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: сляпотo прогледнанови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано29.04.03 23:01




werno e, no sa6to taka towa moje da se kaje za mnogo hora i za nai razli4ni situacii.
ima konlikti koito moje bi sa neizbejni ako ednata strana si udisa na samogaieto i twardi e samo tja e prawata
---
Въпросът за мъдрия и предпазлив избор е една грижа за цял живот. Истината е, че може да избегнете едно неразумно взаимоотношение, но веднага след това да се втурнете в друго!
---
Божията слава не е някакво физическо проявление. Тя не е обземащо те чувство на екстаз. Нито е някаква свръхестествена аура или ангелска светлина, която блясва изведнъж.
Казано просто, Божията слава е откровение за Неговата природа и качества!

Самият Господ определя така Своята слава в Словото. Ето защо, когато се молим, "Господи, покажи ми славата Си," ние всъщност се молим, "Татко, разкрий ми какъв Си Ти." И ако Господ наистина ни даде откровение за Своята слава, то е откровение за това, като какъв Той иска да бъде познаван от нас.

Опитността на Моисей с Божията слава доказва тази истина. Господ изпрати Моисей да освободи Израел без да му даде пълно откровение за това какъв е Богът на Израел. Господ просто му каза, "Върви и кажи 'АЗ СЪМ' ме изпрати." Но Той не даде никакво обяснение за това кой беше "АЗ СЪМ".

Вярвам, че именно за това Моисей извика, "[Господи] ...покажи ми, моля, славата Си" (Изход 33:18). Моисей имаше силен глад и жажда да разбере какъв бе великия "АЗ СЪМ" и каква бе Неговата природа и характер.

И Господ отговори на Моисеевата молитва. Първо, Той нареди на Моисей да се скрие в пукнатината на една скала. Но докато Моисей чакаше да се появи Божията слава, той не видя никакви светкавици, не чу тътен или земетръс. По-скоро, Божията слава дойде при него чрез едно просто откровение:

"Господ замина пред него и прогласи: Господ, Господ, Бог жалостив и милосърд, дълготърпелив, Който изобилва с милост и с вярност, Който пази милост за хиляди поколения, прощава беззаконие, престъпление и грях..." (Изход 34:6-7).

Бог разкрива Своята мощ или слава единствено когато преследва някаква цел. И така, каква беше целта Му тук?
Със сигурност не за да даде на Моисей едно вълнуващо преживявване. Нито пък да му даде завещание, нещо, за което би могъл да разказва на своите деца и внуци.

Не - Бог позволи на Моисей да види Неговата слава за да бъде той променен от вида й! И същото важи днес и за нас.
Бог ни разкрива Своята слава, та когато я видим, да бъдем променени по Негов образ и подобие!
---
nadjawam se e bjax izerpatelen

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Re: сляпотo прогледнанови [re: Anuel]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано30.04.03 09:59





Благодаря ти за мъдрите думи.

"Бог позволи на Моисей да види Неговата слава за да бъде той променен от вида й! И същото важи днес и за нас.
Бог ни разкрива Своята слава, та когато я видим, да бъдем променени по Негов образ и подобие!"

Ще си позволя да цитирам нещо, което тази сутрин прочетох:

"Има смисъл да възкръснеш, но докато си още в тялото, със своите мисли и чувства, със знанието, което имаш. Да възкръснеш, но коренно да промениш живота си. Цял живот си бил неспокоен, недоволен, че това, онова нямаш и в един момент да стане поврат в твоя живот, да заживееш в радост и веселие, в доволство и светлина. Това се нарича възкресение."


Дъгата


Тема сляпотo през 1999 още прогледнанови [re: Изrpeв]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано04.02.21 11:00



Хитър номер замяна на буквата г с латинско r, така ми бяха имитирали ника ефир в Поезия и май във Вечните. Само че най-ефикасното е смяна на буквата е - от кирилица на латиница или обратно.
Така имаш поне три ника, еднакви, според зависи останалите букви.


послепис

музикален поздрав

Best Driving Motor Rock Music On The Road - Metal Hard Rock Songs Album - Old Biker Music On Trip



Редактирано от siropino на 04.02.21 11:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.