Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор magick (*******)
Публикувано25.04.03 20:01



Напълно си прав за бентовете. Както и за останалото.
Надявам се да не ми се сърдиш

Желаяти безоблачен изгрев над дъгата

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.03 11:17



благодаря ти за поученията, повтаряй се в това няма нищо лошо
обаче се опасявам 4е далновидността ти, както и способноста за логическо мислене са слабо изразени в момента

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано26.04.03 12:59



Не си критерия по който трябва да се равняват всички
Запази оценките за себе си и не обременявай другите с тях

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: как да разберанови [re: Изrpeв]  
Автор sesil (**********)
Публикувано26.04.03 14:37



Следейки дискусията ви бих искала да се намеся ако нямате нищо против.

Енергията постоянно тече и циркулира навсякъде в природата и преминава от едно състояние в друго, но естествено по определени пътища или правила ако мога да ги нарека така. Не преминава и през човека току-така. Него можеш да си го представиш като сбор от рзлични канали или пътища през които тя циркулира. За да живееш ти е необходим определен минимум, които циркулира в клетките ти. Естествено може да си добавиш и енергия и по други канали, не през клетките /това за клетките го разбирай като преработка на храната и водата/. Тези други канали обаче не са отворени за вход отвън еднакво при всички хора, при някои частично са отворени, при други напълно запушени, а при трети изцяло отворени. Когато са изцяло или частично отворени ти приемаш не само енергията която свободно циркулира в природата, а и тази излъчена и от другите хора съзнателно или не, като под съзнателно визирам не само директното насочване на мисъл и енергия, а и мимолетните мисли на всеки човек, които той без да си дава сметка също зарежда с част от енергията си. Та каналите ти са отворени и ти приемаш всичката тази енергия, която минава през теб - усещането не винаги е съпроводено с приятни емоции, затова си има и защити.

Та според мен вие двамата говорите за две съвсем различни неща. Magick ти говори за едно, а ти разбираш за съвсем друго. Дано тази информация ти помогне в разбирането на отговора му.



Тема Re: как да разберанови [re: magick]  
Автор hello (непознат)
Публикувано26.04.03 16:54



Василиевите молитви са по-силни, но изискват пост.



Тема Re: миличък ми magic............нови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.03 19:22



ще си приказвам каквото си искам
freedom...........................
един го ступах преди време заради тази свобода - а е хубаво да се дразниш по малко, полезно е, здравословно е............
а и си много слаб за да ми поставяш условия, на мен или на който и да е друг

---
P.S. Странен е нашият град, странни неща стават в него. Ето, в последните години например, се появиха много екстрасенси. Горе-долу всеки втори жител на града е екстрасенс. И говори с Бога. Наплодиха се и много бизнесмени. Те пък говорят с мобифони. А има и такива, които говорят с Бога посредством мобифон.

Наблюдавали сме следната сцена в кварталната кръчма:

Човек долепва мобифона до бузата си и казва:

- Боже, дай една мастика!

Сервитьорът Божко търчи и след малко мастиката: трак! - на масата.

Иди, че бъди атеист при това положение!

Впрочем атеистите съвсем изчезнаха. Всеки в града вече вярва в нещо. Едни вярват в Христос, други в Буда или в Мохамед, но най-много вярват в застрахователните фирми. Защото практиката показва - ако не вярваш в застрахователните фирми и не се застраховаш - я ток ще те тресне, я пистолет, я пък пожар ще те сполети.

Появиха се в нашия град и зелени човечета. Няколко жени забременяха от тях а няколко мъже ядоха бой. По същото това смутно време на бой и забременяване една врачка-екстрасенс от цигански произход говори с Бога, изясни въпроса на най-високо ниво и каза, че не са туй зелени човечета, душко, туй са от зелените патрули, дето заран клечат край реката, а вечер пият гроздова в парка, обаче битият си е бит, а забременелият - забременял.

Същата тази врачка-екстрасенс разказваше и за друга странна случка, която се случила в нашия град. Както си вървяла тя една сутрин през площада, отивала по нейни си - екстрасенски работи, изведнъж паметникът на Хаджи Димитър я попитал:

- Кажи ми. сестро, де е Караджата?

- Онемях! - кръстеше се екстрасенската. - Онемях, душко, щото как да му кажа, че Караджата е в бараката на свекър ми?!

После, когато наистина намериха бюста на войводата там, свекър й я бухна с парче от бордюр и тя съвсем онемя, но за кратко.

И още много, и много странни неща ставаха в нашия град, но последното, което се случи, дава надежди, че работите ще тръгнат на добре.

Оня ден заваля дъжд. Друг път, като завали и загърми, алармите на колите почват да вият както си вие аларма. Една вие "инуу-минуу", друга вие "ауа-ауа", трета вие "пю-пюкъррр", а сега като загърмя и затрещя, алармите пак се включиха. обаче една вика "инуу-минуу, Пешооо!", друга вика "аууу, Стойчооо!". а трета направо псува - "пю-пю-къррр, мамка ви бандитска, пак ли ме краднете, пю-пю-пю, вашшшта мама!".

Ей затова в града си мислим, че работите отиват на към добро, на към нормализиране, понеже, щом машината вземе да се очовечава, това предсказва, че и хората скоро ще се очовечат. Даже и екстрасенсите са на същото мнение. Макар че кой знае?
---

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'

Редактирано от Anuel на 26.04.03 22:21.



Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
АвторRutha (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 22:36



mnogo hubav P.S... iskreno se smiah :) a si i beshe na miasto, za syjalenie ;P



Тема ДИПЛОМИРАН ЕКСТРАСЕНС:нови [re: Rutha]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.04.03 22:49



Извършвам документална измама, подправям подписи, лъжесвидетелствам, заплашвам по телефона, насочвам по грешна следа. Зелени карти, нотариални заверки, обяснения в любов. Пускам вятър и мъгла. Пържа, пързалям. Всякакви други спекулации правя.
надявам се да не стигна дотам и аз, че да се взема така насериозно, като човека.

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'

Редактирано от Anuel на 26.04.03 22:50.



Тема Re: как да разберанови [re: sesil]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано29.04.03 14:44



Разбрах. Благодаря и на тебе за съдействието.

Дъгата


Тема Re: миличък ми magic............нови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано29.04.03 18:25



Пази боже сляпо да прогледа

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.