Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вижте какво стана като пробвах...нови  
АвторHeyвepeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 16:18



Тук в клуба преди време прочетох за това как може да се провери дали имам направена магия чрез яйце. Та понеже всичко в живота ми и този на семейството ми е тръгнало страшно зле реших да пробвам.
Преди да си легна чукнах яйцето в един буркан със студена вода и го оставих под леглото под което спя. На сутринта погледнах и ето как изглеждаше то... Беше на дъното и белтъкът беше плътно обвил жълтъка, така все едно че самото яйце е било сложено да се повари. Беше побеляло и концентрирано и само няколко съвсем като сварени плътни конци стърчат нагоре. Какво да правя и какво значи?
Бих се радвала да ми отговорите веднага.



Тема Re: Вижте какво стана като пробвах...нови [re: Heyвepeнa]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано26.03.03 17:23



Не бих разчитал на яйца и др. такива,макар че понякога дават резултати.
По принцип да знаеш,че като правиш някакво гадание,трябва да го повториш няколко пъти-да видиш,дали не е случайност или някаква небрежност.Като си рекла с това-направи го още няколко пъти-поне 3.
Аз работя по друг начин-използам Таро на Златната Зора или руни.И въпреки това гледам дали се повтарят резултатите.

Не бързай да се шашкаш от първия път:))

Love can last an eternity,but your loved ones could be lost in an instant


Тема Re: Вижте какво стана като пробвах...нови [re: Heyвepeнa]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.03.03 17:40



що го чукаш във водата яйцето предвалително - това се прави на сутринта.
метода си е много добър и популярен, ползвали са го май много отдавна.
проблема е после какво да правиш с яйцето и водата - някои казват да се изхвърли на кръстопът сутрин преди да е изгряло слънцето. не ти го препоръчвам това, защото ще направиш още едно енергийно леке на публично място, което после ще цапа и други, ако питеш мен хвърли го на място където няма да минава никой или го зарови в земята (изкопай една яма излей там нещата и постави буркана вътре)
не съм много наясно с тази диагностика, може би някой друг ще ти каже повече, но проблем май си имаш наистина.
ако някой не е в промоция останалото е въпрос на справедливо възнаграждение.

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'

Редактирано от Anuel на 26.03.03 17:41.



Тема Re: Вижте какво стана като пробвах...нови [re: Heyвepeнa]  
Автор magick (*******)
Публикувано26.03.03 19:31



Това, че яйцето е изглеждало като сварено, означава, чедомът ти или някой който живее в него е обект на енергийно влиание. Яийцето и водата трчбва дасеизхвърлят(излеят) в течаща вода(река, поточе и др.) след това, се обръщаш с гръб и хвърляш празния буркан с лявата ръка през лявото рамо. След това си тръгни БЕЗ ДА СЕ ОБРЪЩАШ!!! Това е много важно!
Ритуала с яйцето си го извършила правилно!!! Не се слага на сутринта, а преди да си легнеш!!!
Ще оставя бележка на някой, който ще ти пише какво друго да направиш.

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!


Тема Re: В интерес на добросъвестносттанови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано26.03.03 21:41



трябва да кажа, че преди 3 години хлапетата ми много хващаха лоши погледи когато излизаха на разходка и тогава ми казаха това с яйцата в два варианта: (1) по време на сън както и (2) яйцето се държи 5 минути в областта на сърцето и после се чука във вода и т.н. и т.н
и наистина като го направихме втория вариант в белтъка се появиха много въздушни мехурчета и "тълкуванието" би че...
цялата работа ми се видя много афиф и реших да направя няколко опита:
(1) чукнах яйце, което извадих от хладилника във водата - пак се появиха мехурчета
(2) държах яйце във вариант (1) до едното ми куче - пак стана като сварено
(3) чукнах яйца във вода с различна минерализация и ги поставих на тавана където бях сигурен, че няма да ги намери никой - и на сутринта извода който направих бе, че колкото по богата на калций е водата толкова преципитацията на белтъка е по-силна - бях заложил общо 5 буркана
(4) и мен така ме посъветваха да се обърна и да не поглеждам назад, но когато попитах с кой крак да тръгна първо след като се обърна не направих добро впечатление
не казвам, че метода не върши работа - но според мен това само увеличава енергийната замърсеност на планетата и ще натресе на някой друг човек проблемите, което предполагам ще се съгласиш си е повече от кофти номер

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Вижте к'во ....нови [re: Heyвepeнa]  
Автор Уoнko - Hopмaлния (съвсем нормален)
Публикувано27.03.03 00:21



не отричам магията, нито съм много вещ в химията, ама имам смътен спомен от ученическите години (т.е. наистина смътен) за денатурация на белтъка.(Така май се наричаше структурното му изменение).

Един от начините е сваряване, а друг мисля, че се наричаше изсолване (или нещо подобно) и става под въздействието на някой соли (пробвай с обикновена готварска сол). Същото може да се получи и с алкохол ....

Мисълта ми е, че може би водата, която използваш съдържа доста соли (май се наричаше "твърда") и това е причината за описания от теб ефект.

Опитай с дестилирана вода !!!

Редактирано от Уoнko - Hopмaлния на 27.03.03 00:23.



Тема Re: В интерес на добросъвестносттанови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано27.03.03 15:24



Ако се получи такова прехвърляне на проблем наисTина е кофти! Вслучея става въпрос за техника дошла от дълбока древност и проверена безброй пъти. За щастие такова прехвърляне не може да стане. Единственият начин е гостоприемника и причинителя да са с еднаква енергийна настройка, а това е практически невъзможно
Знаеш, че енергията се трансформира от един вид в друг. Така става и в този случай. От вредна и злотворна в живителна и съзидателна.
А за крака - няма значение с кой ще тръгнеш. Ако е необходимо сам ще го усетиш и ще направиш правилният избор
Важното е да не се обръщаш
Желая ти здраве

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!

Редактирано от magick на 27.03.03 15:25.



Тема Re: В интерес на добросъвестносттанови [re: magick]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано27.03.03 22:09



енергийната алхимия особено поднесена от гледна точка на човек демонстриращ предимствата на сметалото пред калкулатора е малко несериозна освен ако не е придружена от даването на точния механизъм по който това ще стане.
ако пътуваш из район населен от хора с уклон към спиритуалното, но насочен към задоволяване предимно на материалното може би ще усетиш местата където са били разливани подобни произведения на античните познания.
веднъж дори си направих опит и засадих трева в областта на такова енергийно петно, и се грижих за посятото, но така и не поникна нищо (може би съм лош градинар, не знам ?).
едно яйце ще спомогне за облекчаването на човека от негативизъм поради наличието на повишено количество ядрен материал в яйцето, на практика същия ефект би могъл да се постигне и с изпозването на неразбит хайвер или друг продукт съдържащ повишено количество ДНК
след това обаче така акумулирания негативизъм трябва да се поднесе към източник на интензивно излъчване на "чиста" енергия (примерно извор или нещо друго) като се разчита че негативизма ще бъде размит и пасивно трасфромиран поради наличето на енергийно неравновесие, да се разчита обаче на АКТИВНА трансформация си е повече от наивитенто.
изливането на такова яйце върху кръстовище (както се съветва понякога) си е повече от неразумно.
ако мястото където ще бъде изхвърлено яйцето не се отличава с нещо особено като енергетика се разчита на бавното "изпарение" на негативизма, но тогава всеки който премине през лекето ще бъде "облъчен" и ако чувствителността му към подобни въздейстия е висока той ще поеме по-голямо количество.
според мен има два правилни варианта на поведение:
(1) да се повиши енергетиката на човека, за да е възможно той да трансформира сам негативизма - чрез модификация на чакрите
(2) негативизма да бъде подложен на енергийна трасформация чрез архиетипно въздействие
останалото поведение нагнетява земната енергетика, така е създаден и "магическия" парников ефект от работата по подобен или сходзен на описания от теб механизъм.

'In all chaos there is cosmos, in all disorder a secret order.'


Тема Re: Вижте какво стана като пробвах... [re: Heyвepeнa]  
Автор AZZA (непознат)
Публикувано29.03.03 15:20



Не се шашкай излишно. С яйцето си обрала остатъчна отрицателна енергия. Това, че е изглеждало така не означава, че имаш направена магия. По този начин си успяла да обереш поне от части отрицателната енергия, която се е била насъбрала покрай теб. По принцип това е хубаво да се прави един път на два-три месеца. За да си спокойна обаче че при теб наистина няма чуждо влияние отиди при някой колега да погледне как точно стоят нещата или ми изпрати емайл.
Успех



Тема Re: В интерес на добросъвестносттанови [re: Anuel]  
Автор magick (*******)
Публикувано31.03.03 12:33



Напълно си прав за това, че нетрябва да се правят такива "лекета" по земята. Съгласен съм и с това, че водните източници са тези които трансформират енергията, самоче не се получава пасивно, а активно, защото водата е в непрекъснато движение! Имено движението прави тази трансформация активна
Недобросъвесните изхвърлят своя "боклук" не само на кръстопът, а и на други доста оживени места. По този начин, наистина се получава енергийно замърсяване на земното поле.
---
енергийната алхимия особено поднесена от гледна точка на човек демонстриращ предимствата на сметалото пред калкулатора е малко несериозна освен ако не е придружена от даването на точния механизъм по който това ще стане.
---
Когато това се прави, се дава не пълният механизъм, а опорни точки. Ако този който трябва да използва този механизъм има неясноти, трябва да попита. Само така може да очаква, че няма да направи нещо не както трябва.
(1)Може да се повиши количеството на използваната от човека енергия, но не и да се добави към нея количество, което да си остане за вечно ползване

Ако човек се научи правилно да насочва енергиите на тялото и духа, няма да е необходимо да се справя с негативните енергии.
(2)Няма нищо лошо в това да потърсиш помощ свише. Въпросът е дали ще получиш такава, каквато очакваш. Обикновено се получава само толкова, колкото е необходимо, защото нищо не идва на готово!
А,
----
..."магическия" парников ефект ...
---
е следствие и на неразумната физическа дейност на човека. Точно за това в него няма нищо магическо
Що се отнася до механизма по който се получава - все още никой не е успял да даде някакво обяснение! Правят се само догатки!

Човек в живота е не това което иска, а това, което може!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.