Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Black Magicнови  
АвторDara_wong (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 22:03



Njakoi da znae kak se pravi cherna magia, ako ima takyv bix jelala da spodeli za kakvo stava vypros@?

Merci predvaritelno.



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано10.02.03 22:38



Detentse na tebe ti trqbva poveche magichesak transplantatsiq na mozak, speshno. Ama daje i meditsinskata magiq ne go moje tova. I predstava si nqmash za kakvo govorish nito kakvo iskash. Magiqta ne e ekzotichno zabavlenie ili sredstvo za da si otmastish na nqkogo. Magiqta e nachin na jivot, a ti mai dori neznaesh zashto jiveesh. E pojelavam ti da namerish tova koeto tarsish.(tova e po-skoro proklqtie ot kolkoto pojelanie)

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано11.02.03 03:36



И аз като всички хора, правя грешки и една от най-трудните ми битки е да ги призная пред някой друг, но все пак.. Греша ли като си мисля, че вторият, или най-много третият ти въпрос по темата ще бъде `А как би могъл човек да се предпази от такова нещо?`, или `А как може да се развали такава магия?`.
Ако не греша, значи знам и другия nick, под който си писала в клуба.

Кратка сентенция...


Тема Re: Black Magicнови [re: Nekros]  
АвторDara_wong (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 06:15



hahaha, glupak.
Abe ja si gledai kefa i ... ne omuvai kvo mi trjabva shtoto samo po nick-namea shte te skapa ako iskam



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор lLSaGor (търсач)
Публикувано11.02.03 11:58



Много страх има зад тези думи ...

Не търси светлината извън себе си


Тема уточнениенови [re: Labrett]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано11.02.03 12:26



Ако съм прав - подхода ми харесва.
Ако не съм, значи чети внимателно думите на Некрос, понеже има много мъдрост в тях.

Кратка сентенция...


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Авторtulpa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 14:48



omuvai, omuvai, che dokato se naUmuvash toku viz te otnesal viatara...
i Umnata na kogo - kakvo



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано12.02.03 12:16



maj spomenavaxme ve4e sa klasificacijata na magiite, moga da ti obarna vnimanie samo na o6te edin aspekt - edn magija moje da se "vidi" kato bjala ili 4erna v savisimost ot izto4nika na sposobnostite na tozi koito ja vijda - primerno ako otide6 pri vra4ka 4iito izto4nik na informacija e demon - edno vazdeistvie 6te go vidi po edin na4in, a drug po drug na4in /toest te vijdat ne6tata i kato aspekti svarsani s tjaxnoto sa6testvuvane/ koeto e isto4nik na potencialni gre6ki v precenkata.

In the God we trust


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано12.02.03 16:36



Bix se uplashil ma kato gledam ti se straxuvash dostatachno i za dvama ni. Mojesh li ? Ako go mojeshe shteshe da go napravish ne da zaplashvash momichentse. No opitai si silitsite, kakvoto pratish sreshtuu men prosto shte go obarna sreshtu teb i shte dobavq i lixva 1000% Za da ne si igraesh edin den da smqtash shte ti go preveda tova oznachava che kakvoto pratish sreshtu men shte umnoja silata mu po deset i shte ti go varna obratno da mu se radvash. No kato vijdam kolko naprednala si v zanqta nqma ot kakvo da se straxuvash po kolkoto i da umnojavash nulata tq pak si e nula, a tvoite vazmojonsti bash kam nula klonqt. Takache ne se pritesbqvai davai smelo napred.

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано12.02.03 17:51



Зависи какво разбираш под "черна".Така както няма добра и зла електро
ника,физика и биология,същото се отнася и до магията.Много,много е важно да изясниш понятието.

Лично аз под Тъмнина разбирам хаосът,небитието/смъртта,подсъзнанието,
абе всичко,което не е Тази Реалност тук и сега.Всичко останало наричам

.

От тази гледна точка всичко свързано с религията,мистиката,окултното,
магията-все се отнася към тъмнината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.