Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 08.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Black Magic  
АвторDara_wong (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 22:03



Njakoi da znae kak se pravi cherna magia, ako ima takyv bix jelala da spodeli za kakvo stava vypros@?

Merci predvaritelno.



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано10.02.03 22:38



Detentse na tebe ti trqbva poveche magichesak transplantatsiq na mozak, speshno. Ama daje i meditsinskata magiq ne go moje tova. I predstava si nqmash za kakvo govorish nito kakvo iskash. Magiqta ne e ekzotichno zabavlenie ili sredstvo za da si otmastish na nqkogo. Magiqta e nachin na jivot, a ti mai dori neznaesh zashto jiveesh. E pojelavam ti da namerish tova koeto tarsish.(tova e po-skoro proklqtie ot kolkoto pojelanie)

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано11.02.03 03:36



И аз като всички хора, правя грешки и една от най-трудните ми битки е да ги призная пред някой друг, но все пак.. Греша ли като си мисля, че вторият, или най-много третият ти въпрос по темата ще бъде `А как би могъл човек да се предпази от такова нещо?`, или `А как може да се развали такава магия?`.
Ако не греша, значи знам и другия nick, под който си писала в клуба.

Кратка сентенция...


Тема Re: Black Magicнови [re: Nekros]  
АвторDara_wong (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 06:15



hahaha, glupak.
Abe ja si gledai kefa i ... ne omuvai kvo mi trjabva shtoto samo po nick-namea shte te skapa ako iskam



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор lLSaGor (търсач)
Публикувано11.02.03 11:58



Много страх има зад тези думи ...

Не търси светлината извън себе си


Тема уточнениенови [re: Labrett]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано11.02.03 12:26



Ако съм прав - подхода ми харесва.
Ако не съм, значи чети внимателно думите на Некрос, понеже има много мъдрост в тях.

Кратка сентенция...


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Авторtulpa (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 14:48



omuvai, omuvai, che dokato se naUmuvash toku viz te otnesal viatara...
i Umnata na kogo - kakvo



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано12.02.03 12:16



maj spomenavaxme ve4e sa klasificacijata na magiite, moga da ti obarna vnimanie samo na o6te edin aspekt - edn magija moje da se "vidi" kato bjala ili 4erna v savisimost ot izto4nika na sposobnostite na tozi koito ja vijda - primerno ako otide6 pri vra4ka 4iito izto4nik na informacija e demon - edno vazdeistvie 6te go vidi po edin na4in, a drug po drug na4in /toest te vijdat ne6tata i kato aspekti svarsani s tjaxnoto sa6testvuvane/ koeto e isto4nik na potencialni gre6ki v precenkata.

In the God we trust


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано12.02.03 16:36



Bix se uplashil ma kato gledam ti se straxuvash dostatachno i za dvama ni. Mojesh li ? Ako go mojeshe shteshe da go napravish ne da zaplashvash momichentse. No opitai si silitsite, kakvoto pratish sreshtuu men prosto shte go obarna sreshtu teb i shte dobavq i lixva 1000% Za da ne si igraesh edin den da smqtash shte ti go preveda tova oznachava che kakvoto pratish sreshtu men shte umnoja silata mu po deset i shte ti go varna obratno da mu se radvash. No kato vijdam kolko naprednala si v zanqta nqma ot kakvo da se straxuvash po kolkoto i da umnojavash nulata tq pak si e nula, a tvoite vazmojonsti bash kam nula klonqt. Takache ne se pritesbqvai davai smelo napred.

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано12.02.03 17:51



Зависи какво разбираш под "черна".Така както няма добра и зла електро
ника,физика и биология,същото се отнася и до магията.Много,много е важно да изясниш понятието.

Лично аз под Тъмнина разбирам хаосът,небитието/смъртта,подсъзнанието,
абе всичко,което не е Тази Реалност тук и сега.Всичко останало наричам

.

От тази гледна точка всичко свързано с религията,мистиката,окултното,
магията-все се отнася към тъмнината.



Тема Re: Black Magicнови [re: Dracoid]  
АвторDara_wong (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 03:19



Ami po-tochno kazano da si otmastish na njakogo koito smjatash che ti e napravil kofti magija... kakvo po tochno oznachava black magic neznam ,no ako ima nachin da se vyrne tova neshto po njakakyv nachin na njakogo... to kak bi stanalo?



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Hamlet di Varna (Shadow)
Публикувано13.02.03 13:00



Quoted:

no ako ima nachin da se vyrne tova neshto po njakakyv nachin na njakogo... to kak bi stanalo?

______

Приниципно, зложеланието се връща рано или късно към източника си - Хаосът не прощава. Някои умеят, както казва Некрос, да връщат подобни неща многократно усилени и (понеже питаш как) - често това става инстинктивно, както ти издишваш въздуха, момиче. Или чрез защита, за изграждането на която трябва да се обърнеш към Некрос. Жалко, че липсата на въздържание и у двама ви вероятно няма да е в полза на идеята да научите нещо един от друг.

Salve


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано13.02.03 16:41



Мисля,че те разбирам.Но ще ти препоръчам нещо по-добро.Не искаш ли магия,която се изпълнява лесно и служи за отхвърляне на този човек така,че нищо от него да не остане в живота ти и никога повече да не се видите и да нямате връзка:без значение дали е приятел,партньор,гадже,
колега и т.н.

Просто изхвърляш човека със силен шут от живота ти.После,вярвай ми,
стана така,че тези,които изхвърлих така,се убиха да ми търсят,да ми се извиняват и във вторият случай СЕКУНДИ след като изпълних ритуала.

После,напук,реших да опитам да върна човека от вторият случай в живо
та ми,но колкото пъти се заприказвам с него,някаква стена се изправя между нас.Той се опитва да говори,но нещо го стяга в гърлото.Или прави
опит да ми подаде ръка за "здрасти",но е имало случаи веднага след това да я отдръпне.Сякаш нещо го притиска.

Ако знаеш английски,давам ти я.



Тема Re: Black Magicнови [re: Dracoid]  
АвторDara_Wong (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 01:17



Ami merci mnogo za infoto , da naistina shte e po dobre taka da se postypi, a v sluchija za men taka shte e nai-dobre.
Тaka che davai angliiskija ne e problem ...
стига да не е написана на много висок стил.

мерси предварително.

бтв. ако искаш ми я прати на е-маила




Тема Молбанови [re: Dracoid]  
Автор lutien tinuviel (na4inae6ta)
Публикувано14.02.03 08:33



Защо не я постнеш? Може да има и други желаещи.



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_Wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано14.02.03 16:55



Първо:налага се да изхвърлиш или да върнеш на този човек всички неща,
които ти е дал-говоря за материални ценности,а за духовните-просто се отречи от тях.

След това вземи билки,които се асоциират със защита:чесън,лук,жълт
кантарион и други,които знаеш,за които се сещаш (или си чувала) и най-важното:които ти дават интуитивно усещане за такава.Не е нужно всички-само няколко.

Нужни са ти още снимката на този човек или нещо писано от него или негова вещ(която да не ти е подарявал!).

Вземи нещо,в което да можеш да запалиш огън(от рода на саксия или някакъв непотребен! съд).

Сложи билките със снимкката (или другите неща) вътре.Запали ги да изгорят и се наслади на пламъка.През това време кажи:

By the crimson and the gold
by basilisk and bloodstone
by the garlic in the fields
by the poppies and what they yield
invisibly I make my shield
to detect thee and deflect thee
and keep thy harm from me.
By dragon's blood and salamanders
by horses when their hooves strike sparks
by the dragon breathing flames
from the Book of Life I erase thy names
I cut the cords and unlock the chains
I sever all the ties by which we were bound
and with impenetrable walls myself I surround
against thy power and its source
against thy evil and its source
Vesta, Pele, Lilith
Kali Kali Kali
I banish thee forever from me
and any harm from thee to me
doubles back and tables turned
thou shalt by thyself be burned
Lilith, Vesta, Pele
Kali Ma Kali Ma
by the power of three times three
I banish thee, I banish thee, I banish thee
I am set free
So mote it be!

(ето затова питах,дали знаеш английски.Преведи си я,изучи я предварително,но ще я изпълниш на английски-римите,ритъма са от голямо значение).
След това(понеже си много ядосана на тоя нещастник)вземи пепелищата и ги хвърли в тоалетната чиния или някоя помийна яма.

Ще се почувстваш адски свободна.

Но не прекалявай-не отхвърляй всеки,на който си ядосана.Добожелате
лен съвет от опит:))).



Тема Re: Молбанови [re: lutien tinuviel]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано14.02.03 17:01



Виж постинга ми по-горе:)).



Тема Re: Thanksнови [re: Dracoid]  
АвторDara_wong (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 03:43



мерси много за магията... дано да помогне заштото тояа направо ми лази по живота! Ще я изпълня веднага :) Само дано да има полза ... как мислиш?
Бтв. Ако знаеш дори и някоя друга от сорта кажи , наи искам нешто кофти да му стане.


мерси и даи нешто е-маил ако искаш.
поздрави от Монтреал.




Тема Re: Black Magicнови [re: Dracoid]  
Автор lutien tinuviel (na4inae6ta)
Публикувано15.02.03 12:19



А имаш ли готов ритуал за обратен ефект? Смисъл да накараш някого да влезе в живота ти?



Тема Re: Thanksнови [re: Dara_wong]  
Автор lLSaGor (търсач)
Публикувано15.02.03 12:24



каквото ти е от вътре ,такова привличаш около теб. Демек : мислиш си за тези неща "Нещо кофти да му стане" злоба ,агресия .... тогава живота около теб ще е препълнен с тях и ще има да се чудиш и да се питащ "що все на мен ми се случват такива неща" и разни от тоя вид. Но всеки сам избира как да живее ,никога не е късно да направиш нов избор :)

Не търси светлината извън себе си


Тема Re: Black Magicнови [re: lutien tinuviel]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано15.02.03 12:46



Няма нужда от ритуал.Използвай psychic work-насочи приятелско или любовно послание към 3тото око на този човек,направи го няколко пъти и виж резултата.Предай му по този начин всичките си чувства и отношение към него.И той ще ти отвърне.НО НЕ КАРАЙ НЯКОЙ НАСИЛА ДА ВЛЕЗЕ В ЖИВОТА ТИ.Ще се каеш горчиво.Защото ти може да си мислиш,че един човек е за теб и ти за него и да се окаже,че не е така.Този метод,който ти давам по горе не действа в разрез с чуждата воля.

Можеш да се изпълниш с отношението (приятелство,любов и т.н)към този човек.То се събира в сърдечната чакра като кълбо от слънчева златисто
бяла светлина.След това можеш да помолиш Елементите да му я "пре-дадат".А ако даден човек е в опасност,преживява криза и т.н.(да речем тежка операция) това ще му вдъхне много кураж.

А непознатият човек ще направи твой приятел или любим.

Това е в общи линии.



Тема Re: Thanksнови [re: Dara_wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано15.02.03 12:48



Споко,вътре в заклинанието има заложено активиране на обратен кармичен удар.Не ти ще решиш какво да му се случи,а Боговете.



Тема Re: Black Magicнови [re: Dracoid]  
Автор lutien tinuviel (na4inae6ta)
Публикувано15.02.03 13:41



Мерси!



Тема Re: Thanksнови [re: Dracoid]  
АвторDara_Wong (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 02:54



Jasno e dano da stane .
Btw. Znaesh li njakoi site za razni takiva magii... ili pak ako iskash mi pishi na sany9@abv.bg

Thanks pak.



Тема Re: Thanksнови [re: Dara_Wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано16.02.03 14:22







Тема Reversal Spellнови [re: Dara_wong]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано16.02.03 22:10



SUPPLIES NEEDED:
*a picture of the person (Or a piece of paper with the person's name on it)
*a needle and black thread
*a black, hand-sown pouch that can hold the picture.

*Do this in a Sacred Circle
*Take the picture of the person and teat it into four pieces.
*Sew the pieces back together while chanting (and vizualizing the magick 'bouncing' back):

You harmed me with you magick
And went against the reed
And now yours will come to you
by the power of 3 times 3
What it was you cast on me
Will now bounce forth unto your own
You've had your fun and games
I hope you've learned you lesson well
For you shall pay the price in full!
*Put the picture n the puch and sew it shut. Bury it in your yard to repeal further magick.


Случайно открих и това,като се рових из архивите.Може да ти свърши работа...

Love can last an eternity,but your loved ones could be lost in an instant


Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
АвторBialMag (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 20:39



Ei, bebche, kato pravish magii po nikneima, mozhesh li da mi iskarash malko ot bialata technost, demek da mi napravish edna svirka ot rastoianie, shtoto takava magia oshte ne sa mi pravili, mnogo sam meraklia....!!!



Тема Re: Thanksнови [re: Dara_wong]  
Авторkarma (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 23:30



"наи искам нешто кофти да му стане" - nali znae6 4e posle i na teb 6te ti stane sa6toto? ... wpro4em jalko za teb.
ima edno detko laf4e koeto oba4e e 100% istina. To glasi: "kakwoto prawi6 NA SEBE SI GO PRAWI6"



Тема Re: Black Magicнови [re: Dara_wong]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано05.03.03 01:16



Aма вий сте много смахнати всичките в тоя клуб!
Много смешно е да гледаш как няколко човека си говорят за неща, от които и ни най-малка представа си нямат. Намерете си някое по-смислено хоби. Даже събирането на марки е по-смислено занимание от тея простотии.



Тема Black Magic!нови [re: hopeless2]  
Автор ЯHУC (художник)
Публикувано05.03.03 22:54



Ами ти случаааааааайно да не би да имаш представа?
Щото май си объркал клуба!

Нее важно кой как изглежда,Важното е какъв е от вътре!


Тема Vmesto da kazvate kak se pravi pomognete da se razнови [re: ЯHУC]  
Автор barry (новак)
Публикувано06.03.03 14:04



Vmesto da kazvate kak se pravi pomognete da se razvali. ot kolko vreme trysja pomosht i nikoj ne mi pomaga tuk.



Тема Re: Black Magic!нови [re: ЯHУC]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано07.03.03 00:47



Не съм объркал клуба. Тъпо е да има толкова много думи, които абсолютно нищо не казват. Много трудно се намира нещо смислено в тоя клуб. Твърде много гарги на клона, дето само грачат безсъдържателни думи и фрази. Тъпо е наистина!



Тема Re: Black Magic!нови [re: hopeless2]  
АвторXaитиaн§ (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 20:01



Абе 6то не си запазиш мнението за собствено?
Колкото и да ти се струва тъпо това е, тук се иска мнение по въпрос , а не разни тъпи изказвания !кат не ти изнася аре .. има една приказка ако не я знаеш ще ти я кажа.
У лево ...



Тема Re: Vmesto da kazvate kak se pravi pomognete da se razнови [re: barry]  
Автор NeonМодератор (Ayah Asher Ayah)
Публикувано07.03.03 21:25



о, я стига си хленчил, да не искаш да ти се моля да ти помогна? ти си човека с проблема да си се отзовал като ти предложих помощ преди няколко месеца. сега ще чакаш и ще си траеш.



Тема Re: Black Magic!нови [re: Xaитиaн§]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано10.03.03 02:23



1. Ако смятах да си запазвам мненията за себе си нямаше да влизам във форумите.
2. Мисля че съм дал мнение по въпроса, няма значение дали мнението ми ти изнася или не, то си е по въпроса.
3. Не приемам насериозно злобни изказвания на долно-нанагорнишки диалект, тъй че повече няма да ти отговарям на постингите, просто си игнориран оттука нататък.

Работата ми е такава, че имам досег с """магията""" почти ежедневно. Просто е много интересно да гледаш как магьосника /магьосницата/ започват да получават неимоверни количества информация когато са във финансова криза, та чак не им стига въздуха да си кажат всичко . Много жалка картинка!
В предните си постинги исках да искажа отношение към хората дето дават компетентни мнения, съдържащи нулева информация. Все ще се намери някой дето да изръси някоя простотия, и цялата тема само с такива пълна. И за да изпреваря тея дето ще ми кажат като не ми харесва да не чета: Ще чета като искам и като не ми харесва ще го казвам, в това е смисъла на тоя форум. Стига с това апатично преписване на модифицирани цитати от езотерични книги. Дайте нещо по-истинско!



Тема Re: Thanksнови [re: Dracoid]  
Автор lutien tinuviel (na4inae6ta)
Публикувано17.03.03 11:53



Извинявай, но ми е любопитно, с каква сила и интензитет действа обратния кармичен удар?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.