Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:)нови  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано28.11.02 19:15



ОТКРОВЕНИЕ ЗА АДА



Мери Кетрин Бакстър



Дами и господа, сега ще чуете най-невероятната история, която някога сте чували в живота си. Господ Исус Христос дойде при Мери Кетрин Бакстър и я взе извън тялото й за 40 последователни нощи и я заведе на обиколка в ада. Сега отворете сърцето си и слушайте откровението, което Бог даде на сестра Бакстър.



Това слово е Божествено откровение за ада, дадено на Мери Кетрин. Благодаря на Бог за тази възможност да запиша на касета книгата си "Откровение за ада", което ми беше дадено от Святия Дух и бе вдъхновено от Исус Христос от Назарет. Приятели, аз давам на Бог славата, почитта и първото място в живота ми. Моля се тази касета да обиколи света и да освободи много пленници. Това е Божието дело и аз се моля Той да бъде издигнат.

През 1976 г., докато живеех в Детройт, щата Мичиган, Бог ми разкри дълбочините, степените, нивата и мъченията в ада. Той също ми показа откровение за звяра и за части от небето. Показа ми какво става с бебетата, когато умрат. Откри ми за служителите на Бог, които не се покоряват на призива си. Той също оживотвори Божието слово за мен, за да мога да ви го представя с откровенията и дълбочините на Святия Дух. Тези неща, които ще чуете, са верни. Те са от Бог. Това послание ще освободи пленниците и ще донесе знание и разбиране на хората в този свят. Не знам защо Бог избра мен ? една съпруга, домакиня - за да разкрие тези неща на света. Това послание ще обиколи света. Ще има гонения, но гоненията ще си струват, ако една душа отиде на небето заради моето свидетелство. Ако можехте да видите душите, които горят в пламъците на ада и ежедневните им мъчения, секунда след секунда, минута след минута, час след час вие ще извикате срещу ада, ще извикате срещу греха, съмнението и неверието. Аз съм израснала в църква на пълното евангелие, но знаете ли, никога не бях чувала да се проповядва за ада така, както Бог ми го показа. Приятели мои, не можете да си представите шока, който преживях и реалностите, които видях, когато Бог ме заведе там. Когато книгите се отварят пред Исус Христос, само Той има силата да изпрати твоето тяло и душа в ада. Има Бог на небето, който създаде небето и земята. Той създаде теб и всеки човек, който някога е живял. Той е СВЯТ Бог, Бог на любов, праведност и справедливост. Той също е Бог на святостта, който отмъщава на всяка душа и всеки грешник. Бог не може да толерира греха. Сега Бог заповядва на всеки човек истински да се покае за своите грехове и да вярва в Неговия единствен Син Исус Христос като Спасител и Господ. Исус слезе от небето, роден от девицата Мария, живя свят живот и накрая умря на Голготския кръст, като проля скъпоценната си кръв като умилостивение пред Бог за нашето спасение. Ако само повярваме в Него...

Сега започвам с дълбочините на моето видение. Господ взе духа ми от моето тяло и ме пренесе в ада заедно със Себе Си. Аз вървях с Исус Христос от Назарет през тази опитност, която ще ви споделя. Бях у дома и се молех в Детройт, щата Мичиган през 1976 г. Бях се молила няколко седмици в Святия Дух. Бях ходила на едно събрание на бизнесмените на пълното евангелие и желаех Святия Дух. Демос Шикарян се моли с мен и аз получих кръщение в Святия Дух. Молих се онази вечер у дома. Беше около 2 часа сутринта, когато Бог ме посети. Съпругът ми и децата спяха. Като се приготвях да си лягам, изведнъж се появи ярка светлина в края на леглото ми. В центъра на светлината беше Исус Христос и беше с вид на млад човек. Беше висок около 1 . 90 м, с много широки рамене. Очите му бяха като реки на вечността. Приличаше на евреин и имаше еврейска прическа. По този начин ми се изяви. Той протегна ръка и каза: "Ела, ела с Мен." Веднага духът ми излезе от тялото и аз застанах до Христос. Погледнах тялото си на леглото до моя съпруг. Господ Исус ми каза: "Не се бой, защото ще дойдеш с Мен и ще отидем в дълбочините на ада и ще разкажеш това на света." Приятели, Исус беше с мен и аз Му задавах много въпроси. Той ми каза: "Ела, дъще." Докато говорехме, спалнята сякаш се отдръпваше и когато с Исус бяхме под покрива на дома ми, аз погледнах към семейството ми. Той каза: "Не се бой, защото те ще бъдат спасени." Исус каза: "Аз казвам на хората: Слушайте Ме и живейте и не се бойте от хората, а от Бог. Защото Аз, Господ, мога да хвърлям душите в ада, а не сатана. Вярвайте в това послание, казва Господ, защото тези неща са верни и истинни. Силите на мрака са реални и съдът е истински. Аз Съм Вратата, казва Исус. Никой не идва при Отец освен чрез Мен. Ето ги думите на това пророчество, защото то е Духът на Господ. Аз Съм Любов и ще простя, Аз, Господ Исус ще взема Моето дете в ада чрез Духа Си и ще й разкажа подробно за частите на ада, за които искам светът да знае. Ще й се явявам много пъти и ще взема духът й извън нейното тяло чрез Моя Дух и ще отидем в ада. Кажи на всички хора по земята, че трябва да го знаят."

Докато бяхме високо в небето, аз се обърнах и погледнах Исус. Той беше пълен със слава и мощ и такъв мир течеше от Него. Аз бях във вид на дух. Той взе ръката ми и каза: "Обичам те, не се бой, защото Съм с теб." Започнахме да се издигаме високо в небето и аз виждах земята под нас. От земята излизаха различни тунели... Те бяха закачени за различни части от земята. Изглеждаха като гигантски мръсни видове ластици и от време на време се движеха по земята. "Какво е тава?" ? попитах Господ Исус, когато се приближихме до един от тях. "Това са порти към ада ? каза Той. ? Ние ще влезем през един от тях в ада." Тогава започнахме да навлизаме в един от тези тунели. Сякаш наистина вървяхме в тунел. Спомням си, че съм чувала хора да казват, че когато са умирали, са вървели в някакъв тъмен тунел. И това наистина беше тъмен тунел. Дълбока тъмнина беше около нас и миришеше ужасно. По дължината на страните на тунела имаше всякакви форми, нахлули към стените. Мръсни, сиви форми на зло и форми на духове стояха край нас. Те можеха да се движат, но стояха плътно до стените. Ужасна миризма и писъци идваха от вътрешността на този тунел и понякога можех да различа формите. Мръсна мъгла покриваше повечето от тях. "О, Господи, какво е това?" Аз се държах здраво за ръката на Исус. Той каза: "Това са зли духове, готови да бъдат пуснати на земята в определено време." Дори се чуваха смехове и смъртни писъци и понякога бяха толкова лоши, че едва можех да повярвам. Да, аз имах всичките си сетива в ада. Формите се опитваха да ни стигнат и да ни докоснат, но не можеха, заради силата на Христос. Вървяхме надолу по този тунел и формите на злото ставаха все по-силни и самият въздух беше мръсен. И само присъствието на Христос ми помогна да не извикам. Приятели, това не е красива гледка, но трябва да вия дам.

Толкова тъжни писъци изпълваха въздуха, когато стигнахме края на тунела. Пронизващи викове и писъци идваха по тъмния тунел, за да ни посрещнат. Можех да чуя всякакви викове, които изпълваха въздуха. Можех да почувствам страх, ужас. Навсякъде наоколо имаше мирис на разлагаща се плът. Никога на земята не съм знаела, че има такива викове на болка, скръб и съжаление, каквито чух. Те бяха викове на умрелите и аз чувах виковете на душите, които бяха изгубени и отишли в ада. Изглежда имаше сила на зли ветрове и малък сектор пред нас. Светлина и тъмни сенки минаваха в мрака. И видях голяма змия, която се движеше... Исус каза: "Сега ще влезем в левия крак на ада. Адът има тяло ? грешниците на света. Както Бог има тяло от вярващи, адът има тяло от невярващи." В ада няма бебета, няма малки деца, няма сакати. Мисля, че най-младият човек, когото видяхме и с когото говорехме, беше на 23 години. Всяка душа, на която Христос говори, продължаваше разговора с Него и те даваха причини, заради които не трябва да са тук. Също даваха причини защо бяха там и затова как са се покаяли в ада за греховете, извършени на земята и как ще се променят ако се върнат. Това беше най-сърцесъкрушителното и тъжно истинско откровение, което някога съм чувала. Дори и Исус извика много пъти: "Отче Мой, имай милост", докато ми разкриваше ада. Адът не е бил създаден за хората, а за дявола и неговите ангели. Исус каза отново: "Ще навлезем в левия крак на ада. Отпред е скръб, тъга и ужас. Зли демони и духове от всякакъв вид са тук. Дъще Моя, зли форми и душите на много хора са пред нас. Ще ти дам сила и защита, докато минем през ада. Много от нещата, които ще видиш, ще спасят много, много души от света. Това е реално. Това е животът, който са си избрали, дъще моя. Не се бой, Аз ще бъда с теб през цялото време. Моето Слово казва, че в последно време тайните на Бог ще бъдат разкрити и това е скрита тайна, разкрита на света." Вървяхме надолу. Ръце се протягаха към нас от тъмнината, но те не ни докосваха поради силата на Господ. Аз стоях много близо до Христос. Излязохме от тунела и повървяхме по кратък път като пътека в левия крак на ада. Исус каза: "В левия крак на ада има много ями. Този тунел се разклонява към други части на ада. Помни, Аз имам всичката сила на небето и земята." Исус беше ярка светлина, по ярка от слънцето и вътре в светлината имаше човек. Понякога Го виждах като дух, а друг път като човек. "Отец говори ? каза Исус. ? Ела, трябва да се покорим и да продължим." В ада човек запазва всичките си сетива, които е имал, когато е умрял. Моите също работеха с пълна сила. Аз бях жива. Когато вървиш в Духа, е много по-реално, отколкото когато вървиш в плътта. Страхът бе от всички страни и неизразима опасност беше навсякъде. Всяка моя стъпка беше ужасна. Докато вървях редом с Исус към първата яма, аз стоях до Христос и се чувствах много сигурна. Исус каза много нежно: "Ела и Ме следвай." Стигнахме до голяма кръгла дупка в земята и Исус каза: "Тук има много такива ями." Доколкото можех да видя, имаше издълбани ями в земята и всяка от тях беше около 1 .20 м широка и 0.90 м дълбока. Сяра беше поставена във вътрешността на тези ями. Във всяка яма имаше душа, която беше умряла на земята. Те бяха затворени в тези ями. Имаше ярко червени пламъци и в центъра на тази яма имаше друг огън с пламъци, високи около 50 см, които понякога ставаха големи пламъци. Имаше душа във всяка яма и тази душа беше затворена вътре във вид на скелет. "Боже мой ? извиках, - не можеш ли да ги освободиш?" О, колко тъжна беше гледката им! Помислих си: Боже мой, това можех да съм аз, когато се бях отклонила от Теб.

Хора, аз се моля Божият Дух да докосне сърцата ви както никога преди, докато четете това и никога да не забравяте, че днес има хора в ада, които викат за милост. Ужасите, за които ще ви разкажа, са толкова реални и толкова тъжни за слушане. Умолявам те, ако си грешник, покай се, ела при Исус и бъди спасен. Ако си непостоянен християнин, покай се преди да е твърде късно, защото само чрез проливането на Неговата кръв можем да бъдем спасени от онова място.

Стигнахме до първата яма и тогава чух вик от грешника вътре. Видях формата на един скелет, която викаше: "Исусе, имай милост."

"О, Господи мой ? казах аз, ? това е глас на жена." Исках да я извадя от огъня. Нейният вид съкруши сърцето ми; скелетът-жена говореше на Христос и аз я слушах поразена. Видях горящата й плът да виси на конци по цялото й тяло. Плътта й гореше и падаше. Тя беше скелет с мръсна мъглявина отвътре, която беше нейната вечна душа. По цялото й тяло висяха части плът. Беше пълно с развала и бе пепелява на цвят. Огънят бе обхванал краката й с малки пламъци и продължаваше да се издига по тялото й. Изглежда тялото й гореше постоянно. Понякога пламъците бяха като въглени и като че ли тя се протягаше към Исус. Горящата плът висеше по нея и цветът й беше мъртво сив; главата й нямаше коса. Очите й бяха като празни гнезда, но тази душа имаше всичките си сетива, с които беше умряла. Приятелю, викове и въздишки на съжаление, каквито никога не си чувал, идваха от тази душа. Без надежда, без любов в ада. Исус каза: "Дете Мое, ти си тук с Мен. Нека светът знае, че заплатата на греха е смърт и адът е реален." Отново погледнах към жената и видях червеи, които пълзяха по нея и по части от скелета й и огънят не ги нараняваше. Исус каза: "Тя знае и чувства в себе си."

"О, Боже мой, извиках, имай милост." Когато огънят стихваше, ужасното горене започваше отново и отново. Аз гледах ужасена. Силни викове, дълбоки въздишки разтърсваха тази душа ? загубена, без изходен път, без надежда. "Исусе, защо тя е тук?" Исус каза: "Ела, ще ти кажа по-късно." В следващата яма имаше една жена, която стоеше на колене и сякаш търсеше нещо. Цялата й форма беше в дупки. Костите й се виждаха и сякаш имаше нещо като рокля, не знам защо. Главата й бе наведена надолу... имаше огън навсякъде... очите й бяха като празни гнезда. Малък огън гореше около краката й. Тя коленичеше сред сярата в ямата и се катереше по стените й. Огънят гореше ръцете й... "О, Господи, Боже ? извика тя, ? искам да изляза, искам да изляза." Като гледахме, тя стигна ръба на ямата с краката си и аз си помислих, че ще излезе. Тогава един голям демон, с големи криле, които изглеждаха счупени на върха, отиде до нея. Цветът му беше кафяво-черен. Имаше косми по цялото му тяло. Очите на този демон бяха вдлъбнати в главата. Той отиде до жената и я блъсна много силно обратно в огъня. Аз гледах с ужас как тя падна сред пламъците. Толкова я съжалих. Исках да я прегърна, да се моля за нея, за да я изцери Бог и да я изведе от това ужасно място. Исус разбра мислите ми и каза: "Дете мое, присъдата е произнесена. Бог говори. Още от дете Аз я призовавах при Себе Си, за да Ми служи и да Ме следва. Когато беше на 16 години Аз идвах много пъти и се проявявах в живота й. Казвах й: Предай Ми живота си, предай Ми сърцето си. Аз искам да те уча на Моите пътища, защото те призовах за Моята цел. Не се бой и върви с Мен. Бъди мила, добра и простена. Дълги години Аз я призовавах, дете мое, но тя не чу, не послуша. Тя каза: Някой ден ще Ти служа. Нямам време за Теб сега, Господи, нямам време. Искам да се насладя на живота."

Тогава жената каза на Исус: "Душата ми е много измъчвана. Няма изходен път. Аз исках богатства, слава, разкош и ги имах. Можех да купя всичко, което исках. Аз самата си бях шеф. Бях най-хубавата жена на своето време. Когато умрях, не можех да ги взема със себе си ? изплака тя. ? О, Господи, Боже, адът е толкова реален, толкова ужасен. Не мога да спя и не мога да умра. О, Боже мой помогни ми." Жената погледна Исус и каза: "О, скъпи мой Господи, само ако Те бях послушала! Винаги ще съжалявам за това. Няма край страданието ми. Ще дойде денят, когато ще бъда хвърлена в огненото езеро. Зная съдбата си. Това е завинаги. Мислех, че ще Ти служа един ден, когато съм готова за това. Мислех, че Ти ще ме чакаш ? колко съм сбъркала. Аз бях най-търсената жена поради красотата ми през онова време. Да, Бог ме призова към покаяние, говореше ми. През целия ми живот ме привличаше с връзки на любов. Аз си мислех, че мога да използвам Бог, когато се нуждая от Него. Той винаги беше там. О, да, аз използвах Бог. Той толкова се опитваше да ме накара да Му служа през цялото време, но аз не предадох целия си живот и своята любов на Него. Тогава дойде времето, когато мислех, че вече не се нуждая от Бог. Мислех, че Той продължава да стои до мен, решен да ме обърне към Себе Си. О, КОЛКО СЪМ БЪРКАЛА! Сатана започна да ме използва и аз започнах да служа на него повече, отколкото на Бог. Обикнах него повече от Бог. Обичах да греша и не се обърнах към Бог. Сатана използваше красотата и парите ми. Всичките ми мисли се обърнаха към дявола и към това колко сила можех да получа от него. Въпреки това Господ Исус продължаваше да ме привлича, но аз отказвах. Казвах си: Имам и утрешния ден, тогава ще се обърна към Исус. О, Боже мой, колко съм бъркала! О, Господи, моля те, освободи ме!"

Докато говореше, костеливите й ръце се протегнаха към Исус. Пламъците се издигнаха и започнаха да я горят. О, колко тъжен бе нейният израз на болка. Исус каза: "Присъдата е произнесена."

Отново продължихме в левия крак на ада и пред нас видях ето какво: бяхме на една суха и изгоряла пътека. Писъци изпълниха мръсния въздух и силите на смъртта бяха наоколо. Имаше такава ужасна миризма, че едва дишах. Беше тъмно, с изключение на светлината на Христос и пламъците в ямите. Доколкото можех да видя, имаше огнени ями и горящи души. Викове на СЪЖАЛЕНИЕ имаше навсякъде. Демони от всякакъв вид минаваха край нас. Но не можеха да ни докоснат. Демонични духове от всякакъв вид и ръст минаваха и говореха. Исус ми позволи да ги чуя. "Вървете ? казаха на по-малките дяволи, ? направете много зло, причинете проблеми в домовете и донесете наранявани. Ще имате награди, щом свършите."

Хора, помнете, аз цитирам това, което демонът каза ? "Помнете тези, които имат Христос за Спасител и внимавайте на тях. Те имат силата да ви изгонват. Само да споменат името на Исус, вие трябва да бягате." Хора, чувате ли това? Знаете ли познанието, което Бог ни е открил. Има толкова много, което Бог иска светът да знае. Продължихме надолу по пътеката, оставяйки злите демони да продължат техните разговори за това, какво ще правят. Но аз си спомням как се страхуваха от името на Исус и от тези, които познават Господ и знаят как да ги изгонват. Чух викове на болка. Незабравими звуци бяха навсякъде. "Господи мой, Боже мой ? казах аз, ? кое е следващото?"

Продължихме нататък покрай други зли същества и други огнени ями и спряхме до една. Вътре имаше един висок мъж и аз го чух да проповядва Евангелието. Погледнах учудено Исус за отговор. Както винаги, Исус знаеше мислите ми и каза: "Някога на земята той беше проповедник на евангелието и понякога говореше истината и Ми служеше." Аз се чудех какво правеше този човек в ада. Той беше висок около 1.80 м и скелетът му беше мръсно сив. Изглежда имаше части от дрехи по себе си. Аз се чудех защо. Те бяха целите в пламъци, горящи, накъсани и изхабени. Горяща плът висеше на косми по скелета му. Той също беше мъртво сив и ужасна миризма идваше от него. Гледах с ужас, когато човекът разпери ръце, сякаш държеше книга. Започна да чете стихове от въображаема книга. Човек има всичките си сетива в ада и те са много по-силни отколкото на земята. Спомням си какво каза Исус тогава. Той каза: "Слушай го, дете мое." Човекът четеше стих след стих. Исус каза на човека с много любов в очите Си: "Тихо. Мълчи." Човекът веднага спря да говори и тялото му бавно се обърна и каза на Исус. Душата на човека беше в тази форма и той каза на Господ: "Господи, сега проповядвам истината на хората. Сега, Господи, позволи ми да отида да кажа на другите за това място. Зная, че на земята не вярвах, че има ад. Нито пък, че ще дойдеш отново. Аз компрометирах хората в моята църква. Не харесвах никой, който бе различен по раса, вяра или цвят. Накарах много хора да отстъпят от законите Ти, Господи, направих мои собствени правила за небето и ада, за право и грешно. Оставих много да се заблудят. Накарах много да се спънат в святото Ти Слово. О, Господи мой, знаех това много добре. Вземах пари, о, Боже мой, аз крадях. Не платих ли достатъчно, Боже, за моите грехове. Сега ще върша правда, Господи, няма да вземам вече пари от църквата. Сега се покайвам пред Теб, Господи Исусе. Ще обичам всички хора от всички раси." Исус каза: "Ти изопачи Святото Слово на Моя Отец. Ти скри истината. Удоволствията на този свят бяха по-важни за теб. Дори Аз Самият те посетих, за да те обърна, но ти не послуша. Човече, ти вървеше в своя си път и злото бе твоят господар. Ти знаеше истината, но не се покая и не се обърна към Господ твоя Бог. Исус бе твоят Спасител. Аз бях там през цялото време. Присъдата е произнесена. Исках да се покаеш, но ти не го стори."

Сатана винаги се противи на Христос. Знам, че ако този човек бе послушал, нямаше да е тук днес. О, хора, МОЛЯ ВИ, слушайте! Исус каза: "Ти трябваше да казваш истината и да обръщаш мнозина към правдата. Човече, ти знаеше пътя на кръста. Знаеше пътя на правдата. Знаеше го! Сатана изпълни сърцето ти с лъжи и грях. Трябваше да се покаеш искрено, а не наполовина. Божието слово е вярно и не лъже! Твърде късно, твърде късно!" Тогава човекът размаха юмруци към Исус и Го прокле. Исус извика: "Отче Мой, имай милост." Исус каза: "Дете мое, словото Ми е ВЯРНО." С тъга отидохме до другата дупка. Човекът продължаваше да вика и да кълне Господ. Като чух такива вулгаризми, сърцето ми се съкруши, заради тези души, горящи в огъня на ада и заради това, че проклинаха Господ. Надолу по пътеката имаше такива души и те бяха в огнени ями. Ръце, горящи в огнени пламъци се протягаха към Исус, молещи за милост, докато минавахме край тях. Имаше такава болка в гласовете им. Те викаха: "О, Боже, не мога да умра. Господи Исусе, имай милост за душата ми." Всичките умрели бяха изсъхнали и горящи. Мислех в себе си, че си струва да се покаеш преди да дойдеш тук. Стенания, викове, писъци и въздишки на съжаление бяха навсякъде в това място. Няма изход, няма надежда, нито любов в ада. "Няма вода, а ние сме жадни. Спомняме си всеки грях, който някога сме извършили. Помним всяко нещо, което сме правили на земята. Помним колко хора дойдоха да ни кажат да се покаем и да се обърнем към Господ. О, Боже, имай милост за душите ни." Костеливите ръце се протягаха към Христос, докато вървяхме край огнените ями, които бяха навсякъде из ада.

"О, Господи ? извиках аз, ? дай ми сила да продължа." Исус каза: "Словото Ми е вярно и се сбъдва, ако хората не се покаят от греховете си и не поискат да дойда в сърцето им и да им простя чрез Моята кръв, която се проля, за да измие греха им. Но ако признаят греховете си и дойдат при Мен, Аз ще ги очистя от всичките им грехове. Аз Съм Верен и Праведен. Ще измия всичките им грехове, ако истински се покаят и Ме помолят да дойда в сърцето им и да спася душата им."

Всяка душа, която говореше с Христос, се опитваше да даде доводи за това защо не трябва да е там или защо е там. Исус винаги им даваше Святото Си Слово. Ние сме съдени от Неговото Слово. Исус каза: "Сега ще отидем в корема на ада. Ела и Ме следвай." Големи змии, огромни плъхове и много зли духове бягаха от присъствието на Господ докато влизахме в друг тунел, който водеше към корема на ада. Змиите ни съскаха и плъхове бягаха покрай нас. Вървях много близо до Исус. Имаше много зли звуци, големи пепелянки и тъмни сенки наоколо. Исус беше единствената светлина. Стоях много близо до Него. Зли дяволи и духове имаше навсякъде покрай стените на тунела, докато стигнахме до друга част на ада. Тези зли същества минаваха покрай нас запътени към земята, за да извършат волята на сатана. Усещайки моя страх в това тъмно, мръсно, зло място, Исус каза: "Не се бой. Съвсем скоро ще стигнем края." В ада има различни степени, различни мъчения и различни нива; различни видове мъчения за различни души. Щяхме да отидем при идолопоклонниците, които на земята са се покланяли на дявола. В корема на ада бяха отстъпилите проповедници, хомосексуалистите, неправедните. Има всякакви мъчения за различните души в ада. Приятели, сатана измъчва тези души. Трябва да признаем, че служим на Бог на любовта, но и също на Бог на възмездието и Бог на съда. Той е справедлив Бог, праведен Бог. Ние трябва да се събудим за тази истина и реалност и да имаме правилен баланс според святото Му Слово.


bllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gadno nali
i vse pak kvo mislite za propagandata



Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:)нови [re: mario_prost]  
Авторkore (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 21:23



АДА Е РЕАЛЕН НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ВЯРВАШ ИЛИ НЕ - НЯКОЙ ДЕН ВСЕКИ ЩЕ ГО РАЗБЕРЕ - И ТЕЗИ КОИТО ЩЕ БЪДАТ В НЕГО И ТЕЗИ КОИТО НЯМА :) А ПРОПАГАНДА МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ВСЕКИ СЛУХ СЪЩЕСТВУВАЩ НА ТАЗИ ПЛАНЕТА



Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:) [re: mario_prost]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 04:48



Не мога да повярвам!!!! Каква неосъзната пропаганда правиш самия ти точно в този клуб!!!
Недей така, Марио! Без да искаш ще вземе някой сатанист да прочете и да се обърне към Бог!!!




Тема Е гат`ти Бозата! Изчетох я!нови [re: mario_prost]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано29.11.02 15:07



Ти сериозно ли вярваш на тая боза?
В Православие, Християнство и Религия взети заедно по-голяма не съм срещал, а там определено са изобретателни в постването на буламачи.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:нови [re: mario_prost]  
Автор defyl (d0m0n)
Публикувано29.11.02 15:22



eftina boza ot 5 stinki
ne e istina prosto horata s kfi gluposti se zanimavat
ne v 4as ne v 4as ama nqkoi mnogo ne e v 4as
napravo se 4udq kfo da kaja na taq rqdka boza
mi da vzema da napisha edna takava statiq no za raq
garanciq 4e she go d0karam perfectno prosto
da kaja li ...O sve6tenna prostota...ili da ne go kazvam
aide nqma she si zamyl4a komentara e izlishen ...4ista zaguba na energiq da se 4ete tfa, d0bre 4e go pregledah po diagonalnata sistema no i tova beshe mnogo
mda nqkoi pak se nalapa s energiq za 4ujda smetka, no she mu presedne

haide sys zdrave

I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill
Man is the dream of the d0lphin


Тема re: egati bozataнови [re: defyl]  
АвторKOKO-BRAlZ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 16:05



Abe dali e boza ili ne vseki sam 6te si preceni.....ne mislq ,4e koito i da bilo moje da dade mnenie dali tva e boza.....za vseki e razli4no.Za tez ,koito e boza .....ami zna4i si stoite tam v onzi izmislen svqt i zabludata vi e obgarnala kat "ASTRAGANENO PALTO" MISLITE SI 4E TOPLI I VI E (CAPS-A MI ZALEPNA) mnooooogo priqtni4ko tam.....da ma ne.....4asat na istinata 6te doide za vsi4ki i togava 6te vidim koi kva boza 6te pie i nai-vajnoto kade 6te q pie i nai nai nai nai ve4e s KOGO 6TE Q PIE:))))))))))))))))) az znam s KOGO 6te q piq i za tova prodaljavam natam nakadeto sam tragnal.I za vas ne e kasno i imate 6ans.........dano taz sladka bozi4ka da q piem na edno i sa6to mqsto....mnoo 6te se radvam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elate da piem bozi4ka s BOG....tam 6te e bezplatna



Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:нови [re: defyl]  
АвторKOKO-BRAlZ (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 16:05



Abe dali e boza ili ne vseki sam 6te si preceni.....ne mislq ,4e koito i da bilo moje da dade mnenie dali tva e boza.....za vseki e razli4no.Za tez ,koito e boza .....ami zna4i si stoite tam v onzi izmislen svqt i zabludata vi e obgarnala kat "ASTRAGANENO PALTO" MISLITE SI 4E TOPLI I VI E (CAPS-A MI ZALEPNA) mnooooogo priqtni4ko tam.....da ma ne.....4asat na istinata 6te doide za vsi4ki i togava 6te vidim koi kva boza 6te pie i nai-vajnoto kade 6te q pie i nai nai nai nai ve4e s KOGO 6TE Q PIE:))))))))))))))))) az znam s KOGO 6te q piq i za tova prodaljavam natam nakadeto sam tragnal.I za vas ne e kasno i imate 6ans.........dano taz sladka bozi4ka da q piem na edno i sa6to mqsto....mnoo 6te se radvam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elate da piem bozi4ka s BOG....tam 6te e bezplatna



Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:нови [re: KOKO-BRAlZ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 17:12



Бог да не ти е благотворителна организация, че да те награждава за каквото и да е?

Откъде си сигурен че бог не отглежда праведните души за нещо като екологично чиста храна (както ние отглеждаме овце например)? Няма да ти признае я. И ти се грижиш за овчиците на село, а после ги хапваш с винце.



Тема Za brat KOKOнови [re: KOKO-BRAlZ]  
Автор defyl (d0m0n)
Публикувано29.11.02 19:12



mislish gre6no
mda 4ove6tinka proqvqvash "ne mislq, 4e koito i da bilo moje da dade mnenie dali tva e boza...."
spri da mislish togava
kfo zna4i "ASTRAGANENO"
idealno 4e znaesh kyde koga s koi i kolko she piesh boza
vse pak tvoq pyt ti si go izbirash pone tuk
razlika pravish li mejdu BOG i Gospod ?
6to li popitah

I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill
Man is the dream of the d0lphin


Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:нови [re: ...]  
Автор defyl (d0m0n)
Публикувано29.11.02 19:17



tova s kyf to4no privkus go kazvash ili sam da se se6tam?
hubav promisyl
no az dyrja da mi razqsnish tvoqta gledna to4ka
i daje nastoqvam i she tropam s krak i she she reva d0kato ne go napravish

I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill
Man is the dream of the d0lphin



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.