Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Мали....нови [re: defyl]  
Автор ld1oT4eTo (Ид1оТ)
Публикувано29.11.02 20:21



КОКО..... ама ти сериозно ли...... мислиш ли, че ше пиеш боза с БОГ? Прав си, всеки има право на мнение и за т'ва няма да ти казвам колко си прост. Обаче има един проблем.... ти казваш да не обсъждаме к'ва боза е този текст, защото всеки си има право на мнение, а после казваш как всички ще отидем в ада .Пич, айде да не ми казваш каде ще отида... от де пък ти си сигурен, че ще отидеш там, където твърдиш? От де си сигурен че точно ти ще пиеш боза с бога и няма да плащаш... а? Аз пък ти твърдя че ще убивам цял живот и после ще гледам от...хм...от "рая" как се пържиш в "ада".Абе... няма к'во да коментирам.....Направете си клуб "велики магьoсници и всезнайковци".Там всички за които "клубарите" (от клуб магия) са леваци грешници и т.н. . Тоест всички които са велики магьосници или пак знаят всичко за света и за тях ние сме грешници и ще отидем в ада да си ходят там...

And may the force be with you!
Copyrighted©All Rights reserved®


Тема Re: ...нови [re: ...]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано29.11.02 20:22



Ако изобщо имаш някакво самомнение, ще знаеш че има огромна разлика между овцете и хората. И ако за нас хората овцете са просто суровина, то за Бог човешката личност е много по-ценна. Проблема на нас хората е че прекалено много мразим самите себе си и не можем да приемем че Създателя ни може да ни приема и обича такива каквито сме. Даже повече от това - отрича се от своето си за да можем ние да имаме всичко. Но това че толкова се "самомразим" е резултата от греха.... (знам какво ще ми кажете вие кастанедистите - грях няма) И ако можехме само за миг да се видим през очите на Бог, то всеки би осъзнал, преоткрил и най-вече оценил себе си и би бил по-пълноценна личност. Би придобил това достойнство, което е присъщо само на хората които са уверени че са обичани.



Тема Re: ...нови [re: midnight]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 02:44



Ти да не си секретар на бога че знаеш такива подробности? Съмнявам се че знаеш замислите му. Пък и нали е непознаваем по дефиниция?



Тема Re: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:нови [re: defyl]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 02:51



Основно сещай се сам.

От известно време обмислям тази идея, и все повече ми харесва. Пък и аналогията се избистря повече.

В стадото има овни-водачи (светите отци) които всички трябва да следват. Който се отлъчи от правия път, отива при дявола (вълците го изяждат). Стадното поведение е задължително. Изобщо, струва си човек да се позамисли за какво Бог може да ползува такава регулярна доставка на души. Пък като му дойдат гости сигурно ни спретва и някоя война, щото май не държи запаси...

Засега това е моята гледна точка.



Тема Re: ...нови [re: ...]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 13:16



Някой ще каже ли нещо по темата.... Човека е задал въпрос: kakvo mislite za tova? ama go pro4etete purvo:) Тези клубни истории са ми много странни И, господин ..., ако искате да коментирате темата за Бога може да откриете собствен постинг. А ако не, можем да поговорим лично - дори очи в очи Макар че от безкрайни дискусии полза почти никога няма. Все пак от другата страна на това "почти" понякога е истината..........



Тема Re: ...нови [re: ...]  
Автор defyl (d0m0n)
Публикувано30.11.02 15:11



midnight ne e sekretar az sy6to ne sym, no az pone imam predstava koi sa sy6testvata koito igraqt tazi rolq...edva li sym edinstven
oba4e ti mnogoto4ko opredeleno ne go znaesh, osven tova otkyde pyk ti si siguren koi kakyf e ? i ne se izjivqvai kato nqkoi koito pishe d0sieto na Bog/Gospod/Syzdatel whatever...
Drug vypros kym teb imash li pone begla predstava kakfo e tova ne6to na koeto kazvash 4e sme sekretati ?
opredeleno nqmash...
o6te edna zabelejka...tova sy6testvo ( dumi4kata Syzdatel nai mnogo mi d0pada )
ne otglejda nikoi...vseki se otglejda sam i vseki reshava kyde i kfo she pravi...
no ti moje da ne si porasnal da go razberesh
a 6to se otnasq d0 osnovata ti idea i moje bi strahove ot neq...4e vidish li Syzdatelq she ni izpapka...she te ostavq sam da stignesh d0 istinata

I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill
Man is the dream of the d0lphin


Тема Re: Мали....нови [re: ld1oT4eTo]  
АвторKOKO-BRAlZ (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 21:01



Idiot4eto,iskam samo da ti kaja ,4e az ne sam ot horata koito mogat da badat provokirani ot opredelen tip darjanie v slu4aq tvoeto prosta6ko.Ne si misli ,4e dumi ot 4ovek mogat da me obidqt.....:))))) ama tova e po-skoro sme6no,4e vaob6te go pravi6.Moje bi hora kato teb sa nasabrali tolkova zloba v sebe si ,4e ne im ostava ni6to drugo osven da se darjat po-tozi na4in.Za tova ot kade 6te me gleda6 i ,4e 6te ubiva6 cql jivot...ami moga da proronq edna salza za teb MILI4AK........sajelqvam te naistina.Tova kakvo 6te pravi6 kak 6te se darji6 s horata i vsi4ko ostanalo si e samo tvoq rabota,no povqrvai mi ,4e 4asa na istinata 6te doide i togava .......?
Mislq,4e tezi nqkolko izre4enija koito pro4etoh sa mi dostata4ni da razbera 6to za stoka si bez mito....ne mi e nujno da sam te vijdal.
BOG te obi4a.....ne si misli ,4e si zabraven ot NEGO i znai ,4e TOI te 4aka!!!!!!!!!!!1



Тема Re: Мали....нови [re: KOKO-BRAlZ]  
Автор ld1oT4eTo (Ид1оТ)
Публикувано30.11.02 23:18



Хах... онова беше нещо като пример...признавам беше малко глупав пример ама...друго имах предвит....че всеки си живее живота и никой не му даржи сметка как го прави....имах предвит че АД няма....не си мисля, че сам забравен от бога.... хах... хора като Теб ме размиват.И още нещо....уважавам мнението на другите,но клуб "магия" не е за да се обсъжда има ли АД и РАЙ, или няма.....
Доколкото аз знам,клуб "магия" е за да се обсъждат различни магически техники и да се помога на хората, които имат нужда (всички молби за помощ.... Любовна Магия.. и т.н). Може да не е предвиден за това, но сега за това се използва.... теми като тази могат да отидат в клуб "Религия" а от някои дори няма смисал.... колкото и да спорим двамата, нито аз ще те убедя че си заблуден, нито ти ще успееш да убедиш мен в съшото .

And may the force be with you!
Copyrighted©All Rights reserved®


Тема Re: ...нови [re: defyl]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 02:20



Щото и аз не съм секретар на Бог.

От тази гледна точка моята "хипотеза" да я наречем, е точно толкова вярна, колкото и вашата - че е създател и незнам какво си. То може и да си пораснал, но никога няма да си сигурен в нещата, поне на този свят. В този смисъл нито ти, нито аз разбираме нещата, но аз поне не се пъча излишно.



Тема Re: Мали....нови [re: ld1oT4eTo]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано01.12.02 18:19



e eeeeeeeeetaka mi haresva eto 4e ima nqkakva dinamika v kluba makar i....... e ni6to.nali vi kazah 4e 6te vnesa molko dinamika tuk
mario_prost




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.