Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕ  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано18.11.02 17:33



ПЪРВО ИСКАМ ДА ПОПИТАМ, НЯКОИ ОТ ВАС ХОДИЛ ЛИ Е НА МЕСТА НА СИЛАТА И КАКВО Е ПРИЖИВЯЛ ТАМ СПОДЕЛЕТЕ АКО ИСКАТЕ.
КАНЯ ВСИ4КИ КОИТО ЖЕЛАЯТ ДА ДОИДАТ В ЕДНА ПЕЩЕРА НА СИЛАТА .АКО НЕМОГАТ ДА ВИДЯТ НИЩО ТАМ ТО ПОНЕ МОГАТ ДА НАУЧАТ ПОВЕЧЕ ЗА СЕБЕ СИ .ВСЕКИ КОИТО НЕГО Е СТРАХ МОЖЕ ДА ДОИДЕ .ПОВЕ4Е ПОДРОБНОСТИ ПИТАИТЙ ТЕ МЕН.
МАRIO_PROST



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: mario_prost]  
Автор Morti ()
Публикувано18.11.02 19:15



Как ще ходим ? материално или астрално/ментално ?



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: mario_prost]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано19.11.02 09:00



Kade se namira vaprosnata peshtera?

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: mario_prost]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано19.11.02 10:14



на призива "ела с мен в пещерата" се отзовавам само око има хубава мадама

The Space is my home


Тема Да и какво?нови [re: mario_prost]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано19.11.02 11:44



Ходил съм.
Не са малко, има ги почти навсякъде стига да ги усетиш.
Та за какво ти е тая дупка, след като има далеч по-приветливи места?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: Morti]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано19.11.02 14:37



putuvanetoe v trite aspekta ot samiq teb zavisi da li 6te stigne6 nqkude ot trite niva



Тема Re: Да и какво?нови [re: valsodar]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано19.11.02 14:44



muga da te uverq 4e tova mqsto e hiladi puti po silno ot vsi4ki mesta koito si hodil az samiqt sum hodil na dosta.i to 6te te otvede do nepoznati dulbini na suznanieto no za da se ide tam vseki trqbva da e gotov i da ima dosta4no sila/energia za izdurgi i na4e posledstviata se nepredskazuemi. a ako teb te e strah ot pe6teri e drugo ne6to:)



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: Nekros]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано19.11.02 14:50



pe6terata se namira v podopite i ima legenda za neq:)



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: mario_prost]  
Автор [Archaic] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано19.11.02 15:28



Interesno Mario...
Interesno mi e s Satanistichnite si idei dokade shte stignesh...
A za Rodopite Znam che ima strahotna sila tam....+ tova malcina sa chuvali no v rodopite ima polovinata ot korennoto naselenie sa Egiptqni...
I tam se zadarja edin ot energiinite prastnei na Zemqta...
Shte mi e interesno da otideme i da vidime tova mestence....
Taman moje i malko da se izchistq...
A tova koga vaznamerqvash da stane...?!
P.P.
Mnogo pozdravi na Samael!

Blessed Be!!!


Тема Честно казано...нови [re: mario_prost]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано19.11.02 18:33



...не виждам смисъл да се вра по дупки , за да намеря необходимата ми енергия.
Има си далеч по-ефективни начини за зареждане, от това да се мяткаш по разни разломи и да тръпнеш в очакване на Годо.
На пещера бих отишъл по съвсем друг повод, но все пак благодаря за поканата.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Честно казано...нови [re: valsodar]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано20.11.02 11:20



tam ne se hodi za zaregdane ako si pro4el kavo sum pisal 6te razbere6.tova mqsto ti dava tlasuk na suznanieto da stigne drugi niva za koito ne si i podoziral 4e gi ima a za da go postigne6 trqbva da si suhranil dosta4no energia v protiven slu4ai e smurtonsno v prqk i prenosen smisul vuzmognoe tqloto ti da ostane givo no suznanieto da ne se vurne v nego............



Тема Re: Честно казано...нови [re: valsodar]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано20.11.02 11:23



tam ne se hodi za zaregdane ako si pro4el kavo sum pisal 6te razbere6.tova mqsto ti dava tlasuk na suznanieto da stigne drugi niva za koito ne si i podoziral 4e gi ima a za da go postigne6 trqbva da si suhranil dosta4no energia v protiven slu4ai e smurtonsno v prqk i prenosen smisul vuzmognoe tqloto ti da ostane givo no suznanieto da ne se vurne v nego............



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: [Archaic]]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано20.11.02 11:40



purvo da te popitam za6to smqta6 4e sum satanist?:))da v rodopite e knzentrirana dosta sila i horata ot drevnosta sa go znaeli.a za vuprosnoto mqsto vseki koito iska da se razviva napred ida polu4ava realni znania a ne da 4erpi samo ot knigite .mqstoto dava tlasuk na suznanieto i samo ot 4oveka zavisi na kude 6te trugne..... vuzmognoe koito ima dosta4no energia da subere drugi svetove....:))))))))
aide nqmali smeli otkrivateli tuk ili samo knigni pluhove :))))))))))



Тема Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано20.11.02 16:12



Тия истерии, как нещо ще те катализира и въздигне... заиби!
По-добре си е со кротце, со благо и малце кютек!

А,.. интересно ми е откъде си сигурен, че това което въздига твоето съзнание, нама да се окаже на по-ниско ниво от това, с което работя към момента?
По-точно въз основа на какво ти е препоръката, след като нямаш инфо кой в клуба на какво ниво е към момента?
Просто ми е любопитно, ако искаш не отговаряй!
Може би... един съвет. За в бъдеще дай - малко по-ясни описания на ... предложенията си, така хем ще се избегнат недоразуменията, хем и ще е благ моабета!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема okнови [re: valsodar]  
Автор none (WhiteWitch)
Публикувано22.11.02 07:53



Dai mi Mqsto, Data i Chas!

Shte doidem nqkolko dushi!

Oswen ako i towa ne e porednata awanturistichna mechta... !



Тема Re: okнови [re: none]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано22.11.02 14:47



eto vvi moqt gsm 089 807 206 pratete sms da se sre6nim i da oto4nim podrobnostite
mario_prost



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: valsodar]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано22.11.02 14:52



taka kakto zvu4i6 ili obi4a6 smo prikazkite ili te e strah ot tumnoto:)tvoq si rabota.a za suznanieto to si li4i na kakvo nivo ste po tova kak mislite itulkuvate ne6tata a za po podrobni obqsnenia moge samo o4i v o4i:)
mario_prost



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
АвторKalina (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 19:48



pogledni po vnimatelno kakvo ti kazva toi.



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: Kalina]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано26.11.02 19:24



e 6te mi obesni6 li ako obi4a6 po podrobno.6to to estestvinia put spored men ne da sedi6 i da 4aka6 da padne qbulkata ot klona:))))



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
Автор Legion (nepokist)
Публикувано27.11.02 20:25



Krushata ne pada po-dalech ot darvoto!
Povecheto magyosnici sa se uchili ot knigite.
Kakto znam Ti(!)Mario_Prost ne spadash kum tyah.eto zashto znam che estestveniyat put na razvitie ti e poznat.
No kak da go obyasnish na drugite?[image]fecaljapan.jpg
[/image]kogato ne iskat da razberat!
Na vsyakude se sreshtame s izrodi i urodi.
Kak mislite tyahniyat svyat dali e savurshen.
Dali te mogat da se razvivat samostoyatelno ot gledna tochka na prirodata?
TI! Mario_Prost mi pokaza edna gora v koyato povecheto Taka nare"4eni" magove ne biha ostanali i sekunda,no az ya namerih za prevlikatelna.
I oshte po-vajno,tya e mistichna.
A kakvo shte kajesh za onzi vruh ,koyto izkachihme s Pavel?
Po- mistichen li e ot naprimer Borisovata gradinka prez naoshtta na vsi svetii?
Znaete li "gospoda magove" i veshtici tazi tema nee provokaciya i ne tryabva da se vazpriema kato takavavapreki che povecheto ya smyatat za takava i samo ya prelistvat.
A kato final shte dobavya che glupostite napisani po-gore sa plod na bolnoto mi saznanie!

KOY KAKVOTO SI NAPRAVI I"gospog"NE MOJE MU STORI!


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: Legion]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано28.11.02 11:21



hi ligion:)e blagodarq za podkrepata,hai de da se vidim skoro 6te hodq kum vas utre ili drugi den a imam da vi pokazvam ne6to osobeno na alex ako iska da ima svoi pomo6nizi........
a ti kvo 6te kage6 za pe6terata tq e hilqdi puti po silna ot gorata i onzi vruh
mario_prost



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: mario_prost]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 13:48



Чудя се защо не искаш да ме заведеш и мен там, Марио? Местата на сила за "маговете" и другите там, табу ли са за християните???? Има ли нещо което да криете???



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: midnight]  
Автор Legion (nepokist)
Публикувано01.12.02 17:06



ne znam kak shte se otrazi na drugovercite,no mojem da opitame!
Naprimer pri men alergiyata kum curkvata(-ite) e dosta silna i ne znam kak e pri drugite.
Koga ve mario?
Koga shte idvash?

KOY KAKVOTO SI NAPRAVI I"gospog"NE MOJE MU STORI!


Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: Legion]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано01.12.02 18:09



skoro mnogo skoro



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: Kalina]  
Автор AXL ROSE (DEMON)
Публикувано02.12.02 20:10



Az malko kusno se vklu4vam , no vse pak za kakvo stava duma po to4no?

hopeless


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: AXL ROSE]  
Автор C.E.R.B.E.R. (nepokist)
Публикувано02.12.02 22:00



za ne6ta otvud granicite na vazpriyatieto!

Shemphamforaj.Privet Satana!


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: C.E.R.B.E.R.]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 03:09



Миличките те.Силички ли не ви достигат?Къде сте тръгнали да ги дирите по сокаците.Обърнете се на вътре.



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: C.E.R.B.E.R.]  
Автор AXL ROSE (DEMON)
Публикувано03.12.02 10:55



Tova mi e qsno, no kak smqtate da go napravite ,t.e. da privle4ete mnogo hora za edna edinna kauza. TOva v dneshno vreme e dosta trudno na4inanie . Kusmet . Kakto ve4e kazah mnogo iskam i az da u4astvam i da pomogna s kakvoto moga,.

hopeless


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: AXL ROSE]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано03.12.02 18:17



tuk ne stava vupros koi kolko sili ima a ikolkoto da se obru6ta6 na vutre nqma da stigne6 dale4e
stava vupros za mqsto koeto ti dava silen tlasuk kato zapra6ta v ednodrugo suznanie(lqvo strano)koeto ti otvarq putq kum magiosni4estvoto estestveno ako ne si podgotven za tazi sre6ta moge da si omre6 ot strah 4isto i prosto da si umre6 ot surde4en razrivi kato sum otpravil tazi pokana sum imal predvid da sme pove4e hora za da se podurgame edin drug za da ne si utide nqkoi bez vremea za da se potgotvi za mqstoto na 4ovek mu e nigno dosta vreme i usilena rabota
mario_prost



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 00:44



Oт всичко което си изписал става яасно ,че дори да си се опитвал да се обърнеш навътре наистина не си стигал до никъде.Силата от вътре е неизчерпаема.Всичко е възможно когато знаеш как и от къде да черпиш енергия.Но за да успееш дори само да се докоснеш до Силата преди това трябва да достигнеш до определено ниво на съзнание.Отиди на това място на силата и то ще те изведе на Пътя.Да но на кой Път?Твоя Път?Дали това няма да е само собствената ти илюзия за Път?Мястото на силата може да ти даде тласък,но само ако си обърнат навътре можеш да го използваш.А ако си стигнал достатъчно навътре за какво ти е тласък?Имаш ли нужда от атамей ако можеш да си го представиш?За какво ти кибрит за да запалиш свеща ако можеш да я запалиш с мисъл?А за какво ти е свещ?



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: A]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано04.12.02 10:04



abe priatel mnogo prazni prikazki govori6:)) ne si turkai ezika6te go izhabi6ili vob6te ne znae6 za kakvo stava duma ili povtarq6 ne6to koeto si pro4el?!
vutre6nata sila (tazi koqto e tvoqta su6nost) moge samo da ti pomogne v edno takova na4inanie vsu6nost bez neq ne moge6 da napravi6 ni6toa podobni mesta sa kato vrati kum drugi niva na suznanieto(obrazno kazano)takiva mesta prosto te zapra6tat iska6 ili neiska6 tam a ve4e s vutre6nata sila koqto pretegava6 moge6 da upravlqva6 "avtobusa "samo da ne isposne6 volanaa ako ne q pritigava6 v dosta4no koli4estvo mge da ne se vurne6 to i da q pritigava6 ne garanziq 4e 6te se spravi6
mario_prost



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: A]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 12:04



хей, А, нещата за които ти говори mario_prost въобще не са илюзия или плод на собственото му съзнание. истината е че има същества далеч извън неговото собствено съзнание, с които mario_prost съвсем съзнателно се е захванал или опитвайки се да се самозалъже или да сложи различни имена на нещата, е бил вързан и "въвлечен в играта". става въпрос за съвсем реални духовни същества. но за съжаление той отказва да приеме че тези същества са пратеници на мрака и единствената им цел е да завлече душата му там - никаква загадка!!! може би нещо не съвсем познато за естествения ум, но от тази гледна точка то и пратениците на светлината също са загадка. чудя се защо ли не избира да "изследва" тях?
истината, mario_prost, че си обикнал мрака. сам го каниш да стане част от теб и сега непрестанно те зове и привлича :) усмихвам се, но всъщност не ми е смешно, защото знам че ще дойде времето когато щеш не щеш ще трябва да наречеш нещата с истинските им имена! само дано в тоя момент свободната ти воля да е наистина "свободна" воля за да можеш да видиш и да решиш....



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: midnight]  
Автор Mortimus (Immortal)
Публикувано04.12.02 12:46



Които ви казва че от мрака неможе да се излезе - не му вярваите ... говоря за този мрак които е илюзия (зло,агреси,гняв,болести и тем подобни глупости) от този мрак лесно се влиза трудно се излиза, но е напълно възможно ... а за истинския мрак .... там вече не вярвам някои които го е опознал да иска да го отхвърли или да се върне кам старите си представи за мрак .... докато не видиш какво е .... никога няма да разбереш какво говоря :)



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: midnight]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано05.12.02 09:22



nqma takiva poniatia kato mrak i svetlina ako me razbira6 za kakvo govorq:)nemoge6 da deli6



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: Mortimus]  
Автор mario_prost (новак)
Публикувано05.12.02 09:24



pravsi priatelu Mortimusnemoge6 da da deli6 ne6to koeto ne moge da se opoznae
mario_prost



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 20:40



както би казал един наш общ познат: много си ограничен



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 20:47



"отвори се малко, разшири си кръгозора"

същия познат

също така:
"не бъди кон с капаци"





Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: midnight]  
Автор mario_prost (???)
Публикувано05.12.02 22:50



a ti koga 6temi se obadi6 4e da mi ra6iri6 krugozora:))



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 00:38



когато ми кажеш паролата си....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.