Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: Legion]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано28.11.02 11:21



hi ligion:)e blagodarq za podkrepata,hai de da se vidim skoro 6te hodq kum vas utre ili drugi den a imam da vi pokazvam ne6to osobeno na alex ako iska da ima svoi pomo6nizi........
a ti kvo 6te kage6 za pe6terata tq e hilqdi puti po silna ot gorata i onzi vruh
mario_prost



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: mario_prost]  
Авторmidnight (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 13:48



Чудя се защо не искаш да ме заведеш и мен там, Марио? Местата на сила за "маговете" и другите там, табу ли са за християните???? Има ли нещо което да криете???



Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: midnight]  
Автор Legion (nepokist)
Публикувано01.12.02 17:06



ne znam kak shte se otrazi na drugovercite,no mojem da opitame!
Naprimer pri men alergiyata kum curkvata(-ite) e dosta silna i ne znam kak e pri drugite.
Koga ve mario?
Koga shte idvash?

KOY KAKVOTO SI NAPRAVI I"gospog"NE MOJE MU STORI!


Тема Re: ПОКАНА КЪМ ДЕЙНИТЕ, НЕ КЪМ МНОГОСЛОВНИТЕнови [re: Legion]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано01.12.02 18:09



skoro mnogo skoro



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: Kalina]  
Автор AXL ROSE (DEMON)
Публикувано02.12.02 20:10



Az malko kusno se vklu4vam , no vse pak za kakvo stava duma po to4no?

hopeless


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: AXL ROSE]  
Автор C.E.R.B.E.R. (nepokist)
Публикувано02.12.02 22:00



za ne6ta otvud granicite na vazpriyatieto!

Shemphamforaj.Privet Satana!


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: C.E.R.B.E.R.]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 03:09



Миличките те.Силички ли не ви достигат?Къде сте тръгнали да ги дирите по сокаците.Обърнете се на вътре.



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: C.E.R.B.E.R.]  
Автор AXL ROSE (DEMON)
Публикувано03.12.02 10:55



Tova mi e qsno, no kak smqtate da go napravite ,t.e. da privle4ete mnogo hora za edna edinna kauza. TOva v dneshno vreme e dosta trudno na4inanie . Kusmet . Kakto ve4e kazah mnogo iskam i az da u4astvam i da pomogna s kakvoto moga,.

hopeless


Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: AXL ROSE]  
Автор mario_prost (непознат)
Публикувано03.12.02 18:17



tuk ne stava vupros koi kolko sili ima a ikolkoto da se obru6ta6 na vutre nqma da stigne6 dale4e
stava vupros za mqsto koeto ti dava silen tlasuk kato zapra6ta v ednodrugo suznanie(lqvo strano)koeto ti otvarq putq kum magiosni4estvoto estestveno ako ne si podgotven za tazi sre6ta moge da si omre6 ot strah 4isto i prosto da si umre6 ot surde4en razrivi kato sum otpravil tazi pokana sum imal predvid da sme pove4e hora za da se podurgame edin drug za da ne si utide nqkoi bez vremea za da se potgotvi za mqstoto na 4ovek mu e nigno dosta vreme i usilena rabota
mario_prost



Тема Re: Предпочитам естественият път.нови [re: mario_prost]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 00:44



Oт всичко което си изписал става яасно ,че дори да си се опитвал да се обърнеш навътре наистина не си стигал до никъде.Силата от вътре е неизчерпаема.Всичко е възможно когато знаеш как и от къде да черпиш енергия.Но за да успееш дори само да се докоснеш до Силата преди това трябва да достигнеш до определено ниво на съзнание.Отиди на това място на силата и то ще те изведе на Пътя.Да но на кой Път?Твоя Път?Дали това няма да е само собствената ти илюзия за Път?Мястото на силата може да ти даде тласък,но само ако си обърнат навътре можеш да го използваш.А ако си стигнал достатъчно навътре за какво ти е тласък?Имаш ли нужда от атамей ако можеш да си го представиш?За какво ти кибрит за да запалиш свеща ако можеш да я запалиш с мисъл?А за какво ти е свещ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.