Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема hmmmm.....нови  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано10.11.02 22:35



.....zdraveite....znachi, imam vapros...moje li vmesto da prvish ljubovni magii, da nakarash sluchainostta da zaraboti za teb ;)....znachi....primerno...haresvash njakoi, no znaesh, che nikoga poveche njama da go vidish(obrazno kazano...;))) ), zashtoto jiveete v razlichni kvartali na Sofia, primerno.....njama li njakakva magija, kojato da ne podchinjava voljata na drug, a prosto da predizvikva "sluchaini" sreshti...pak ot tam na tatak, ako se poluchi- poluchi, ako ne- ne....ta taka, mislja, che tova e po-dobrija variant da se sblijish s njakoi, vmesto da go omagjosvash....?

Es ist ein Brauch von alters her: Wer Sorgen hat, hat auch Alkohol


Тема Re: hmmmm.....нови [re: Alegra]  
Автор Cивия вятъp (променлив)
Публикувано11.11.02 01:35



това се постига доста лесно /или съответно доста трудно/ чрез вътрешната нагласа и концентрация на намерението.

можеш да пробваш в състояние на медитация да пожелаеш силно вътре в себе си да се случи. също и преди заспиване. трудно ми е да го обясня, трябва да го почувстваш. ако не го почувстваш дори да направиш някакъв магически ритуал и той няма стане.

но това пак е нещо като омагьосване /в този смисъл който го използваш/ според мен.

хората непрекъснато си влияят енергийно, феромонно, мисловно /то се обобщава в енергийно всъщност.../. феромоните омагьосване ли са?

а дали ще свърши работа това каране на случайността да заработи за теб?

примерно аз на един изпит бях вложил цялото си намерение в това да внуша на доцента да даде два определени въпроса и той ги даде, но се оказа, че и тях не съм научил като хората и ме скъсаха :)))))) а изпита не беше особено труден на всичкото отгоре.

от друга страна на всички изпити, на които съм отивал с нагласата че ще ги взема съм се справял дори когато нищо не съм учил :-))


как точно искаш случайността да заработи за теб, Алегра? :РР

дали не е по добре да я накараш да заработи така че да срещнеш случайно мъж който ще те обича истински, вместо да я насилваш да те среща с някой с който най вероятно нищо няма да излезе?

пък и сигурна ли си че случайността не си знае по добре работата по тоя въпрос?

преливам се...


Тема Re: hmmmm.....нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Morti ()
Публикувано11.11.02 01:57



Ветре, много дъвка думата случайност ... искам само едно да вметна тука : Случайни работи на този свят няма!!!



Тема Re: hmmmm.....нови [re: Morti]  
Автор Cивия вятъp (променлив)
Публикувано11.11.02 02:06



така или иначе всичките енергийно-информационни връзки между обекти/субекти ти не можеш и няма и да можеш да ги видиш.


а как ще го наречеш е все тая.


думите не са за да си чешем езиците и да се правим на важни, а за да се разбираме.


не ти се връзва картинката на трите удивителни между другото

преливам се...


Тема Re: hmmmm.....нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано11.11.02 10:08



ami vsashnost, edinstvenoto koeto iskam e da imam "sluchaini" sreshti s daden chovek...nishto poveche...ne iskam toi da se vljubva v men chrez magija .....mislja, che v tova otnoshenie moga i sama da se spravja, no ne i ako ne go vijdam s mesezi....pak ako ne uspeja sama da go nakaram da se vljubi v men, to tozi chovek prosto ne e za men.......razkaji mi poveche za tazi konzentrazija, pls...kazvash, che deistva......

p.s. Abe sluchainostta si ja znae rabotata, no ako ostavja na neja, to shte si stradam tainichko.......vinagi taka stava

Es ist ein Brauch von alters her: Wer Sorgen hat, hat auch Alkohol


Тема Re: hmmmm.....нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Morti ()
Публикувано11.11.02 12:12



така всичките енергино-информациони връзки може да немога да ги видя но виждам основните и това ми стига ... които не виждам .. за тях ще питам себе си.
2-ро абсолутно нищо не си разбрал от това което казах по горе.
3-то !!!- си ги слагам кадето си искам ,а ти сам си противоричиш !!! виж се само кво казваш "думите не са за да си чешем езиците и да се правим на важни, а за да се разбираме" а виж след това какво казваш "не ти се връзва картинката на трите удивителни между другото". Така повърхностното мислене на какво се дължи ? на липса на възпитание , липса на образование , лично в теб си е проблема , кофти детство , или синдрома на ВРАНА ... демек 2-фаза на лудост ? преди да се опиташ да коментираш мен погледни себе си , виж се какво си , помисли ако трябва промени нещо ... и след това тръгвай да коментираш другите и да им казаваш какво и каде им отива - разбра ли повърхностни братко ?



Тема Re: hmmmm.....нови [re: Morti]  
Автор Cивия вятъp (променлив)
Публикувано11.11.02 23:41



ти сам питаш и сам си отговаряш, "братко" :-)

не искам да ти развалям хубавия диалог

късмет

преливам се...


Тема Re: hmmmm.....нови [re: Alegra]  
Автор Cивия вятъp (променлив)
Публикувано11.11.02 23:54



ами тази концентрация общо взето означава да премахнеш желанието си от сферата на логичните и последователни мисли, а да го възнамериш с цялата си личност.

имам предвид, че не може да се направи просто като нормална мисъл/желание, трябва да изключиш мислите и логиката си и да "настроиш" цялото си същество да "вибрира" и да изпраща вълните на желанието ти така че матрицата на събитията да поеме желания от теб ход...


кажи дали разбираш или по скоро дали усещаш за какво говоря, ако не ти е станало ясно ще се постарая пак да го обясня...


не виждам начин да обясня нещо толкова ирационално с рационални понятия и причинно следствени връзки /обяснение от типа на "сядаш в поза лотус, чертаеш октаграм и визуализираш тетрагон от пурпурно-лилава светлина със зеленикави отенъци" - аз не разсъждавам по такъв начин за съжаление :((( /.

преливам се...

Редактирано от Cивия вятъp на 12.11.02 00:04.



Тема Re: hmmmm.....нови [re: Cивия вятъp]  
Автор NeonМодератор (just the dream)
Публикувано12.11.02 00:13



недей съжалява много, и така се справяш добре да защитиш ирационалността си с рационални и логични доводи:) движението на намерението е нещо трето спрямо логиката и ирационалността и може да използва и двете еднакво добре.



Тема Re: hmmmm.....нови [re: Neon]  
Автор Cивия вятъp (променлив)
Публикувано12.11.02 00:20



аха - точно така - използва се рационалното и ирационалното поравно. един друг тип логика, която не изхожда от твърдението, че "ако едно нещо Е, то обратното НЕ Е".


въпросът е Алегра да усети нагласата нужна, за да направляваш веригата от събития/случки.

преливам се...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.