Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:44 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Cheren Obsidianнови  
Автор [Archaic] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано11.10.02 17:43



Interesuva me za kakvo tochno se izpolzva cherniq obsidian...
I kak moga da si napravq talisman ot nego?...
trqbva mi palna haracteristika i nachini na izpolzvaneto mu?!
Vryzki kum energii i etc.


Blessed Be!!!


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: [Archaic]]  
Автор Pan (The Horned God)
Публикувано11.10.02 21:37



Обсидиан: Волканично стъкло,тъмно на цвят,обикновен черно..

Планета: Плутон
Зодиак: Capricorn
За заземяване

Има сила за трансформация на енергия и емоции.

Посветен на: Itzcoliuhqui, Владетелят на изкривения обсидиан, Богът на Изкривеният Обсидиан и Обсидиановото Острие, - Itzlacoliuhque - Itzpapalotl, Обсидианова Пеперуда - Itzapapalotl-Itzcueye, Притежател на обсидиановата риза

МАгьосниците-ацтеки използват обсидиана за взиране и ясновидство.
Черен Обсидиан:

Посветен на Tezcatlipoca

LVX


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: Pan]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано11.10.02 23:43



Черният обсидиан е идеален материал за остриета на стрели, копия и ножове! Просто супер, много по-добър от кремъка!



Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: Pan]  
Автор [Archaic] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано12.10.02 16:13



Pan i na Drugite , koito otgovoriha blagodarq no miu trqbva oshte info...za Obsidian-a ....
PAn, chuval sum che ot cheren obsidian e napravena i Chaos -SPherata...?!..
Ideqta mi e ako nosq cheren obsidian na gardite si kato talisman kakvi shte sa posledstviqta?!

Blessed Be!!!


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: [Archaic]]  
Автор Pan (The Horned God)
Публикувано12.10.02 16:27



Това за хаос-сферата за сефте го узнавам,но ако носиш на гърдите черен обсидан/лявата ръка(която е свързана с дясното мозъчно полукълбо-полукълбото на емоциите)ще успокои емоционалната буря.
Имах такъв един спел- в лявата ръка черен обсидан,в дясната-розов кварц...

Хм,и все пак идеята за хаос сферата е доста луда.Може би ще послужи като енергиен източник?!!

Goddess Bless

LVX


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: Pan]  
Автор [Archaic] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано12.10.02 16:35



Kolega znam che e ludo...Samiq kamak pritejava svoistvoto da poglashta adski mnogo enegrgii..
namrih na mentalno nivo...edno neshto za nego ..che samiq talisman moje i da promenq matricata na vremeto...i da sluji kato itochnik na enegiq za prehod mejdu izmereniqta...po tochno da zabavi vremeto i da go uskori...

Blessed Be!!!


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: [Archaic]]  
Автор Pan (The Horned God)
Публикувано12.10.02 17:34



Като се видим,ще го обсъдим :)).Ще потърся още информация.

Blessed Be

LVX


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: Pan]  
Автор [Archaic] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано13.10.02 18:25



Okay Blagodarq!


Blessed Be!!!


Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: [Archaic]]  
Автор Anapher (dreamer)
Публикувано14.10.02 13:59



Poneje nqma mnogo prakti4na informaciq za 4erniq obsidiqn moga da ti kaja samo sobstvenite mi vpe4atleniq ot rabotata mi s nego:
1.Da,naistina pogla6ta stra6no mnogo energiq,no samo za ograni4eno vreme sled koeto ako ne se iz4isti stava neefektiven.Prosto privli4a kam sebe si negativnite i tejki energii i moje6 da go izpolzva6 za da premahne6 ot sebe si stres i negativni natrupvaniq.Vapreki 4e se pripisva na elementa zemq i ka4estvoto mu da zazemqva otkrih 4e raboti otli4no i s visokite 4akri kato raz4istva blokajite,a moje i da smakva enrgiq kam ot visokite kam po-dolnite centrove v sgasten,koncentriran la4.
2.Mnogo trudno moje da se programira i neznaq kak moje6 da go prevarne6 v talisman,osven sam po sebe si.Naprimer 4erniq obsidian koito mi izglejda6e kamak s nai-gruba,tejka vibraciq e po-lesno da bade programiran.Kvarcovite kristali sa po-podhodq6ti:)
3.Razhodkite v obsidiana sa strahotno prejivqvane.Nqkade pro4etoh 4e toi sahranqva informaciqta za cqlata evoluciq,no az popadnah v "prepleteni" magi4ni svetove kadeto informaciqta se izliva6e ot vsi4ko naokolo,kato radiqciq:)kato materializiran vazduh.Tova oba4e moje da e i savsem subektivno prejivqvane tai 4e exsperimentirai.
4.Kogato raz4istva negativna emociq obsidiana ne q pogla6ta,a prevra6ta v edno spokoino harmoni4no use6tane.V tozi slu4ai efekta mu mnogo napomnq rozoviq kvarc.
5.Sannite mi exsperimenti s nego bqha palen proval.Mislq 4e e protivopokazan za vsqkakvi sani6ta.No pak sazdava dalboko i spokoino zaspivane bez kartini i no6ti priklu4eniq.Dobar,zdrav fizi4eski san.
6.Ne mi stana qsno kam koq planeta prinadleji-zemq,pluton ili saturn?Nai-mnogo sa glasovete za Saturn.No pak tova ne e osobeno vajno kogato raboti6 s nego.
Ami tova e koeto znam ot praktikata mi s 4erniq obsidian.Temata oba4e e mnogo intresna i iskam da nau4a pove4e.Archaic,q postni infoto koeto sabra ot astrala!
Bw v4era smenih malkoto mi obsidian4e s po-golqm ekzemplqr i se nadqvam sled nqkolko dni da moga da kaja pove4e.

Редактирано от Anapher на 14.10.02 14:02.



Тема Re: Cheren Obsidianнови [re: Anapher]  
Автор [Archaic] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано14.10.02 14:23



Kolejke, blagodarq mnogo za informaciata ...

A za samiq kamak namerih edni interesni neshta ot Astrala...
Zanchi samiq kamak e neshto kato generator na energiq ...
koito moje da se izpolzva za rabota s portali i izmereniq
no e naistina mnogo truden za preprogamirane na vibracionno nivo..
Ideqta e che s nego moje da se raboti chudesno kato genereator na sabitiq i promqna vyv vremevata matrica...
Obache e mnogo opasno da se raboti s nego...poneje moje da se poluchi zagubvane edva li ne v svetovete...i vremeto...
(govorq za paralelni svetove)
S cheren obsidan se aktivira i nai lesno Chaos-a ...
Vse pak se izpolzva pri samata chaos sphera...
Ami tova e za sega !...


Blessed Be!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.