Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: Katliin]  
АвторNlKEE (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 15:14



MILA KTLIIN,

BLAGODARIA TI ZA SAVETA,NO ISKAM VSE PAK DA TE ZAPOZNAIA NAPALNO S NE6TATA.
VAPROSNIAT MUJ E MNOGO NA IASNO ,4E MOIAT BRAK E SAMO EDIN FALSH I FORMALNOST,TOI SA6TO TAKA ZNAE DOBRE,4E AZ NIAMAM NAMERENIE DA SAZDAVAM SEMEISTVO S NASTOIA6TIAT MI SAPRUG I NIAMAM NAMERENIE DA JIVEIA DALGO VREME S NEGO-A PROSTO KOLKOTO I GADNO DA ZVU4I GO IZPOLZVAM KATO STAPALO ZA ZAVAR6VANETO NA OBRAZOVANIETO MI V 4UJBINA.

DRUGIAT MUJ ZNAE 4E SAMO DA MI KAJE I AZ VEDNAGA 6TE SE RAZDELIA S MUJA SI I 6TE OTIDA PRI NEGO-NO ETO TUK IDVA MOMENTA KOITO NE TRIABVA DA STAVA DOKATO NE ZAVAR6A-ZA6TOTO TOI ZNAE 4E GO OBI4AM TOLKOVA MNOGO I SUM GOTOVA DA KAJA "MAINATA MU" NA VSI4KO I NA CELIAT TOZI TEATUR KOITO IGRAIA VE4E OT 3 GODINI,NO NE BIVA DA SE OTKAZVAM PO4TI NAKRAIA NA PREDSAVLENIETO.

A AZ PROSTO ISKAM DA GO VIDIA.......



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: NlKEE]  
Авторнeизвecтнocт (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 19:45



Ще ти копирам един ритуал на Wizard от същата страница , но малко по-нагоре.
Опитай, може пък да имаш късмет
Сега ще Ви дам един лесен за изпълнение ритуал, с помоща на който би могло да се предизвика среща с любимия човек.

Спуснете всички щори или пердета на прозорците, постелете нов плат (или покривка ) на масата, запалете свещ, ако сте жена трябва да бъдете с разпуснати коси, седнете пред масата и започнете да казвате следните думи :
" Чакам те, като изгладнял - обяда си, като мизерника подаяния, като болен оздравяване. Изпращам ти трите Ангела : Габрие, Зазиел и Фариел. И нека те без теб да се не завръщат. В името на Отца и Сина и Светия Дух. Амин. "
Обикновено този когото викаме бъзо идва при нас.
Успех.



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: нeизвecтнocт]  
АвторNlKEE (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 19:17



mersi 4e mi pi6e6

az tova go napravih i naistina stana,prosto se pitam dali pre4i ako se naprvi 2 put
ina4e 100% deistva,izpitano e ot mnogo hora



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: Katliin]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано05.07.02 01:48



Хубаво, де - нави ме
Бих те казал един виц на тази тема, ама в него има и жестове, та не става за нета, иначе си е нарицателен за тези ситуации, не е обиждащ, да не си помислиш нещо.



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: NlKEE]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано05.07.02 02:01



AMI KAKVO DA VI KAJA TIA MOIATA E DALGA I 6IROKA............................ /хубаво/

I TAKA RAKAZVAM VI NAKRATKO,JENENA SUM OT 2 GODINI и това е много хубаво,NIAMAM DECA-MUJA MI E 4UDESEN 4OVEK е от туй по хубаво какво искаш, KOITO MI DAVA VSI4KO имам една позната която ще те реплейсне с кеф ако си решила да го риташ, и това не е лошо NE SUM LI6ENA I OT NAI MALKOTO NE6TO,NO PROSTO AZ ZNAM,4E NE SME EDIN ZA DRUG абе не е много хубаво, ама...-IMA MNOGO RAZL4IA KOITO SE VIJDAT I S PROSTO OKO,NO SEGA DA NE VI ZANIMAVAM S TOVA. що ние тук и с това си се занимаваме, като се почувстваме много чисти..

O6TE PREDI DA SE OMUJA PODDARJAH VRAZKA S EDIN 4OVEK е, от туй по хубаво, какво искаш, човека си е бил първа резерва, KOIATO PRODALJI DO SKORO,SEGA NIAMA KAKVO DA VI OBIASNIAVAM,KOLKO MNOGO SUM PREVURZANA KUM NEGO I T.N.--NO V EDIN MOMENT TOI ZAPO4VA DA SE VLUBVA STRA6NO MNOGO V MEN I RE6AVA 4E 6TE E PO DOBRE AKO SPREM DA SE VIJDAME ,ZA6TOTO AKO PRODALJAVALO TAKA 6TIAL DA MI RAZVALI SEMEISTVOTO I NEZNAM SI O6TE KAKVO GLUPOSTI глупости, глупости ама хубави..--CIALATA RABOTA A VI KAJA E ,4E TOI PROSTO SE STRAHUVA OT 4UVSTVATA SI.

A AZ ISKAM DA PRODALJIM DA SE SRE6TAME,ZA6TOTO TOI E EDINSTVENIAT 4OVEK,S KOITO MOGA DA SI GOVORIA ZA VSI4KO I SAMO TOI ME RAZBIRA. и ние те разбираме, хубаво

I SEGA V MOMENTA TAZI RAZDIALA NAPRAVO ME IZMU4VA STRA6NO MNOGO I O6TE MALKO I 6TE POLUDEIA-I VSI4KO SI GO IZKARVAM NA OKOLNITE I MUJA MI. ми тъй му се пада, като е рогльо, опсаа, това не беше много хубаво, но се свиква..

NEZNAM NA NIAKOI OT VAS TOVA 6TE VI SE STORI DOSTA TUPA ISTORIA-NO POVIARVAITE MI NE E TAKA хубавичка ти е исторята, я какви по големи простоити има по нета

ZATOVA MOIAL AKO NIAKOI MOJE DA MI POMOGNE 6TE SUM STRA6NO BLAGODARNA!
две хубави думи за накрая:.........., а а нещо не мога да се сетя, сори

Редактирано от Anuel на 05.07.02 03:06.



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: NlKEE]  
Авторнeизвecтнocт (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 04:37



Ако мен питаш, след като си я пробвала 1 път и си се убедила че ритуала е работещ, какво още чакаш.
Знчи, ритуал не се повтаря, само ако все още не се е осъществил или се е забавило действието му. А след като се е изпълнило предназначението на ритуала, то може и да се повтори самият ритуал, но не е хубаво да се прекалява
Помисли си дали да не промениш, вместо с магия за среща (или магия за Любов), дали да не разнообразиш малко. Например: за изпълнение на желание ако не знаеш ритула питай ще ти го пратя, но дай къде ?
Пожелавам ти само розови неща



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: Anuel]  
Авторнeизвecтнocт (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 05:36



Не се подигравайте на Дамата, защото няма никой който да е застрахован от подобно нещо.
Подигравайте се с нещо което желаете да ви се случи, а не с нещо което не желеате да ви се случи. Защото не са малко случеите, когото човек изпада точно в същата ситуация на която се е подигравал или е гледал с насмешка.

Не лошо че пишете с червено, но така май започвате да приличате на учител, който нанася поправки в писмени работи ?



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: нeизвecтнocт]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано05.07.02 07:08



Izviniavam se ama ti se 4udia na akala.
Za kakva se ima6 i mo6tta na koi prizovava6, abe da ne ti e rodnina ?
I kakva smiata6 4e 6te e cenata koiato 6te plati6 posle ?
Ili smiata6 4e 6te e gratis ?
Goliam X.

I kato si sednala da dava6 takiva akali, 6to ne im kaje6 na xotara, 4e idva "den za pla6tane" i pla6ta I meracliata, deto si e osral bitieto i sega se ma4i po VTORIA na4in da si re6i jiteiskite zada4i.

I 6te ne im kaje6 4e mogat da gi polzvat tezi raboti ama ne taka: "Onzi dai mi tova, onazi, abe tui mi tribva" - 6toto bezplaten obiad nali znaete...

Ne znam 6to si mislia ama sas sposobnostite ni prednazna4enieto im ne e na tozi i onzi da napravim kefa, i 4e sebi4nostta izliazla ot balansa na komplexnite ni deistvia ima OGROMNA CENA, i si ja pla6ta6 i TI i MERACLIATA, alo

Редактирано от Anuel на 05.07.02 07:09.



Тема Re: A... ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: нeизвecтнocт]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано05.07.02 08:42



Mnogo vnimatelskata kakvo si prikazva6 sama po moi adress, stoto taman ot no6tnata mreja si biax pusnal got film i v okolo 5.45 servitorite mi po4naxa da 4istiat porednata prostotia iskazana po moi adres, ta kato se 4udix koi ne me e xaresal rano sutrin ti pro4etox postingite.
Ne otgovorix vednaga DIRECTNO, 6toto se 4udix kakvo da te pravia.
Sega v 4asa koito i pi6a tova ne6tata ve4e priklu4ixa i rezultata ti e jasen vere nadivam se.
6te bade6 zaglu6ena samo za 2 sedmici, posle moje6 da si prizovava6 koito si sia6 pak, samo vnimatelskata da ne popadn6 pak na NIAKOI deto niama da ti e po ustata.
Ade 4ao e ne mi se zanimava pove4e s teb !

PP. Tova koeto pravia ne e naso4eno kam nikoi ot VAS personalno, kakto i kam nikoi ot va6ia sviat, ta 6te vi pomolia: NE NAVLISAITE NEPOKANENI v moja !

Kote, i za posledno - tuk e club MAGIA, a ne club "Na4inae6ta nekadarna ve6tica" !



Тема Re: ETO I MOIATA ISTORIA!нови [re: Anuel]  
АвторNlKEE (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 11:26



BRAVO POLU4AVA6 MEDAL!

NE ZNAEH 4E SI BIL TOLKOVA GOTIN BE!!
AMI KAKVO DA TI KAJA,PROSRO STAVA6 SME6EN S TOVA DETO SI GO NAPISAL I TI LI SI OT "EJEDNEVKITE''!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.