Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Magiq za kontrol na vremeto.нови  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано21.04.02 22:27



Ot krai vreme nedelima chast ot ZANAQTA e promenqneto na vremeto. Predizvikvane na buriq, vqtar i tn. Naposledak oblachnoto vreme vich ne mi ponasq i se nalaga da ispolzvam po neshto za da se formira malka dupka v oblatsite takache slantseto vse pak da se pokaje za malko.
Osven evokatsiq-invokatsiq na nqkoi podxodqsht za tselta bog kakvi drugi metodi bixte spodelili?
Az shte dam nqkoq i druga texnika, i traditsionnoto preduprejdenie ako ne znaete s kakvo se zaxvashtate spasete edin choveshki jivot- vashiqt kato se otkajet da praktikuvat tova s koeto ne sa naqsno.

Edin mnogo lesen nachin za predizvikvane na burq.

Vzemet kupa s voda, otvorete kraga. Sednete pred kupata s voda i vizualiziraite kalbo ot energiq izlizashto ot upata i ogolemqvashto se do razmerite na staq(moje i po malko). Vie ostavate v kalboto. Posle go zapratete kam nebeto i vizualiziraite kak to se vliva v oblatsite.
Kolkoto po moshto kalbo pratite tolkova po barzo i silni shte zavali.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Magiq za kontrol na vremeto.нови [re: Nekros]  
АвторMORTALA (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 11:18



NE E ZLE.AMA OT TEB NI6TO DRUGO NE SAM O4AKVAL.NE E ZLE DA DADE6 NQKOQ I DRUGA IDEQ ZA LUBOVNA MAGIQ.HAIL SATANA.
P.S 4ETI VNIMATELNO I NE SE PODLUGVAI.USPEH.



Тема Re: Magiq za kontrol na vremeto.нови [re: Nekros]  
Автор Elrond (елф)
Публикувано22.04.02 13:43



Да,това е интересна област,но нека кажа,че такива опити не са безобидни.Намесата в ритъма на природата не е шега работа.

В книгата "Голям ключ на Соломон" е дадено заклинание за предизвикване
на дъжд и буря.За дъжд:вземаме пентакъла на Луната(не помня кой беше точно) и се поставя във чаша вода.За буря:това се осъществява от пентакъла на марс.

И така-защо работи.Под егрегор разбираме общото енергийно поле свързващо група хора със сходни "параметри"(интереси,наклонности,характер,дейно
сти и др.).Но егрегори имат и различни животински и растителни популации.Егрегор имат и различни субстанции.Например всички късчета даден материал си имат егрегор.Всички "видове" вода -водата от чешмата,водните басейни,атмосферната вода и т.н също имат егрегор-този на Елемента Вода.Егрегорите,обвързващи различни биологични видове(по специално животински и човешки) се контролират чрез
"мишена"-решаваме у кой член на групата е съсредоточена енергията й и
той/тя се явява неин водач.Но с егрегорите,обвързващи елементи както в примера с металите,минералите ,стихиите-то там нещата стоят различно.
Силата е разпределена еднакво във всичките му части.И затова една купа с вода е достатъчна за връзка с него.Талкисманът играе роля на
енергиен модел-той задава програмата един вид.

Например би могло да се предизвика пожар или огнено бедствие чрез изгаряне на амулет носещ енергията на Марс.Или да се спре буря с излагане на талисман на Сатурн на представител на елемента въздух.

Друг метод за спиране на буря е следният:ако се очаква такава(от прогнозата трябва да се научи,иначе зададе ли се може да стане опасно).

Харесва ми и следният метод:

http://wicca.hit.bg/Witchcraft/rainspell.htm

Има едно нордическо заклинание,но не знам как точно се прави.Казват,че
можеш да вържеш всички ветрове на една нишка със 4 възела-за всеки вятър по един.Ако развържеш единият възел-духва попътен вятър.Развържеш ли втория-вятъра става по-силен.А развържеш ли третият и 4тият възел се вдига такава буря,че дърветата в гората се изкубват из корен.

Вярно ли е не знам.Не знам как се прави това чудо,така че нищо не мога
да кажа.

Най-добре е да се призовават елементалите на въздуха и водата,както и останалите стихии и слънцето чрез церемония...



Тема Re: Magiq za kontrol na vremeto.нови [re: Nekros]  
АвторPинcyинд (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 16:29



Блазя ти - сигурно никога нямаш проблеми като ходиш на море за една седмица



Тема Napravi dagd utre 23 v Varna?нови [re: Nekros]  
Авторminavachta (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 17:19



t.de da vali.



Тема Re: Magiq za kontrol na vremeto. [re: Nekros]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано23.04.02 10:21



просто като идея - както запращаш към небето, така евентуално за хубаво време трябва да изсмучеш нещо от там, един вид да заземиш енергията
обаче това дали ще разгони облаците или само ще прекъсне бурята ...
аве поне знаеш как да реализираш :)))

<..

..>

Тема Chakam njakoi ot Vas da mi se dokage!?нови [re: screamBoy]  
Авторminavachta (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 15:03



che da mu povjarvam,haide da si ugovorim den obache parvo chte pogledna barometara si i prognozata,a posle da vidim dali chte mogete da mi napravite burja ili slanchevo vreme.
Savsem Seriozno!
iskam da kaga che sam seriozna i iskam da se uverja v sposobnostite vi zachtoto ne vi vjarvam na vsichkite prikazki koito kazvate Tuk?
Ako beche takaaaaaa,to vremeto chteche da stava tu oblachno,tu slanchevo/t/de ako njakoi badecht mag si praveche praktikite/:)



Тема Re: Magiq za kontrol na vremeto.нови [re: MORTALA]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано23.04.02 21:16



Veche sam opsival ritual za tova prerovi arxiva, moje i temata da e oshte tam.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Chakam njakoi ot Vas da mi se dokage!?нови [re: minavachta]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано23.04.02 21:29



Minavashta, demonstratsii ne se pravqt, Ako pomislish po zadalbocheno moje i da razberesh zashto.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.