Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
*Кратък преглед

Тема ...нови  
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 17:29



Ima li tuk istinski mag.Ako da molia da mi kaje zaklimanie za privlichane na chovek ot protivopolojnia pol.Ne iskam savei a istinska pomosht.



Тема Vizualizatsiqнови [re: niakoi]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано10.11.01 14:21



Sldniqt vizualizativem ritual go pisha po pamet i moge da ima nqkoi malki netochnosti koito obache nesmqtam che shte namalqt efektivnostta nepomnq ot kade chetox za tozi ritual. Isprobval sam variant na tozi ritual i varshi rabota. I vse pak pomisli parvo predi da go ispolzvash. Badi siguren v tova koeto varshish.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vizualizirai lunata v sredata na vtorata polovina ot lunniq kalendar. Sled koeto vizualizirai "jertvata"na fona na lunata na rituala neka ochite(i/mu) da gledat pravo v tvoite. Neka dva lacha se spusnat ot ot dvata "roga" na lunata i da porazqt uchite i porajdaiki privlichane m/u vas.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako ritala e uspeshe shte go usetish vednaga. Efekta e vremen i predimno za "fizichesko privlichane" v po malka stepen za liubov.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: pomosht za niakoiнови [re: Nekros]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 19:36



v Bibliata strogo e zabraneno da polzvame magii. te sa ot satana i magiosnicite , saznatelno ili ne my slujat.
biagai ot magiite! pomoli BOG da ti prosti i se moli za podhodiasht partnior. BOG te poznava dobre i te obica, dori i da ne viarvash v Nego. Toi slusha vnimatelno vsichki molitvi i vinagi otgovaria kogato iskame neshto dobro i razumno. BOG znae
koi e nai- podhodiasht sa teb i ako se molish za podhodiasht chovek shte ti otgovori,a ako choveka ne e za teb, niama da ti go dade, za da te predpazi ot stradanie, no shte poluchish po- dobar partnior za teb.
CHAO s OBICH edin hristianin na kogoto BOG e otgovarial mnogokratno i tvardia, che sam shtastliv chovek.



Тема Re: ...нови [re: niakoi]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано10.01.02 10:32



Слава богу, че хора като теб не са магьосници...
Ако имаш нужда от магия за да привлечеш някого към себе си, значи здраво си закъсал(а) с човешките взаимоотношения. Това първо.
Второ, гледай да не използваш магия за да принудиш някой да вижда някак си нещата, защото това е ограничаване на свободната му воля. Не че магията няма да проработи , но всяка магия има последствия. При това тройни последствия. Освен това се чудя дали бих била спокойна да живея с хипнотизиран човек и неговата любов, която знам, че не е истинска, а плод на успешна магия.
Нататък ти си знаеш. Прави каквото си прецениш.



Тема Re: ...нови [re: medusa]  
Автор MetatronHearth ()
Публикувано10.01.02 15:38



тройни последствия?!?
ти да не си последовател на Гарднър???

най-големият риск е да не поемате рискове


Тема Re: ...нови [re: MetatronHearth]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано10.01.02 16:04



Не знам чий последовател съм :)
Аз съм една обикновена медуза.
И не знам що тройно. Такова е правилото, доколкото ми е известно. :)



Тема Re: ... [re: medusa]  
Автор MetatronHearth ()
Публикувано10.01.02 16:09



правилото е измислено.
просто реших че цитираш уика

да не вземеш да ме погледнеш сега, че направо се вкаменявам

най-големият риск е да не поемате рискове


Тема Re: ...нови [re: MetatronHearth]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано10.01.02 16:11



О, няма страшно, аз не съм Онази Медуза :)

Медуза Глагоабазубадуза.



Тема Re: pomosht za niakoiнови [re: dido]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано13.01.02 21:03



dido shtom tolkova te e strax dane sagreshish chrez magiqta sasredotochi poseshteniqta si v klubovete varxo klub Xristiqnstvo

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.