Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Борбата със злобатанови  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 12:02



По принцип не вярвам в магиите, което е може би и като защитна реакция, защото си мисля, че ако не вярвам в тях, няма и да ме засегнат.
Но след това, което преживях ми се отвориха очите и разбрах, че злобата и завистта могат много да навредят.
Това, което ми се случваше от толкова дълго време го отдавах на някакво Божие наказание, но когато ми казаха /и то от човек, който изобщо не знаеше, че имам някакви проблеми/ че има направена магия - изведнъж ми просветна и много неща изведнъж си дойдоха на местата. Веднага разбрах откъде е дошло всичко това. Казаха ми как да премахна действието на магията, но въпроса ми е как да накарам тази жена да престане да се занимава с това? При нея злобата е прекалена и с години се е трупала.

А и още един въпрос. Това, че първото червено великденско яйце се е счупило от само себе си, знак ли е за направена магия?



Тема Re: Борбата със злобатанови [re: Mira]  
АвторEcMe_BuXpoHpaB (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 16:29



Това за яйцето ми се вижда лишено от смисъл - яйцето затова е яйце, за да се чупи лесно, а първото великденско яйце си е най-обикновено яйце и не прави изключение. Аз като боядисвам яйца половината хич и не достигат го оцветяване (ама то е щото съм с 2 леви копитца :))
Скептицизма е здрав щит, обаче понякога и най-здравия щит се пропуква. Но пък ако не отиваш на война, нямаш нужда от щит. Ако вече си премахнала магията и тя вече не ти представлява проблем, остави я зад себе си.
'Борбата със злобата' е като всяка битка Предварително Загубена!
Единственото което можеш да направиш е да направиш е да простиш на зложелателката си, както е писано някъде в Библията, а останалото вече не е твоя работа, защото ,вярвай ми, има си кой да се грижи за Вселенските дела.




Тема Re: Борбата със злобатанови [re: EcMe_BuXpoHpaB]  
АвторUmen (Нерегистриран)
Публикувано05.11.01 17:17



a tva tuka klub Magia li e ili Klub "Gospod da ni pazi"?



Тема Znachiнови [re: Mira]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано05.11.01 18:14



.......az sym chovek mnogo dobyr po dysha.......no ako niakoi trugne se ebava s mene stavam mnogo EVIL i tyrsia postoianno mustttaaaa
I bih ta posyvetval da i otmustish..........dori moje i poruchkovo ybiistvo.....10 marki i e zatvariat v kazana i haide hop v moreto da e skivame kakvi glyposti shte pravi

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Малко обяснениенови [re: EcMe_BuXpoHpaB]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 09:30



Изглежда нещо не съм обяснила както трябва за яйцето.
Става въпрос за първото червено яйце, което се боядисва преди изгрев слънце в четвъртък преди Великден. И това яйце се пази до Великден следващата година. Знам само от баба ми, че когато има градушка това яйце се изнася, за да бъдат по-малки поразиите. И така на следващия Великден /а според някои и на Гергьовден/ то се заравя в земята.
Та това яйце винаги се е запазвало здраво до другата година, но не и тази.
И защото съм чувала, че с чупене на яйце се откривало, че имало направена магия, та оттам направих и връзката с моето яйце.

А колкото до жената за която говорих - аз съм й простила. Но положението е такова, че това не е първия път, когато й прощавам.

Или може би трябва да питам как занапред да предпазя себе си и близките си от нея.



Тема Re: Znachiнови [re: Evil Brother]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 10:04



Нямам твоята сила, за да постъпя така.

Винаги ми е било трудно да отмъщавам и затова отдавна съм се отказала от този начин на действие.



Тема Re: Znachiнови [re: Mira]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано06.11.01 11:28



.....ami zashto ne nakarash gadjetos i ili supryga si da otide pri nea i da i schypi rucete......s chyk e mnogo efikasno shte polychi goliama bolka.......i edvali poveche shte pomisli da pravi takviz neshta.......dryg e nachina da e zavurjite da visi s glavata nadoly ot pokriva na niakoi nad 10 etajen bloka........neka se gurchi to e za dobro

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: Znachiнови [re: Evil Brother]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 13:27



Това ли са типичните вещерски /или магьоснически - не знам има ли разлика между двете понятия/ похвати?



Тема Re: Znachiнови [re: Mira]  
Автор Evil Brother (BAD*AZZ)
Публикувано06.11.01 13:33



...vij az ot magiii nerazbiram....ama znam che kogato niakoi sybekt syzdava problemi s tezi neshta triabva da byde likvidirvan....edno vreme tova e izpulniavala svetata inkvizicia..........tia e goriala veshticite....sega niamame pravo poneje sme v hymannata era,no na vsiako pravilo se otdelia po niakoe izklychennie

©Bulgarian Bad Ass™ 2001


Тема Re: Борбата със злобатанови [re: Mira]  
АвторAgarnael (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 01:25



Ami Evil e prav kolkoto i stranno da zvuchi. Otmushtenieto e edinstvenia nachin. Ako ne iskash da imash problemi triabva da unishtogig iztochnika im. Ako niakoi te e naranil vednug i e ostanal beznakazan toi shte go napravi otnovo.
Na mogesh da se borish sus zlobata. Tia e navsiakude i e chast ot vsichko. Chast e i ot teb. Poniakga triabva da izpolzvash tazi chast.
Pogreshno e da proshtavash na vragovete si i da gi obichash. Taka prosto shte lishish horata koito te obichat ot liubovta si.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.