Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема tarsq si uchitelнови  
Авторmagyosnitsa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 08:12



mmmm da tarsq si:)taka de iskam da kaja che spored mene magiqta si e do talant:)vaprosat e che az si imam takav...znam si go ...zashtoto mnogo chesto cheta chujdi misli i sam predvijdala nqkoi neshtitsa...obache mn mn mi se iska nqkolko po profesionlani uroka...inache ako trqbva az sama ima da dalbaq...da se chudq...znam che ima knigi no mi se struvat 99% laja...i edin priqtel imam koito razbira...no toi e mn mn daleche ot mene!ta za tova ako nqkoi iska da pomaga na edna nachinaeshta magyosnitsa...da draska:)merci beaucoup a tous...kisses



Тема Re: tarsq si uchitelнови [re: magyosnitsa]  
Автор KamaelMetatron (минаващ)
Публикувано18.10.01 11:26



6to za interesi ima6?
Kakva ti e motivatsiata da se zanimava6?
Kakvo iksa6 da postigne6?
Kym kakvo se stremi6?
Bi li izpolzvala magiata za li4ni tseli, pri koito dori doprinasia6 vreda na niakogo?
Bi li nakarala niakoi da se vliubi v teb, naprimerno?



Тема Re: tarsq si uchitelнови [re: KamaelMetatron]  
АвторAz- (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 13:40



Bih iskala da te popitam za njakakav primer za izpolzvane na magijata za neli4ni zeli.



Тема Re: tarsq si uchitelнови [re: Az-]  
АвторAz- (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 13:42



Ah,da,bih iskala da te popitam i za tova-kak razbira6,4e doprinasja6 vreda na njakogo,i kak razbira6,4e doprinasja6 polza na njakogo!



Тема Re: tarsq si uchitel [re: magyosnitsa]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано18.10.01 13:48



Uchitel ne smqtam da buda no moga da ti predloja pomosht raziskvaniq i tn. Pishi na Nekros@abv.bg ili me tarsi v mIRC server irc.hot.bg v kanal #Fun nick
Thunder_Storm

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема otgovoriнови [re: KamaelMetatron]  
Авторmagyosnitsa (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 13:54



tva za test li da go priemam:) ama hubavo shte otgovorq nps:)
znachi...shto za interesi imam...interesite mi obshto vzeto se pokrivat s izkustvo (v chastnost nai veche teatar ama da igraq ne da gledam) , astrologiq i magiq:)
motivatsiqta mi...ama trqbva li da imam motivatsiq...mislq che osven na lubopitstfvoto motivatsiqta mi se opira na jelanie da si pomagam da za nqkoi neshtitsa...kakvo iskam da postigna....iskam da otkriq sebe si:)samo che ne znam tova dali tochnoe svarzano s magiqta no smqtam che bi mi pomognalo v izvestna stepen...stremq se kam kam kam...da pomagam na horata ,da sam dobra ...ne bih navredila na nikogo ako toi parvo ne mi e napravil neshto:)a i oshte ne q vladeq do tolkova che da nanasqm golemi vredi...samo spukah gumata na edin idiot s misalta si:)ama tva sa vsichki vredi koito sam naneskla dosega...a tva nqkoi da se vlubi v men...imala sam vazmojnost...no ne iskah...zashtoto znaeh che nqma da e po negova volq a po moq...i toi shteshe da se izmachva..zashtoto i da ne znae che e magiq imam chuvstvoto che saznanieto mu shte se buntuva...i kakto i da e vrazkata nqma da e palnotsenna zashtoto shte znam che toi ne me obicha sas sartseto si a s volqta koqto az sam nalojila...ne smqtam che takava vrazka shte izdarji dalgo...mda tva bqha otgovorite na testa sega dai rezultata!!!!!!!!!!!!!



Тема Imam edna ideq!нови [re: magyosnitsa]  
АвторEcMe_BuXpoHpaB (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 16:32



Az za u4itel ne stavam :) po skoro za u4enik, stiga da se nameri takuv u4itel deto da se hvane s mene. No na vaprosa, mislq si 4e ima pove4e u4enici otkolkoto u4iteli... ami haide da vzemem da si napravim edna virtualna klasna staq. Foruma do golqma stepen predstavlqva ne6to takova, no imam predvid ne6to po-specializirano za da se u4im vsi4ki zaedno. A? Kakvo mislite? ???



Тема Re: tarsq si uchitelнови [re: magyosnitsa]  
Автор D1avOL (666)
Публикувано18.10.01 16:45



Wivotat e uchitel ,a kakvo ste nauchis zavisi samo ot teb.
Znai che pri magiata zada poluchis triabva da davas.
ganjauser@yahoo.com



Тема Re: Imam edna ideq!нови [re: EcMe_BuXpoHpaB]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано19.10.01 14:49



Mnogo xora tuk zabravqt che sa ucheniti i zapochvat da uchat drugite.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Imam edna ideq!нови [re: EcMe_BuXpoHpaB]  
Авторmagyosnitsa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 15:55



heh EcMe napalno sam saglasna s teb:) osobeno ako ne me i izpitvat:))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.