Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Invokaciaнови  
АвторRaina (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 11:45



Privet
tai kato ne uspiah da nameria nesto po temata zatova otvariam nova

Invokaciata e da pozvolish na izvikanoto "sustestvo" kakvoto i da e to, da polzva za izvestno vreme tialoto
posle mu pozvoliavash da si otide i taka natatuk
kak mislite ima li nujda ot krug? vazmojno li e da doide oste "niakoi" nezavisimo che ne si go vikal?



Тема малко е тъпичко това "отдаване" под наем!нови [re: Raina]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.10.01 12:53



Как мислиш, не е ли по-добре сама да си напишеш домашното, вместо да се доверяваш на непознати "подсказвачи"? Защото има немалко случаи, в които те просто не желаят да си тръгнат, от наивно предоставеният им дом. От там насетне... само ядове.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Invokaciaнови [re: Raina]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано16.10.01 15:43



Za teb e predpochitane zashtiten krag vazmojno e da doide oshte nqkoi i posle da si pravite parti v tesen krag v tvoeto tqlo obache za tvoq smetka. Izobshto ako ne si sigurna kakvo pravish ne se zaxvashtai s invokatsiq

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Invokaciaнови [re: Nekros]  
АвторRaina (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 00:25



naistina ne e za predpochitane tozi metod, no ako ne opitam niakoga niama kak da razbera
osven tova estestveno triabva da znam koi za kakvo i zasto ste invokiram, koeto susto e malko trudno, no nerazbrah kak niama da iska da si trugne-chovek sus silna volia moje da se spravi s tazi "nepriatnost", ne pretendiram za fakirstvo, no tozi put triabva da se izvurvi vse pak
a kak mislite dali evokaciata e po-dobre? i triabva li pri neia susto krug ili e dostatuchna aurata? i voliata?



Тема Re: Invokaciaнови [re: Raina]  
АвторKamaelMetatron (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 03:38



Ami kryga ne ti triabva - moje6 da polzva6 i aurata - ili pone taka se tvyrdi - az polzvam kryg, ne 4e imam goliam opit...
Ne sym pravil ritualna invokatsia, a meditativnata mi ne e kato obsebvane...
Syvetvam te pyrvo da probva6 evokatsia, a posle invokatsia i ne se opitvai da invokira6 lilith, kakto blatna namekva6e 4e iskala...
Tvyrdi se 4e moiat liubim Alistyr Krouli е изкукуригал като е жселил един гаден демон и после никога не е успял да го прогони както трябва...
Ако инвокираш светли неща - няма проблем, защото те не искали да остават в теб дълго... Ако си достатъчно концентрирана няма нищо друго да влезе в теб...
Е, не ме слушай мен много, защото още не съм инвокирал нищо...
Аз се бъхтя за астрална проекциа и нямам време за такива игрички...



Тема Re: Invokacia [re: KamaelMetatron]  
Автор blatnatave6tica (бяло грозде)
Публикувано17.10.01 09:14



ehehehehehehehehehe kamael ama ti kakfo fe...ne6to za lilit...q kaji kaji da 4uq;}} ne se spotaifai

sus zdrafe
BlEssEd bE!!!



Тема Re: Invokaciaнови [re: KamaelMetatron]  
АвторRaina (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 14:42



hihi igrichki a?
astralnata proekcia az ja svurzvam s vissha magia, a evokaciata i invokaciata sa ritualna,ima razlika- no te vurviat zaedno spored moeto mnenie, az se opitvam da postigna i dvata vida
chovek koito moje ednoto a ne moje drugoto, spored men ima oste da uchi
pone az tova iskam de-i dvete
da ne vzeme da se zasegne niakoi....

pozdrav



Тема Re: Invokaciaнови [re: KamaelMetatron]  
АвторRaina (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 14:44



hihi igrichki a?
evokaciata i invokaciata sa ritualna magia a astralnata proekcia e vissha, az se stremia kum dvete
ne moje ednoto bez drugoto-moe mnenie

pozdrav



Тема okнови [re: Raina]  
Автор D1avOL (666)
Публикувано17.10.01 14:49



tarpenie togava



Тема Prava si.нови [re: Raina]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано18.10.01 14:19



Vijdam che ZNAESH kakvo pravish izberi nqkoi po miroliubiv bog ili sashtestvo i napravi invikatsiqta bez da pozvolqvash na straxa da vzeme kontrol. Silnata volq e nai dobriq saiuznik pri obsebvane povreme na invokatsiq

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.