Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Nekros, dali pak...нови [re: Nekros]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано21.10.01 16:04



Инвокацията на Христос май е невъзможна! Библията твърди, че Христос още има физическо тяло... А всичко, което е въплатено не може да се инвокира... Как ще вселиш в себе си нещо ,което е в плът... По този начин духовете на планетите не могат да се инвокират, защото те също са въплатени във физическите планети...
Или греша?



Тема Re: Invokatsia : Lu, nikoi da ne...нови [re: blatnatave6tica]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано21.10.01 16:06



Никой да не закача Доналд Тайсън!!!


Защото да не му е времето? А ако не ти харесва мястото има и лични бележки за тая работа... Така че, разказвай, интересно ще ми е...
Да, за да стигнеш до Светлината (Бялото) трябва да си минал през (Черното) - чисто условно казано... Но, ако не си го разбрала още, работата е такава, че този свят тук е Черното и настоящото ни ниво е Черно, така че не ти трябва повече да нагазваш в калта... и тази сега ти е достатъчна... Тъй че въобще и не се опитвам да правя гаднички неща... Само ще си изгубя времето и ще си разбия нервите от яд като осъзная после каква смешна глупост е било това...
Колкото до Лилит... Да, сексуалната магия е хубаво нещо, но така и не мога да разбера как може още да причисляваме секса към разни демони... Не ти трябва Лилит, за да си добра в сексуалната магия... Лилит за нищо не ти трябва освен да я спукаш от шутове по косматия й задник... Както казвам аз в "Идвам за теб!":
"Ха-ха-ха! Огън, жупел, мощ,
ида в дебрите на злата нощ,
с меч огромен търся и намирам,
черни демони да екзекутирам..."
Ами чел съм "Новия Маг" и "Книгата на демоните" от Доналд Тайсън и не сте прави да го обиждате човека така с Некрос... Лично аз много се дразня, когато някой изказва отрицателно мнение за някого или за мен, но не се аргументира... С други думи:
-Абе, тоя е много тъп!
-Защо, бе! (думата "защо" е една от най-великите думи, не си ли съгласна?)
-Абе, не знам защо, ама е тъп...
Я по-кротко... Аааа!!!... Може ли такива работи?!!! :)



Тема Re: Nekros, dali pak...нови [re: KamaelMetatron]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано21.10.01 17:50



Ne e zadaljitelno moje da se vavede ponqtieto chastichna invokatsiq neshto kato chastichnata astralna proektsiq.
Osven tova az sam invokiral Xristos tova beshe parvata mi invokatsiq.
Savsem vazmojno e da se invokira Xristos, spored bibiqta se e vasnesal na nebeto takache ne e mnogo sigurno v plat li e ne e li

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Nekros, dali pak...нови [re: Nekros]  
АвторRaina (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 01:12



ok 10x ste probvam

pozdravi



Тема Re: Invokaciaнови [re: Raina]  
Авторreich_rage (Нерегистриран)
Публикувано07.11.01 10:44



Ako iskash da obsadim tova pishi mi/a kakto i vsichki koito imat interes/ po podrobno na adres reich_rage@yahoo.com



Тема Re: Invokaciaнови [re: Raina]  
Авторreich_rage (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 15:43



Vsushtnost po dobre procheti za invokacijata vuv knigata "Vuvedenie v haos magijata" na Pitur Karol.tam nai podrobno mojesh da se osvedomish.Za men lichno magijata kato cjalo ne e da vikash sushtestva i da pravish neshta s koito da vazdeistvash na njakogo.Za men tja e simvol na harmonojata mejdu teb i drugoto ti Az.Lichno na men mi pomaga da se susredotocha i subera mislite,izpolzvam ja i za da razchupja vaobrajenieto si.Az se zanimavam s risuvane i njamash si i na ideja kakvi neshta vijdam i interpretiram sled kato sam bila v podobno na trans sastojanie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.