Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Invokaciaнови [re: KamaelMetatron]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано18.10.01 14:21



Az ispolzvam prasten kato simvol na rashirenata aura(magicheski krag) i az invokiram rqdko mnogo rqdko i v iskliuchitelni sluchai predpochitam stralna sreshta

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Prava si.нови [re: Nekros]  
АвторRaina (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 18:13



problema e che dosega ne sum go pravila i si imam postoianen strah, koito ne mioga napulno da podtisna, bi li mi dal niakoe ime v koeto si siguren??

pozdrav



Тема Re: Invokaciaнови [re: blatnatave6tica]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано18.10.01 22:43



Ами... Такова... Какво да ти казвам... Лилит е тъпа кучка... Няма значение...
Не ми обръщай внимание... Не съм общувал с Лилит... Не съм и опитвал да го правя... Още нямам голям опит в общуването със Светлите духове, камо ли да общувам с Лилит... Така че не мога да твърдя що за кучка е...
Просто обяснявах на момичето, че моя "добър приятел" Доналд Тайсън :),
ми е обяснил човека :), че Лилит е демон на разврата и е малко кофти същество... Та просто той не съветва никой да се захваща с призоваване на демони преди да е общувал със Ангела си хранител, а Райна май не е общувала с ангела си хранител...
Ти правила ли си го, Лу? Понеже изявяваше желание да се забъркваш с Лилит...
Не те съветвам и теб да призоваваш демони... казвали са ми, че те са много отзивчиви, милите, ма може и да се опари някой...
Вярно блазнещо е да си господар на зли демони и да им заповядваш, но не и преди да си на "ти" с ангелите си...
Разбираш ли каква е хавата?



Тема Re: Nekros, Invokaciaнови [re: Nekros]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано18.10.01 22:44



Да, забелязъл съм, че ги разбираш ти нещата... Хубаво, пръстен... Ти ли си го изработи или използваш първия, който ти попадне преди евокация?
И аз предпочитам астрална среща, можеш ли да ми помогнеш за нея обаче, понеже не ми се отдава да направя такава... Както казва D1avOL (666) - търпение, ама ми писна с това търпение, да му се не види и у търпението... :)
Та... Като евокираш
на астрално ниво ли ги сваляш и ги гледаш със развито такова зрение със отворени очи
или до материална поява
или просто като медитация ги виждаш като символи в ума си като дойдат???
Моля, обясни...



Тема Re: Prava si.нови [re: Raina]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано18.10.01 22:45



Знам, че питаш него, но само ще ти кажа, че според някой теории името няма тоолкова голямо значение... Важно е какво е съществото за теб...
Ако си религиозна защо не евокираш апостол Павел или архангел Михаил...
Ако си езичница.. някоя богиня, такава по-добра...
Изказвам мнение, за да ми го коригират... нали вече съм обяснил...



Тема Re: Invokaciaнови [re: Raina]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано18.10.01 22:46



Ами, да знаеш, че всеки има още да учи, даже и ако ми кажеш, че някой няма нужда да учи - има... Спомни си за Сократ, бил е умен тип... Твърди се, че е бил медиум..
Та и не задълбавай в понятия толкова, за да не се оплиташ така... Висшата магиа не е ли Ритуална понякога? А и аз не правя ритуали евокации, защото, както ти подхвърли Некрос като се научиш да се разхождаш из астрала ще правиш по сто евокации на час... ако ти се ще... В смисъл, че ще си говориш по с по толкова ако искаш... Иначе виж за властта над тях - не знам дали е същото...
Аз малко знам, ще забележиш...



Тема Re: okнови [re: D1avOL]  
Автор KamaelMetatron (член)
Публикувано18.10.01 22:46



ти да не би да си окултист от тези феновете на Ла Вей... Или се шегуваш с прякорчето си - дявол - 666... Или си привърженик на моят приятел Алистър Кроули... Е, ако ми е приятел още... :))))))) Може пък да не ми е ... Знам ли аз...



Тема Re: Invokaciaнови [re: KamaelMetatron]  
Автор blatnatave6tica (бяло грозде)
Публикувано19.10.01 02:11



hahah Kamael ako ne razbirah kakfa e hafata nqma6e da se hfa6tam...tofa koeto mi trqbfa go znam...i stiga dqfol da go fzeme s toq donald taisun toi ne e celiq sfqt i mi kaji kakfo si 4el ot nego...ok ta...mi e dostatu4no dobre iozfestno za angeli arhangeli demoni....i men ne me blazni tolkofa tofa da flastfam nad nqkoi kolkoto samoto iz6ifqfane....za tfa huh moga dosta da ti razkazfam..no nito mu e fremeto nito mqstoto za tezi ne6ta....a za tfa si praf 4e za da se zanimafa6 s tumnoto trqbfa da si zapoznat s bqloto/uslofno kazano/ i da ima6 fruzki tam:P za da ne stane prostotiq makar 4e i tofa ne ti garantira ni6to....fureki 4e ima i tfurdenie 4e za da stigne6 do dobroto ili tam kakto go nari4at trqbfa purfo da mine6 i da fidi6 kakfa e 4ernilkata..sorry 4e ne ti goforq po-taka ama ne si padam da ti citiram nekfi knigi ili kakfoto i da bilo tam nqkaksi ne6to presileno mi se strufa....ta.....za lilit....heheh ku4ka...ima li lo6o to ako ne se probfa a i ti ako cql jifot slu6a6 donald taisun kakfo ti "gofori".......ae

sus zdrafe

BlEssEd bE!!!




Тема Re: Nekros, Invokaciaнови [re: KamaelMetatron]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано19.10.01 15:28



V povecheto sluchai vijdam obraza im no samo ako moga da si gi pretstavq kak izglejdat inache chuvam glasa im. Nesam izrabotil sam prastena koito ispolzvam toi mi e podarak no ispolzvam vinagi edin i saht vsashtnost toi predtsvlqva model na spirala i tova e dopalnitelen bonus, no az ne otdavam golqmo znachenie na instrumentite koito ispolzvam predi rituala ili sled nego vajni sa po vreme na samiq ritual drugoto sa prazni drankanisi na pochitatelite na Donald Tysan. I po printsip ispolzvam minimum predmeti , rqdko sa mi neobxodimi.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!


Тема Re: Prava si.нови [re: Raina]  
Автор NekrosМодератор (Mag)
Публикувано19.10.01 15:36



Kolkoto i banalno da zvuchi invokirai Hristos toi nqma da napravi kakvito i da bilo mizerii v tova mojesh da si sigurna.

Няма невъзможни неща, има само недостатъчна воля за постигането им!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.