Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема za momi4eta<kak da nakarate edno mom4e da se vlubiнови  
Авторne sam az (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 18:59



ako iskate edno mom4e da se vlubi vav vas .Pokanete go nagosti i mu napravete kafe.Ako vi e do6al menzisat kapnete malko v cha6ata s kafe i sled nqkolko dni toi 6te se vlubi. nesam go probvala za6toto nqmax takava vazmojnost ,no ako nqkoiq ot vas go probva i stane mi se obadete .
4ao



Тема Флюбих се !!нови [re: ne sam az]  
Автор lVU (разжалван)
Публикувано08.08.01 18:19



Сиреч... работи !!!



Тема Re: za momi4eta<kak da nakarate edno mom4e da se vlubiнови [re: ne sam az]  
АвторVihren (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 23:06



Ne se zanimawaj s takiva raboti.Dobre li schte badesch ako tjaloto mu ti prinadleji, a duschata mu e drugade?I da go gledasch da strada?Tova li schte lubovta ti-iskustveno predizwikana,protiwna na estestwenija hod na sabitijata?



Тема А ако искам...нови [re: ne sam az]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано16.08.01 20:42



А ако искам момиче да се влюби в мен...какво ..следва да се изпикая в кафето..:))

Аз казах..ХАУ


Тема Re: za momi4eta<kak da nakarate edno mom4e da se vlubiнови [re: ne sam az]  
АвторUniverse (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 21:04



Мисля, че е под достойнството ми да се опитвам чрез разни магии да се накарам едно момче да се влюби в мен. Освен това, методът, който описа е противен. Сякаш няма достатъчно свестни представители на мъжкия пол на тоя свят. А ако все пак ми се струва, че това е момчето, което обичам и искам, и никое друго...отново бих предпочела да си страдам мирно и тихо (може и не толкова тихо, а пък и не че съм способна толкова да страдам за едно момче), отколкото да мисля как да го омягосам.



Тема Мда...нови [re: Universe]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано17.08.01 05:11



Страхотно авторитетно звучи...чак ме е срам на фона на мойто изказване от преди това..:))..Може би трябва по-често да чета постинги...и да науча нещо...

Аз казах..ХАУ


Тема Re: Мда...нови [re: drundrun]  
АвторUniverse (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 15:58



Obzalagam se, che znaesh poveche ot men....



Тема Aми.. [re: Universe]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано21.08.01 13:05



Ами дай да се обзаложим тогава...на кво...

Аз казах..ХАУ


Тема Re: za momi4eta<kak da nakarate edno mom4e da se vlubiнови [re: ne sam az]  
Автор УФOЛOГЪT-MAHИAK (ненормален)
Публикувано14.09.01 23:15



a obratnoto ? ? ?

На търсачите на истината където и да са те. Вие знаете кои сте!


Тема Re: za momi4eta<kak da nakarate edno mom4e da se vlubiнови [re: ne sam az]  
Авторcивия вятъp (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 14:15



хахахааа, ще се издрайфам, ужас...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.