Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Опасно е!  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано14.08.01 15:49



Възпират ли забраните в действителност? А предупрежденията?
И дали не провокират със самото си съществуване "нездрав" интерес към опити в сферата ма "магията"?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Опасно е!нови [re: valsodar]  
Автор nobody_ (член)
Публикувано14.08.01 18:04



Zavisi...
Taka ili inatche preduprejdenia ot hora, koito bili tcheli kolko e opasno sa napylno izlichni...
Pozdravi.



Тема И да и ненови [re: valsodar]  
Автор Dracoid_13 (pagan)
Публикувано14.08.01 18:49



С този постинг си навличам въжето на шията,но бих искал да илюстрирам нещата от по-друг ъгъл.

И така:писано е за СПИНа много.Че се предава по кръвен път,че са
опасни медицинските манипулации,че общите игли,спринцовки,скалпели са опасни...

Е,сума ти сестри и лекари са споделяли,че "...ние с толкова много спинозни сме работили,толкова пъти се избодохме(по невнимание при провеждайки на различни здравни мероприятия ит.н.)и ако беше така до сега да сме измрели".Става дума,че са се наранили с инструментите,с които са извършвали манипулации върху серопозитивни.

Здравия разум би се ужасил от подобни изказвания,но фактите сега предават логиката.

Имам и други познати от Занаята,кито споделят,че без да положат защитен кръг,са евокирали демон.И засега са ОК.

Та това,което искам да кажа е,че истината не е в книгите и авторите.Не
щата са едни на теория,но на практика-съвсем различни.И всеки си е ин
дивидуален и се движи от специални закони.

Що се отнася до нездравия интерес:това вече е работа за фройдистката
психология и "влечението към смъртта".И все пак спомнете си Дяволът-
15тият ключ от Таро:дяволът е зълсимвол,мрак и лъжа,зло и разруха,нездрава сексуалност и материалност.Прекрасен символ на черната магия.Главата му има вид на обърната пентаграма.Но на челото му сияе Пентаграма на Светлината-т.е.Светлината го управлява,той е
просто...Сянка.

Но здрав или не,интересът на всеки един от нас към магията е нещо лично,индивидуално.Нездрав интерес към магията ми звучи като нездрав интерес към медицината("кълцане на трупове" ит.н.)или към която и да е друга специалност.

Няма религия по-висша от истината


Тема interesno eнови [re: valsodar]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано14.08.01 18:50



mdaaaa ,no po interesno e kakvo stava sus zabranite kogato interesa e "zdrav"



Тема auuuu ne te razbrahнови [re: Dracoid_13]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано14.08.01 18:55



ti s iglite na kolko spinozni pacienta si se ubol i ako e imalo takiva zashto ne probvash direktno da si injenktirash kruv ot takuv za da dokajesh na prostoliudieto kakvo oznachava tova. Boje ,Boje kolko SPIN imalo v BG



Тема Кой интерес е здрав и кой болен?нови [re: sofianka]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано14.08.01 19:36



Много ми е интересно наистина, кои и как определя, че интересът ми в дадена област може да бъде здрав или болен? Кой е този доктор и къде е учил за тези неща? Ще ми се да му стисна ръката, ама...
Ако с нещо укрепяваш положението на "доктора", то интереса ти е здравословен, но ако му клатиш стола... ставаш от хляба сирашки по-чер.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: За Valsodar - май така беше никанови [re: valsodar]  
Автор-:-:-:- (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 20:00



Обеща ми снощи, че днес ще си продължим разговора в чата и аз те чаках, а ти не дойде
Защо ме излъга?
Аз даже ходих и питах за теб в чата ама не те бяха виждали. Къде изчезна?



Тема Чата е резервен вариант.нови [re: -:-:-:-]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано14.08.01 20:12



При сринато сикю, калпав флекстайп и кофти системен администратор, но сега съм там.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: auuuu ne te razbrahнови [re: sofianka]  
АвторObsever (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 22:13



Срещал съм за такъв експеримент - по спомен някакъв американец.



Тема Не твърдя това,по дяволите,аминови [re: sofianka]  
Автор Dracoid_13 (pagan)
Публикувано15.08.01 15:43



...че дяволът не е чак толкова черен!Ето защо казах,че си навличам въжето на шията.Ако направи някой това,което ти казваш,заболяването не му мърда,разбира се!Вниманието е от значение.Голямо значение.Но не
и да умираш от ужас и нищо да не правиш-говоря за магията де,както и всяка друга работа...

Нека не даваме път на негативизма,страха и невежеството да управляват нашите действия и умове!И да ни превръщат в сенки.Ето това исках да кажа...

Няма религия по-висша от истината



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.