Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Магия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Don't Worry,Be Happy...нови [re: Dracoid_13]  
Автор NlANAN (минаваща)
Публикувано04.08.01 23:20



Честно да ти кажа, не го чета. И нямам и намерение. Едно време почнах с Елифас Леви и т.н. Стана ми скучно. Търсех първоизточника. В магията има по-висша философия-нея я търсех. Търся философията на магията, не техниката. На мнение съм, че, ако хванеш принципа, техниката сама ще се появи. А с техника само стигаш до ниво чирак.
Освен това всеки един от гореизброените създава собствен егрегор, а аз съм егрегоронедолюбец.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Don't Worry,Be Happy...нови [re: Dracoid_13]  
Автор Proctos (самотен скитник)
Публикувано04.08.01 23:21



Брей! Нямаше ме за известно време, а като се връщам, гледам - то въпроса приключен. Е, хвала тебе, Dracoid-е - изчерпателен и подробен както винаги.

Само за едно не съм много съгласен - че Доналд Тайсън пише сложно. За "Новият Маг" става дума, нали? По-скоро е необходимо голямо внимание и най-вече време, за да се разбере книгата. Иначе е перфектна и съдържа всичко необходимо.

Няма нищо невъзможно!
Силата е в теб!

С поздрав: Proctos



Тема Мерсинови [re: Proctos]  
Автор Dracoid_13 (pagan)
Публикувано05.08.01 11:26



Не казвам,че не е за четене,а че е за по-напреднали.Просто е на много високо ниво и може да обърка начинаещите...

Няма религия по-висша от истината



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.