Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 26.06.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Денс даскалът на Лудрес - българиннови  
АвторLudres (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 06:36



Гледам си аз едно интревюнце с Мадона и какво чувам ...учителят по танци на щерка и бил българин...

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoID=1400203391

Някакви предположения, кой е той?



Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: Ludres]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано14.12.06 10:09



Сега нямам време да го изгледам цялото... Какво по-точно казва?
Само дане не ни бърка с Таджикистан, примерно...


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: Ludres]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (*)
Публикувано14.12.06 23:11



пуф, не съм аз :(



Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: MadMaster]  
АвторЛyдpec (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 06:39



Ми аз това го пропуснах от национална солидарност, но тя каза, че обичала да води щерка си на танци, нейната нова мания и да гледа цитирам как даскълът "сплашвал, побийвал и крещял"

.... Водещият просто го пропусна като шега край ушите си и надали някой е обърнал внимание де...Споко народе, аз живея на оня континент и дали е казала Каракозия или България...за нюйоркската публиката е все тая 100% неизвестна величина. Тъй че има малък шанс да сме се изложили.



Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: Лyдpec]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (*)
Публикувано15.12.06 19:11



а как се коментира мадона отвъд океана? има ли фенове или черното отдавна я е изтрило от съзнанието на американците? :)



Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторLudres (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 05:01



Тя ако няма фенове тук, къде другаде. Нали самата тя е 100% творение американско.
Обаче ей сега се сещам нещо друго да ви питам. На мен ли само така ми се струва или е истина, че усещам бритиш акцента и? Преди години си спомням дори се беше записала на курс за придобиване на такъв. Старае се. Не че говори бритиш, но се усеща.



Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: Ludres]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (*)
Публикувано16.12.06 13:46



добре де, а какви са тези слухове за конспирации, отказът да я въртят по американските радиостанции, краха в билборд? като говоря с фенове всички са на мнение, че мадона изпусна америка. ти как мислиш като човек, който живее там?



Тема Re: Денс даскалът на Лудрес - българиннови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторЛyдpec (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 09:17



Ами аз съм тук от времето когато тя се измести в Лондон, така че сравнения не мога да правя за това как е било преди и как е сега.
Според мен в момента Мадона е обичана от феновете както никога досега.



Тема Re: Не е Денс даскал!!!нови [re: Ludres]  
АвторLouise (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 01:18



Не е денс даскъл, а е худойествена гимнастика, научи англииски или слушаи по-внимателно, не заблуждаваи хората... БГ бе известна преди години със т.нар. "златни моми4ета на Българиа", само злато спе4елваха на Олимпииските състезаниа по худ. гимнастика. Някои да си спомня за Бианка Панова??? :)



Тема Да, определено не е даскЪл, но е даскАл [re: Louise]  
АвторЛyдpec (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 16:58



Английския със сигурност го зная по-добре от теб - ти както се вижда, не поназнайваш и български, за да претендираш, че имаш понятие от английски. Та какво искаше да кажеш за Бианка? Да не е тя даскАлицата на Лудрес (обърни внимание на правописа на думичката)?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.