Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 24.09.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Тема TRUTH OR DAREнови  
Автор LlFELOVER (непознат )
Публикувано19.02.07 01:33



Zdravite, priqteli:))) Pyrvo se izvinqvam za latinicata. Ot dosta vreme preglejdam foruma, no dosega nqmah registraciq.
Super mnogo obojavam Madonna!!! Ot vreme navreme se namira nqkoi da me pita kakvo tolkova i haresvam, a az ne znam otkyde da zapo4na. Tova e moje bi edinstveniq 4ovek, sled Hristos, koito mi vdyhva tolkova mnogo vqra v men samata i me zarejda s takava energiq. Tq e prosto jiviqt primer, 4e JENA s ne koi znae kakvi vyn6ni dadenosti i glas v edin surov myjki svqt moje da postigne tova, koeto e postignala tq. Uverenostta i vyv vsi4ko, koeto pravi, neinata unikalna smelost da govori i vyr6i ne6ta, kakvito drug ne se osmelqva, neinata ustoi4ivost sre6tu kritikata, zlobata i zavistta na sveta, tova drebno i uporito momi4ence, do6lo v New York syvsem samo i bez nikakvi vryzki, uspqlo da pokori sveta, me izumqvat, vdyhnovqvat i ubejdavat, 4e nqma nevyzmojni ne6ta!!!

I taka: pyrvo da vi kaja, 4e sa preizdali na DVD "Who's that girl?"- ima go v Alexandra Shock (na Graf Ignatiev do Plo6tad Slaveikov) . Ot tam si kupih predi dve sedmici i BLOND ABITION TOUR, koito go 4akam ot godini da izleze na DVD v Bulgaria. Obrazyt i zvukyt osobeno ne sa koi znae kolko ka4estveni, no vajnoto e, 4e tova e BLOND AMBITION TOUR:))))!!!
I sled tova da vi pitam dali moga da si drypna otnqkyde TRUTH OR DARE. Mnogo go iskam.
MERSI!



Редактирано от LlFELOVER на 19.02.07 01:51.



Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: LlFELOVER]  
Автор nik ()
Публикувано19.02.07 19:53








Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: LlFELOVER]  
Автор FORAT (MIOW)
Публикувано20.02.07 07:01



Welcome :) az lichno neznam dali go ima niakade za download.



Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: LlFELOVER]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано20.02.07 12:01



Латицата ти не мога да я сричам, сори. Но от постингите на другите клубари, ми стана ясно, че търсиш филма с мадона, носещ това заглавие.
Има го тук на торент:



Ако имаш проблеми с тегленото, пиши, ще измислим нещо.



Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: LlFELOVER]  
АвторSandra (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 22:00



Има ли го на друго място филма?Тук не става да се регистрирам





Тема Re: TRUTH OR DARE [re: Sandra]  
Автор florisita (непознат )
Публикувано14.03.07 16:13



Един истински фен трябва да знае че BLOND AМBITION TOUR никога не е излизал на DVD.Из торентите се разпостранява лазер диска , който е с перфектно качество .Търси него .Концерта е о т 5 август 1990 -Ница !Успех .
А за филма лично аз не мога да ти препоръчам нищо , щото на всичко което съм попадала е боза .Не мога да го намеря с идеално качество и затова си гледан видеокасетката(която ми е оригинална)





Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: florisita]  
АвторSandra (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 20:30



За Blond ambition Tour,знам 4е не е излизал на двд,оба4е аз се интерсеувам от Truth or Dare!В Бг съм го виждала на видеокасетка само в някои видеотеки,на двд-не,ама все си мисля,4е трябва да го има някъде в инренет





Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: florisita]  
Автор Goldynne (LIFELOVER)
Публикувано19.03.07 12:34



Издаден или не на DVD, BLOND AMBITION TOUR си се разпространява в специализираните магазини. Открих го и в ORANGE. Ох, завиждам ти благородно за филма:))).



Редактирано от Goldynne на 19.03.07 12:38.



Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: Goldynne]  
Автор florisita (непознат)
Публикувано20.03.07 21:52



Дайте и на мен едно копие от тово прословуто Блондско ДВД .





Тема Re: TRUTH OR DAREнови [re: florisita]  
Автор nik ()
Публикувано22.03.07 09:33



Не си го купувайте, кчеството е отвратително, все едно го гледаш в You Tube, на квадратчета, с отвратителен звук и много гадна картина.





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.