Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 24.05.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли хетеро момчета тук?нови  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 12:06



Искам да поддръжам контакти с фенове на Мадона, но впечатлениято ми е че има само педали тук



Тема Re: Има ли хетеро момчета тук?нови [re: мapk]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано25.01.07 23:04



Има - аз.
това като отговор на въпроса.
сега като отговор на плюнките - момчета, не пренасяйте тук войни и вражди от други места. да приема ли, че меренето на пишки е единственото, което желаете да правите тук? ако е така, да прекръстим форума на Dickonna и да се забавляваме по цял ден.
обещах, че като модератор само ще трия и банвам спамъри. така и ще бъде. вие сте форума и ако само скандалите ви водят насам, то нека това бъде скандален форум. но после не се оплаквайте, че някой ви дръпнал за члена или ви шляпнал по дупето, а вие сте го сритали по топките.

Това е фарс!

Редактирано от ДeбeлorъзHинджa на 28.01.07 21:42.



Тема Re: Има ли хетеро момчета тук?нови [re: мapk]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 08:30



Това беше по-скоро шега, няма значение за мен тва толкова, аз принципно си слуишам Мадона, но съм изтеглил доста нейни неща от нета, някои даже съм си ги купувал на оригинални дискове. По-скоро примерно бих отишъл на неин концерт да кажем. Вие организирали ли сте се да ходите?



Тема Re: Има ли хетеро момчета тук?нови [re: mark]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано01.02.07 18:43



почти всички от форума са били на поне един концерт на мадона. повечето - на няколко :)

Това е фарс!


Тема Re: Има ли хетеро момчета тук? [re: мapk]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано03.02.07 09:41



Аз съм пример, че има и хетеросексуални, които я харесват.
Винаги ми е било чудно защо името на Мадона се асоциира с педерастията... Аз като съм нормален не мога ли да я слушам???


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Редактирано от MadMaster на 03.02.07 09:42.



Тема Re: Има ли хетеро момчета тук?нови [re: MadMaster]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано03.02.07 11:24



и аз се чудя защо така се получава. обаче трябва да признаем, че по концертите беше пълно с хомосексуалисти - както жени, така и мъже.

Това е фарс!


Тема Re: Има ли хетеро момчета тук?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано03.02.07 14:11



Е, има ги - да. Ама не мога и не мога да си обясня напливът им именно към Мадона. Да беше тя мъж щях да знам защо, ама тя е жена, която дори не се срами да показва тялото си...


А за концерта - имаше, ама чак пък да беше пълно - не. Поне около нас (бяхме в доста отдалечен край) всички си изглеждаха напълно порядъчни, като изключим двама много пропаднали и неадекватни типа, които доста ме съмняваха, ама за щастие малко след излизането на Мадона се разкараха в неясна посока.


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Тема Re: Има ли хетеро момчета тук? [re: MadMaster]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 10:40



не зная защо е така, но има определени изпълнители, чийто фенове са такива. Например Лили Иванова или Барбра Стрейзънд. Явно тези са привлечени от нещо в тези певици, нещо което те усещат да кажем като някакъв знак, който другите не виждат.
Това поне е моето обяснение.



Тема Re: Има ли хетеро момчета тук? [re: мapk]  
Автор nik ()
Публикувано19.02.07 12:21



Хетеро и хомо, мъже, жени, деца, които слушат Мадона - тук, в дир.бг


Редактирано от ДeбeлorъзHинджa на 19.02.07 17:04.



Тема Re: Има ли хетеро момчета тук? [re: nik]  
Автор nik ()
Публикувано19.02.07 19:26



Ъ, моля мода да не ми слага глупости в устата, че има оригиналните постове другаде и ще осъдя сайта за около 2 месеца.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.