Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 29.09.24 
Музикални
   >> Madonna
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Осиновяванетонови  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано23.10.06 19:10



Как ви се струва това осиновяване? аз съм леко против. прилича ми на пи ар кампания.

елате, пиленца, при батко


Тема Re: Осиновяванетонови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано24.10.06 20:52



Според мен не е.Ма май Мадона ще се окаже единствената,която толко трудно си взима дете от там



Тема Re: Осиновяванетонови [re: vj]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано24.10.06 22:26



и като го осинови? ще реши проблемите на африка? някой беше казал нещо от сорта, че е толкова богат, че може да даде по сто долара на всеки българин, но от това българите няма да станат по-богати, а той ще обеднее :) та и мадона така - няма да спаси сирачетата, само ще затормози собствените си деца.

елате, пиленца, при батко


Тема Re: Осиновяванетонови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано26.10.06 18:11



Честио казано, когато разбрах за това осиновяване доста се изненадах. Но, не много приятно. Истина е - това нито помога на проблемите на децата в Африка, нито нищо. Но, да не пренебрехваме възможността тя просто да е искала да отгледа още едно дете.


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Тема Re: Осиновяванетонови [re: MadMaster]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано27.10.06 23:21



Е,то е ясно ,че няма да оправи проблемите на Африка.
Може би въпроса е в това и други хора да послеват примера й,като и на другите известни личности.
Защо и обикновенните хора да не осиновяват деца от там.



Тема Re: Осиновяванетонови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано30.10.06 21:13



какво стана с дедето? върнаха ли го? май нещо работата се разкисна :)

елате, пиленца, при батко


Тема Re: Осиновяванетонови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Galaxander (непознат)
Публикувано01.11.06 11:58



На мен ми се вижда като Пи Ар и напълно излишно, но ако тя наистина си го иска евала.



Тема Re: Осиновяването [re: Galaxander]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано04.11.06 17:20



Естестнено,че детето си е при нея.



Тема Re: Осиновяванетонови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторDita (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 18:08



Господи, ако всеки си каже така, децата ще си седят по домовете или ще си гладуват в бедните страни без надежда за по-добро. Това, че един човек не може да реши проблемите на Африка е просто удобно оправдание за пред нас самите, за да си седим и да не правим нищо за никой. За мен каузата на всеки, който разрешава проблемите на когото и да било, особено на едно невинно дете, е повече от оправдана. Каузата на всеки, който разрешава проблемите на НЯКОЙ ДРУГ, е повече от оправдана. Учудвам се как хората стават все по-безсърдечни и по-безсърдечни и мислят САМО И ЕДИНСТВЕНО за себе си. По-добре да направиш едно малко добро, отколкото нищо. Ако човек с такива възможности като Мадона не осинови дете, не знам кой тогава би го направил.
В крайна сметка, ако всеки от нас направи по-нещо малко, може и да се разрешат проблемите на Африка.



Тема Re: Осиновяванетонови [re: Dita]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано06.11.06 23:01



В този ред на мисли ти какво стори в помощ на Африка? нека позная - подкрепи мадона в осиновяването :)))

елате, пиленца, при батко



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.