Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 27.04.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Тема Режисирайте Jump!нови  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано16.09.06 12:31



Хадйе, станете режисьори и кажете как виждате видеоклипа :)))

елате, пиленца, при батко


Тема Re: Режисирайте Jump!нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Nirbod ()
Публикувано16.09.06 14:21



Най-вероятно (силно се надявам да не е) ще бъде live вариант от приключващия тур...

Surely whoever speaks to me in the right voice, him or her I shall follow...


Тема Re: Режисирайте Jump!нови [re: Nirbod]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано16.09.06 17:41



А не

на мене ми писна от не хубави клипове, искам хубав клип... да ми е кеф да го гледам :)) Би било много интересно ако го направят като малко фимче, както беше "What it feels like for a girl" & "Bad girl". Защото тескта е въздействащ и би грабнал с хубава история. Като например, някой който отива с 25 $ в Ню Йорк и превзема света :) позната история нали



Тема Re: Режисирайте Jump! [re: iom]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано17.09.06 22:46



Честно казано, мислейки си за клип на тази песен, в главата ми излиза едно голямо празно платно. Не знам - някак си, не мога да я почувствам тази песен така, че да имам и идея за клип.
Иначе, идеяа за клип с история е много добра! Като се замисля, добре ще се върже с песента.


† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es

Тема Re: Режисирайте Jump!нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (SexyBack)
Публикувано18.09.06 18:01



Аз съм за клип, а не лайф версия. Предстаням си го как хора с различна раса, култура, визия, съдби и проблеми подскачат заедно в някой японски клуб



елате, пиленца, при батко

Тема Re: Режисирайте Jump!нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор PHilton (ZEXY FRONT)
Публикувано19.09.06 00:42



It's official (from Madonna.com)

Jump B Side Announced - EXCLUSIVE NEW TRACK!!! Jump B Side Announced - EXCLUSIVE NEW TRACK!!! Jump B Side Announced - EXCLUSIVE NEW TRACK!!!
Posted: 16 September 2006

Madonna.com is happy to confirm that Madonna is releasing a never before heard song called History as the B Side to the next single, Jump! Speaking of Jump, Madonna is taking time out of her busy schedule in Japan to shoot a brand new video. Check Madonna.com news for more information!



Тема Re: Режисирайте Jump!нови [re: PHilton]  
Автор MadMaster (Angelus domini)
Публикувано19.09.06 11:50



Ха! Дебелогъзият Нинджа се оказа прав за Япония!!!




† Cum sanctis tuis in aeternum: quia pius es


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.