Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 20.04.24 
Музикални
   >> Madonna
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Amsterdamнови  
Авторpancho (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 10:40



Dudes, koi ot vash shte patuva za Amsterdam? Nie sme dvama, edrugiat chovek e na miasto, taka che shte ostana v Amsterdam pone sedmica. Ineteseruva me dali shte ima niakoi ot foruma, za da se motaem zaedno? Kak shte patuvate do tam? Obdhto vzeto da ne sme sami, poznavam grada, taka che niama problem, a i moga da priutia oshte 2 dushi, no shte spiat na edno leglo:)



Тема Re: Amsterdamнови [re: pancho]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано20.06.06 13:54



Dude направо ме вземи мене хаха... ние сме двама. аз и праятелката ми. И ние мислим да останем в Амсетрдам за една седмица и сега търся евтини места. Свържи се с мене на бележка или icq: 199721870



"there is no concert like the future concert"



Тема Re: Amsterdam [re: pancho]  
Авторmadmag (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:02



Hi, az i my friends (obsto 4 choveka) imame bileti za 4 September, no vse oste niamame plan koga ste tugnem i kak ste patuvame. Ostavi mail ili telefon, ste bude got ;)
Tsenko



Тема Re: Amsterdamнови [re: madmag]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано20.06.06 15:29



Ей, Tsenko издирвам те от 100 години

, ето ти кюто ми 269861065 и ме намери!!



Тема Re: Amsterdamнови [re: floranse]  
Авторmadmag (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 15:40



hey Florance! I'm so happy to hear from you :)))
Az pak si misleh che mi se surdish nesto :P Anyway. Ami da ti kaja niamam ICQ :( polzvam msn samo: stellamania@hotmail.com Ta za sega sme samo v Amsterdam (az, Bobby+his wife i Ivo-very dear friend of mine who lives in NY). By the way az imam bileti za Rome i za Duesseldorf, no edva li ste hodia, stoto niamam tolkova pari. Dori poslednite 2 tickets oste ne sam gi platil na Elena (probably you know the craziest Madonna fan you ever met).



Тема Re: Amsterdamнови [re: madmag]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано20.06.06 15:45



Абе кога и за какво съм ти се сърдила?!?



Ще ти драсна едно писъмце на мейла !!Аз ще ходя само в Duesseldorf , голяма компания сме така че ако намериш пари идвай с нас.



Тема Re: Amsterdamнови [re: floranse]  
Авторmadmag (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 15:51



oooooh mnogo mi se iska, no ste vidim ot parite zavisi, vse pak bileta si e v men, ako se narediat nestata, ste se chuem i ste se vidim tam. Elena ste hodi i tam, tia kade li niama da hodi - na vsichki european concerts daje i v Japan



Тема Re: Amsterdamнови [re: madmag]  
Автор floranse (CONFESS TO ME)
Публикувано20.06.06 15:55



И Япония!!!!!!!!!Браво на нея!!!!
Тя и Криси са ми идеала за фенство!!Ти знаеш защо!!


Надявам се да се засечем в Дюселдорф!!



Тема Re: Amsterdamнови [re: floranse]  
Автор __Bobby__ (Black Or White)
Публикувано20.06.06 21:29



Елена цепи мрака!!!
Тази жена е жестока!Няма друг такъв фен.


За колко би оженил билета за Дюселдорф?
В случай,че не смяташ да ходиш едва ли би си го пазл за спомен.




Тема Re: Amsterdamнови [re: pancho]  
Автор mboy ()
Публикувано21.06.06 13:02



аз имам билет за 4ти, ще потърся и за 3ти, мисля да остана 4 дни, добре ще е да организираме групата от форума, ICQто ми е 317661732

Редактирано от mboy на 21.06.06 13:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.